En Az Birini Okumadığınız 4 Manhwa Webtoon Önerisi!

Seri yokluğu mu çekiyorsun? Artık sırf serinin isminden sonunu mu anlıyorsun? Doğru yerdesin! Bu yazıda çizimleri ve konuları ile birbirinden iyi ama hak ettiği üne kavuşamamış dört manhwayı inceleyeceğiz. Geçelim bilinmeyen webtoon önerilerimize!

1. Purple Hyacint (Mor Sümbül)

Purple Hyacint (Mor Sümbül)

Her çiçeğin bir anlamı vardır, mor sümbül ise özür dilemeyi ve yoğun pişmanlık duygusunu temsil eder. Peki kana bulanmış bir mor sümbül hala pişmanlığı temsil edebilir mi?

Serimiz yalan algılama yeteneğine sahip polis memuru Lauren ve şehrin en iyi suikastçısı Kieran’ın intikam için iş birliği yapmasını anlatıyor. Biri geçmişin prangalarından kurtulamazken diğeri ise pişmanlığını sadece cesetlere bıraktığı mor sümbüller ile ifade edebiliyor.

Çevrilmiş bölüm sayısı: 123-Devam ediyor.

2. Come on Out, Romeo

Umarım ‘Romeo’yu görünce serinin romantik olduğunu düşünmemişsinizdir; çünkü uzaktan yakından alakası yok! Daha çok Sherlock Holmes havası veriyor dersek yanılmayız.

Travması yüzünden odasından çıkamayan Romeo ve onu odadan çıkarmak için para teklifi alan Abram’ın etrafında şekillenen komik ve gizemli olaylar anlatılıyor.

Çevrilmiş bölüm sayısı: 80-Final yaptı.

3. The House Without Time (Zamanın Olmadığı Ev)

The House Without Time (Zamanın Olmadığı Ev)

İnsan bazen bir şeyden pişman olur, fakat ne kadar güçlü olursa olsun zamanı geri alamaz. Kendini zamanın olmadığı bir eve kapatırsa vicdanı rahatlar mı? Hiçbir şey hissetmeden kendini zamansız bir döngüye soksa ya da acısını unutmamak için sürekli o anı tekrar canlandırsa?

İşkence gördüğü efendisinden kaçan Liebe, şans eseri(?) yolu  Adel, Darudaru ve Salyandaru ile kesişir. Birbirlerinin hayatlarını etkilerler ve aynı anda birçok duygu yaşatan güzel bir hikaye ortaya çıkar.

Çevrilmiş bölüm sayısı: 52-Devam ediyor.

4. Olgami

Olgami

Vampirlere inanır mısın? Belki de arabanın bagajından bir ceset çıkana kadar sen de inanmazsın…

Taksi şoförlerini biliriz, her an herhangi bir şeye tanık olabilirler. Ama taksi şoförlerini ana karakterimiz daha farklı bir şeye tanık oluyor: bir vampirin avıyla geçirdiği zamana. Bundan daha tehlikeli olan şey ise o vampirin ilgisini çekmesi.

Çevrilmiş bölüm sayısı: 100-Devam ediyor.


Bu listedeki webtoonlar'dan okumadıklarınız var mı?

 Düşüncelerinizi yorum yapmaktan çekinmeyin ve yukarıda sıralananlar gibi başka webtoon/mangalar tavsiye ettiğinizden emin olun, ayrıca bu makaleyi otaku arkadaşlarınız ile paylaşmayı unutmayın.


OKUMAYA DEVAM ET

Legend of the Northern Blade Benzeri 8 Webtoon/Manga Önerisi!