Apotheosis benzeri Manga & Manhua önerileri

Apotheosis benzeri manga/manhua/webtoon/manhwa önerisi arıyor gibisiniz. Bu yazımızda sizlere Apotheosis gibi veya ona benzer 8 manhua/webtoon/manhwa'yı kısaca tanıtıp önereceğiz!

Apotheosis benzeri Manga & Manhua önerileri

Apotheosis benzeri Manga önerileri adlı bu makaleyi okuyorsanız, bu, Apotheosis'in harika hikayesine hayran kaldığınızı ve şimdi buna benzer daha fazla manga keşfetmek istediğiniz anlamına gelir, ancak önerilere başlamadan önce , hikayenin hızlı bir özetini alalım.

Önerilen: Tales of Demons and Gods benzeri Manga önerileri!

Özet:


Apotheosis - Bir Tanrılaşma serüveni! Luo Zheng, zengin bir ailenin en büyük oğlu olarak dünyaya gelen mütevazı bir köleydi. Ailesinin çöküşü ve kız kardeşinin muazzam bir güç tarafından kaçırılması sonucu, o artık başkalarının ayaklarıyla çiğnediği bir çöptü. Ancak cennet hiçbir zaman tüm kapıları yüzünüze kapatmaz. Babasının bıraktığı eski püskü bir kitap saklı bir ilahi tekniği onu okuyan okuyucuya muazzam bir güç verir! Ama bu gücün arkasında ne var? Bu kadere karşı yapılan bir savaştır!

Bu kadar konuşma yeter gelelim önerilere :)

  1. Soul Land (duldul)
  2. Battle Through The Heavens
  3. Rebirth of Urban Immortal Cultivator
  4. Wu Dong Qian Kun
  5. Don’s Adventure In Another World
  6. God Of Martial Arts
  7. Tales Of Demons And Gods
  8. Yong Heng Zhi Zun

Aşağıda her serinin tanıtımını bulabilirsiniz!


Apotheosis benzeri 8 Manga/Manhua!


8- Yong Heng Zhi Zun

Li Fu Chen, "Yeteneğini" aniden kaybeden Li ailesinin bir Dövüş Sanatları dahisi idi. Bundan sonra Li Fu Chen bir çöplük hayatı yaşamaya başlıyor. Bir zamanlar onu kıskanan ve ondan aşağı olanlar tarafından dövüldü ve çokca zorbalığa uğradı. Ama yine de nüfuzlu bir aileden güçlü ve güzel bir kadınla nişanlıydı.

Ama nişanlısı Li Fu Chen'e pislik diyerek hakaret etti ve nişanı bozdu. Nişan iptal edildi ve bu utanç ailesinin adına yapıştı. Hayatı karanlığa gömüldü. Ama gökyüzünde bir umut ışığı onu bekliyordu. Li Fu Chen Yeteneğini dünyanın zirvesine ulaştıracak olan Altın Tılsım'ı elde etti!

Önerilen: 4 Sürükleyici Webtoon Önerisi

7. Tales Of Demons And Gods

Savaş dünyasının zirvesinde duran, geçmiş hayatının en güçlü İblis Ruhu kullanıcısı olan Nie Li, Bilge İmparator ile savaşı sırasında hayatını kaybetti ve ruhu 13 yaşındaki haline geri dönerek yeniden doğdu. Henüz 13 yaşındayken, sınıfının en zayıfı, yalnızca Kırmızı ruh âleminde en düşük yetenekte olmasına rağmen, önceki yaşamından edindiği engin bilgi birikiminin yardımıyla herkesten daha hızlı yükseldi ve güçlendi tabii bunu yaparken de herkesçe dikkat odağı oldu ve kendisiyle birlikte geçmişte koruyamadığı arkadaşlarını da güçlendirerek bir ekip kurmakla işe başladı!

Gelecekte canavar tarafından saldırıya uğrayacak ve yıkılacak olan Glory yani şuan yaşadığı şehri korumaya çalışacak, aynı zamanda canavar saldırısında ölen sevgilisini, arkadaşlarını ve ailesini de bu sefer korumaya çalışacaktı. Ve geçmiş hayatında sorumluluklarını bırakıp şehre ihanet eden Kutsal Aile'yi ise yok etmek onun ilk öncelikleri arasında olacaktır.

