Among Us Beklenen Güncellemeler!!

Şu sıralar trendlerde takılan, haberlere çıkan Among Us için bir güncelleme yaklaşmakta!! Detaylar için okuyun! İşte makalemizde Among us'a yeni gelecek güncellemeleri sizlere sunduk!

Among Us Beklenen Güncellemeler!!

Eveeet! Son zamanlarda trend olan Among Us için ufukta yeni güncellemeler görünüyor!! 

"Aramızda 2'yi iptal etmeye karar verdik ve bunun yerine ekip olarak Among Us 1'i iyileştirmeye odaklandık.  2 için planladığımız tüm içerik, bunun yerine  1'e gidecek." Bu cümleler ile Among Us 2 oyununun çıkışının ertelendiğini öğrenmiştik ve 1. oyuna yeni mükemmel güncellemeler geleceğinin haberini almıştık. 

Peki Yeni Güncellemelerde Neler Gelecek? 

Henüz tam olarak kaçıncı güncellemede gelecekleri belli olmamalarına rağmen yinede bunu size sunmak istedim.


1- SUNUCULAR!! 

Bildiğiniz üzere sunucularda hep ya doluluktan dolayı veya olmayan pingden dolayı hata veriyordu. Bunun için bir önlem almaya başladılar ancak tam olarak ne zaman tamamlanacağı belli değil.

2- RENK KÖRÜ DESTEĞİ!!

Bildiğiniz üzere renk körü insanlar için herhangi bir destek bulunmamaktaydı. Kablo görevleri gibi görevlerde renk körleri için her şey çok zorluydu. Bu yenilik ile hem yeni renkler eklenecek, hem de renk körü arkadaşlarımız artık kablo bağlama gibi kolay görevlerde boş yere zaman harcamıyacaklar.

3- Yeni BİR TEMA!!!

Bildiğiniz üzere aynı ekibin Henry Stickmin adlı interaktif bir hikâye oyunu bulunmakta ve Among Us'da da benzer ses efektleri bulunmaktaydı. Gelecekteki güncellemelerden herhangi birinde Henry Stickmin temalı bir mekân olacak!

4- HESAP SİSTEMİ!!

Bildiğiniz üzere her yerde oyunun crack versiyonu bulunmaktaydı. Bunun önüne geçmek için hesap sistemi devreye girecek. Ancak hesap sistemine geçiş uzun bir süre alabilir.

5- OYLAMA GİZLİLİĞİ!!

Oylama ekranında kimin kime oy verdiği gizlenecek! Tüm oyların gri gözükmesini sağlayacak bir ayar geliyor.

6- GÖREV BARI GİZLİLİĞİ!!

Artık yukarıda gözüken görev barı sadece bir ceset bulunduğunda ve toplantı yapıldığında güncellenecek.

7- SINIRLI TARAMA GÖREVİ!!

Bu oyunu deli gibi oynayan herkes bilir. Oyunda kalabalıklaştıkça görev sayısını arttırıyoruz ancak kendimizi kanıtladığımız görev sayısı da artıyor. Böyle olunca katiller dışında neredeyse herkes de Madbay ve benzeri görevler oluyordu. Medbay scan sayıları limitlenecek! (Diğer kanıtlama görevleri için aynı şeyi diyemeyeceğim)

8- OYUNCU SAYISI!!

Bildiğiniz üzere max oyuncu kapasitesi 10. Ancak yeni güncellemeler ile birlikte max oyuncu kapasitesi 15'e yükselecek.

9- YENİ ROL!!

Henüz kesinleştirilmemesine rağmen yeni bir rol gelebilirmiş. Ancak yeni rol güncellemesi, yeni mapden sonra gelecek. Tabii gelirse.

10- YENİ OYUN MODLARI!!

Bildiğiniz üzere Among Us'da sadece 1 mod bulunmaktaydı. Kendimizin değiştirdiği ayarlar ile saklambaç oynayabilmekteydik ancak yeni güncellemelerden birisiyle birlikte bu modlar oyun içerisinde bulunacak. Özellikle ayar yapmamıza gerek kalmayacak.

11- HACK KORUMA SİSTEMİ!! 

Yabancı veya ekip içi fark etmez. Çoğu oyunda hile kullanan kişiler bulunmaktaydı. Oyunun gidişatını bozan, tüm eğlenceyi kaçıran kişilerden sonunda kurtulabileceğiz!!

12- ÖLÜ GÜNCELLEMESİ!!

Hayaletler için özel bir güncelleme gelecek fakat şu ana kadar bir bilgi verilmedi.

13- OYUN İÇİ ÖZELLİK DEĞİŞİMİ!!

Bildiğiniz üzere bir oda açtıktan sonra, map seçeneğini ve imposter sayısını değiştiremiyorduk. Yeni güncellemelerden birisinde bu özellikleri istediğimiz an değiştirebileceğiz!

14- YENİ ANİMASYONLAR!!

Herkesin bildiği üzere oyun içerisindeki animasyon sayısı çok kısıtlıydı. Yeni ölüm animasyonları gelecek.

15- YENİ KIYAFETLER!!

Yeni kıyafetler gelecek.

16- YENİ YAVRUCUKLAR!!

Yeni petler gelecek.

17- YENİ GÖREVLER!!

Yeni görevler gelebilirmiş.


Üstte de belirttiğim üzere hangi yeniliğin ne zaman geleceği kesinleştirilmemiş. Tek bilinen ilk geleceklerden birisinin yeni bir map olduğu.

Okuduğunuz İçin Teşekkürler Ve İyi Oyunlar.