Ezra Miller'ın Yeni Kıyafeti BÜYÜK BİR SPOILER Olabilir!

DCEU 'nun Flash 'ı yeni bir kıyafet alacak, ancak bu kıyafet aynı zamanda film evreninin geleceği için bir spoiler olabilir.

Ezra Miller'ın Yeni Kıyafeti BÜYÜK BİR SPOILER Olabilir!

Ezra Miller'ın Yeni Kıyafeti BÜYÜK BİR SPOILER Olabilir!


DCEU 'nun Flash 'ı yeni bir kıyafet alacak, ancak bu kıyafet aynı zamanda film evreninin geleceği için bir spoiler olabilir.
Andy Muschietti-helmed filme dair bir çekime henüz başlamasa da, Barry'nin yanı sıra Michael Keaton'ın Batman'ının ve de Scarlet Speedster'ın yeni takımının tasarımını içeren resimler ortaya çıktı. Ancak yeni kostümünün açıklaması filmle ilgili birkaç sürpriz bozmuş olabilir.


Multiverse'ye Giriş

QuS9Rm

Flash yani Barry Allen'ın annesinin ölümünü önlemeye çalıştığı ve bunun sonucunda ise zaman çizelgesinin değişmesine neden olduğu bir hikaye olan Flashpoint'ten ilham alacak. Bunun da ötesinde, DC FanDome'daki Flash paneli, filmin Batman gibi karakterlerin birden çok farklı versiyonunun(zaman çizelgesi değiştiği için) görünmesinin DC Multiverse'nin başlangıcını oluşturacağını belirtti. Tüm bunlar akılda tutulursa, Barry'nin yeni kıyafeti tüm bir evrenin sonunun yanı sıra bir başlangıcı işaret ediyor olabilir.

Yeni kostüm, Flashpoint hikayesinin hemen ardından The New 52'de giydiği kostümden ilham alıyor. Yani, bu hiçbir şey ifade etmeyebilir ama yine de birkaç benzerlik olması normal. Bununla birlikte, The Flash'ın New 52'den ilham alacağını gösterebilir ve eğer durum buysa, Barry'nin macerasından sonra döndüğü dünyanın çoğu yönden farklı olması baya olası.


Buna Bir Yenilenme Diyemeyiz

ZrZPVY

Flash gerçeği yeniden yazsa da, yani bu sonuçta DCEU'yu tamamen değiştiremez. Bunun yerine, izleyicilerin bildiği ama yanıtlamadığı şeyleri içerecek bir şekilde evreni değiştiren bir tür değişim olması daha olasıdır. The Flash'ın ardından piyasaya sürülecek Shazam 2 ve Aquaman 2 gibi filmler düzenli bir evren içinde kalabilecekken, büyük olasılıkla gerçekleşecek olan şey, X-Men: Geçmiş Günler Gelecek'te olduğu gibi, düzenin devam etmesine yardımcı olacak değişiklikler yapılacak.

Bu noktada, The Flash'ın meydana getirebileceği değişiklikleri tahmin etmek imkansız.

Andy Muschietti'nin senaryosunu Christina Hodson'ın yönettiği The Flash, Barry Allen rolünde Ezra Miller tarafından canlandırıyor. 3 Haziran 2022 tarihinde filmin vizyona girmesi düşülüyor.