Önerilen: Volcanic Age Tanıtım ve İnceleme

6. God Of Martial Arts

Bu dünyada saygı, dövüş sanatlarındaki gücün ile eşdeğerdir. Zayıf dövüş sanatçılarının, kayaları kırabilecek on binlerce poundluk(4.5 ton civarı) gücü vardır. Güçlü olanlar nehirleri kesebilir ve dağları bölebilir. Her şeyi bilen ve evrende seyahat edebilen dövüş kralları bile var bu seride. Dövüş sanatı kaderinize olduğu kadar yaşamınıza ve ölümünüze de karar verir.

Güçlüler dünyaya tepeden bakarken zayıflar ise aşağılanır. Bu, güçlülerin zorbalık yaptığı bir dünya. İnsanların statüleri, dövüş sanatlarındaki seviyelerine göre belirlenir. Herkes, "En Güçlü" ünvanı için savaşır. Sadece güçlü olanların hayatta kalma hakkı vardır. Aynı klandan veya gruptan olsanız bile, zayıfsanız, o zaman 'ÇÖP' olursunuz ve merhamet gösterilmeden atılır veya harcanırsınız(ölürsünüz)

Önerilen: Nagatoro Mangası Tanıtımı

5. Don’s Adventure In Another World


4- Wu Dong Qian Kun

Lin Dong adlı ana karakterin babasının bir karşılaşmada Lin Longtian tarafından mağlup edilip sakatlanması ile başlangıç yapılıyor. Ve bundan sonra ailesinin uzun yıllar acı çekmesi , Lin Dong'un bunu görüp güçlenmeye çalışması hikayemizin başlardaki ana konusu. İlerledikçe konu sürekli olarak değişiyor ama ana nokta her yetişim serisinde olduğu gibi evrenin en güçlü varlığı olmak.

Ayrıntılı Tanıtım: Wu Dong Qian Kun ayrıntılı tanıtım için Tıkla!


3-Rebirth of Urban Immortal Cultivator

Hikaye, Evrendeki en güçlü olan Chen Fan'ın etrafında dönüyor. Ancak önceki hayatında yapmayı başaramadığı işleri düzeltmek ve sevdiği kişiyi korumak için önceki hayatına geri döndü. Ölümsüz Bir Kültivatör olarak hayatından edindiği bilgilerle kendisini eski gücüne yetiştirebilir ve önceki gücüne hızla ulaşabilir.

MC'nin kendisiyle uğraşan herkesi öldürdüğü Manga / Manhwa'yı arıyorsanız tam size göre. Ayrıca, herkes onu küçümsediğinde ve onlara kimin patron olduğunu gösterdiğinde iyi hissettiriyor.


2- Battle Through The Heavens

Büyünün olmadığı bir dünyada yani dövüş sanatlarının olduğu bir dünyada. Güçlülerin kuralları koyduğu ve zayıfların ise bunlara itaat etmesi gereken bir dünya. Çekici hazineler ve güzelliklerle dolu, ancak aynı zamanda öngörülemeyen tehlikelerle dolu bir dünya. Üç yıl önce, on yıllardır insanların başkalarında göremediği dahi yetenekler sergileyen Xiao Yan, aniden her şeyini kaybetti. Güçleri, itibarı ve annesine verdiği söz. Hangi büyücülük onun tüm güçlerini kaybetmesine neden oldu? Ve nişanlısı neden aniden ortaya çıktı? O sırada mezar ziyaretinde mezarın başında bir yüzük bulur ve o yüzük onun hayatını kökten değiştirecektir!


1- Doulou Dalu (duldul)

Özet: Tang Tarikatı, en ünlü dövüş sanatları mezhebidir. Tang San, hayallerini gerçekleştirmek için tarikatın en gizli tekniklerini çalarak affedilemez bir suç işlemiştir. Tutkusuna ulaşıldığında ise mirasını tarikata aktarır ve kendisini korkunç "Cehennemin Zirvesi"nden aşağıya atarak intihar eder.

Ancak bunun kendisini sihir, dövüş sanatları veya düşmanları olmayan başka bir dünyaya götüreceğini asla hayal edemezdi. Savaşın sadece mistik ruhlarla yaşandığı bir yere.

Douro kıtası!

Tang San bu bilinmeyen ortamda nasıl hayatta kalacak? Bu şekilde yeni bir efsane başlar.


OKUMAYA DEVAM ET

Anime Arayanlar Buraya! 10 Enteresan Anime Önerisi