Heavenly Jewel Change Benzeri 10 Novel Önerisi!

Okumak için web novel arıyor gibisiniz. Bu açlığınızı dindirmek için sizlere Heavenly Jewel Change benzeri 10 novel önerisi hazırladık! Geçelim novel önerilerimize!

Heavenly Jewel Change Benzeri 10 Novel Önerisi!

Giriş:


Heavenly Jewel Change benzeri novel önerileri adlı bu makaleyi okuyorsanız, bu, Heavenly Jewel Change'in harika hikâyesine hayran kaldığınızı ve şimdi buna benzer daha fazla novel keşfetmek istediğiniz anlamına gelir, ancak önerilere başlamadan önce, hikâyenin hızlı bir özetini alalım.

Önerilen: Heavenly Jewel Change Noveli Tanıtımı ve İnceleme

Özet:


 • Zhou Weiqing hıyarı babası ülkenin en güçlü yetişimcisi olmasına rağmen 14 yaşına kadar cevherlerini uyandıramayınca diğer insanlar tarafından çöp (bu kelime yetişim serilerinde kişinin suçu olmasa da güçsüz olduğu için aşağılamak için kullanılır) olarak anılmasıyla başlıyor.

 • Tabii bizim Zhou bunları hiç takmıyor taksa bile adamın müthiş bir felsefesi var, ‘‘Sadakatsizlik birini zeki yapar,hilekarlık kalbi çalar; kız toplamak yaşlanmayı önler, flört etmek stresi azaltır. ’’ Ben bu yazıdan sonra seriye bağlanmıştım bir de 40-50 bölümler arası bir söz daha vardı onu atarsam spoiler olur o yüzden şimdilik bununla yetinin.

 • Seri ilk başta güzel başlıyor lay lay lom şeklinde ilerliyor ama kendisine en yakın olması  gereken  kişi tarafından neredeyse öldürüldükten sonra siyah bir cevher tarafından hayatı kurtarılıyor. Cevherin yararları bu şekilde bitmiyor. Bu cevher aslında onu ilerde çöp olmaktan kurtarıp kendi  dünyasının en güçlü insanı haline getirecektir. Tabii bizim ana karakterin  başta bununla alakalı en ufak bir fikri bile yok.

Bu kadar konuşma yeter gelelim önerilere :)

 1. God Emperor
 2. Gate of God
 3. Invincible
 4. Ancient Strengthening Technique
 5. Yong Heng Zhi Zun
 6. Immortal
 7. Peerless Battle Spirit
 8. Ancient Godly Monarch
 9. Perfect World
 10. Supreme Emperor of Swords

Aşağıda her serinin tanıtımını bulabilirsiniz!


Heavenly Jewel Change Benzeri Noveller


1. God Emperor

Zhang Ruo Chen, Kunlun Alanının dokuz imparatorundan birinin tek erkek varisiydi. Ruo Chen'in babası herkes tarafından "Aydınlanmış İmparator" olarak biliniyordu, ancak Ruo Chen sadece imparatorun oğlu statüsünden sıyrılmakla kalmadı. 16 yaşındayken, cennete meydan okuyan bir vücuda sahip olan ve Sarı Ufuk Diyarında Daha Büyük Mükemmelliğe ulaşmayı başaran, erkekler arasında bir tanrıvari olduğunu kanıtladı. Sınırsız bir geleceği vardı, ne yazık ki genç yaşta nişanlısının hain ellerinde öldü. 800 yıl sonra adını paylaşan genç bir çocuğun vücudunda reenkarne olmuş, eski nişanlısının Kunlun Tarlasını zaten birleştirdiğini ve Birinci Merkez İmparatorluğu'nu kurduğunu ve şimdi İmparatoriçe Chi Yao olarak bilinmekte olduğunu öğrenir...

Önerilen: My Cold and Beautiful Wife Noveli Tanıtımı

2. Gate of God

Bu garip ve anlaşılmaz bir dünya... Dağlar, su, taşlar, çiçekler, çimen, ağaçlar, odunlar, Güneş, ay ışığı, yıldızlar... Göklerin ve yerlerin altındaki tüm yaratılışın enerji kaynaklarıdır. Bu dünyada, önceki dünyasındaki tüm şeyler var ama yeni bir şey de var: Tao Yasası. Fang Zhengzhi kararsız durumdaydı. Kitap okuyarak güç kazanabilir miyim? Önce Tao Te Ching'i mi okumalı mıyım? Yoksa Görünmez Olma Sanatı'nı mı okumalıyım? Ya da Konfüçyüs'ün İncelemeleri veya... Altın Lotus? Tao Yasası'nın temeli olduğu için, Fang Zhengzhi Tüm Yaradılışın Tao'sunda ustalaşabilir ve Tanrı'nın kapısını açabilir mi?

