Katawa Shoujo Act 1 Türkçe Yama Geldi! Türkçe İndir!

Yapımcılığı Four Leaf Studios tarafından olan 2012 yapımı bağımsız bir Visual Novel oyunu olan Katawa Shoujo uzun zamandır bir Türkçe Yama bekliyordu! İşte sonunda beklenen geldi! Katawa Shoujo Act 1 Türkçe Yama Geldi içeri girin ve Katawa Shoujo Act 1 Türkçe Yama'yı İndirin!

Katawa Shoujo Act 1 Türkçe Yama Geldi! Türkçe İndir!

Bölüm 1 - Yaşam Beklentisi ,


Katawa Shoujo'nun ilk "oynanış senaryosudur". Hisao yeni okuluna ve yeni sağlık durumuna alışırken Yamaku'daki çeşitli öğrencilerle tanışır ve aralarında ilişki kurabileceği beş kız vardır: Shizune, Lilly, Hanako, Emi ve Rin. Bütün bunlar, Hisao'nun oyuncunun yani sizin tercih ettiğiniz kıza karşı hisleri olduğunu anladığında, Pazartesi'den Pazar'a kadar olan bir hafta boyunca gerçekleşir. Bu bir hafta bu 5kızla neler yapacaksınız?

İlk bölüm yani Bölüm 1, oyuncunun yaptığı seçimlere bağlı olarak büyük ölçüde değişebilir. Bazı durumlarda Cumartesi gününün tamamı bir kızla çay dükkanında geçirilir. Diğerlerinde Hisao her kızla bir günde bile buluşabilir. Mevcut seçenekler ve yollar tamamen Hisao'nun seçimlerine bağlıdır. Bununla birlikte, hangi seçim yapılırsa yapılsın belirli sabit olaylar ve her zaman ortaya çıkan belirli sahneler vardır.


Katawa Shoujo Act 1 Türkçe Yama İndir!


Emeği Geçenler:

  • Yumeshi Novel Ekibi
  • Çevirmen: Occuram, Phymos, Yamanishi, Sink
  • Redaksiyon: Occuram, Phymos
  • Kodlama ve Edit: Occuram
Oyun Boyutu : 193 MB
Oyun Türü : Visual Novel, Dram, Romantizm
İndir: Katawa Shoujo Act 1 Türkçe Yama (193 MB) Tıkla İndir

Not: Link Güncellendi.


Oyun içi Görüntüler


OKUMAYA DEVAM ET

Her Animede Olur Böyle Şeyler!