Önerilen: Emperor Domination Noveli Tanıtımı

3. Invincible

Güçlüler zirvede yalnızdır. Yeryüzündeki Shaolin Tapınağının öğrencisi olan Huang Xiaolong, Hua Xia'nın gizli bilgisi olan Beden Metamorfoz Kutsal Yazısıyla birlikte bir Dövüş Ruhu dünyasına yeniden doğdu. Bir Dövüş Ruhu dünyasında, yalnızca Dövüş Ruhuna sahip olanlar qi eğitimi alabilir ve bir savaşçı olabilir. Cennete meydan okuyan ender bir Dövüş Ruhu ile doğan Huang Xiaolong, kabilenin yürüttüğü uyanış töreni sırasında yanlışlıkla çöp Dövüş Ruhu olarak ölçüldü ve bu yüzden kenara atıldı. Bununla birlikte, Huang Xiaolong, Dövüş Ruhu ile tekrar ve tekrar doğal olmayan yetenekler sergiledi, dahileri yenerek, klanı ve tüm Dövüş Ruhu Dünyasını şok etti.

Önerilen: A Wil Eternal - Novel Tanıtımı


4. Ancient Strengthening Technique

Kadim Güçlendirme Tekniğini geliştiren bir insan savaşçı boyutları aştı ve Kyushu'ya geldi. Kendi neslindekilere nazaran eşsiz yeteneklere sahip on iki büyüleyici taş gibi hatunla birlikte, bu dünyanın zirvesine çıkabilecek mi? Bu roman, boyutları aşan ve dokuz kıtanın dünyasına gelen Qing Shui adlı ana karakter hakkındadır. Burada etrafa saçılmış cesetler ve kemiklerle sonuçlanan kan ve rüzgar fırtınaları son derece yaygındır. Genç savaşçı Qing Shui, kendisini eğitmek için 10 yılını kullanarak, sadece annesini terk eden kişiden intikam almak için yetişim yolunda ilerledi!

Önerilen: The Lord's Empire Noveli Tanıtımı

5. Yong Heng Zhi Zun

Li Fu Chen, "Yeteneğini" aniden kaybeden Li ailesinin bir Dövüş Sanatları dahisi idi. Bundan sonra Li Fu Chen bir çöplük hayatı yaşamaya başlıyor. Bir zamanlar onu kıskanan ve ondan aşağı olanlar tarafından dövüldü ve çokca zorbalığa uğradı. Ama yine de nüfuzlu bir aileden güçlü ve güzel bir kadınla nişanlıydı.

Ama nişanlısı Li Fu Chen'e pislik diyerek hakaret etti ve nişanı bozdu. Nişan iptal edildi ve bu utanç ailesinin adına yapıştı. Hayatı karanlığa gömüldü. Ama gökyüzünde bir umut ışığı onu bekliyordu. Li Fu Chen Yeteneğini dünyanın zirvesine ulaştıracak olan Altın Tılsım'ı elde etti!

Önerilen: 14 Harika İsekai Manhwa Webtoon Önerisi!

6. Immortal

Ölümsüz olduğumda, dünyayı fethetme girişimim başlayacak. Ben, Zhong Shan, yüce bir cennet hanedanı kurmak için, kendi karmamı temizlemek için toplayabileceğim tüm şansı toplamalıyım. O zaman cennetin kendisiyle savaşacak, yeni bir dünya yaratacak ve sonsuza dek yaşayacak güce sahip olacağım.

Önerilen: Martial Peak Benzeri 10 Manga/Manhua Önerisi!

7. Peerless Battle Spirit

Canglan Kıtasında bir kaide vardır: Sadece dövüş ruhunu uyandıranlar yetişim yolunda yürüyebilir ve dövüş ruhunun seviyesi ise ruh uyandığı an belirlenir. Ana karakterimiz Qin Nan, küçüklüğünde oldukça başarılı ve güçlüydü. Ona, dünyayı sarsabilecek bir potansiyele sahip birisi olarak bakılıyordu ama ruh uyandırma töreninde en düşük rütbe ve seviye dövüş ruhu uyandırabildi.

Onu yücelten herkes onu bir çöp olarak görmeye başladı lakin bu böyle kalmaz. Gökler ona sürekli gelişebilen, rütbesini ve seviyesini arttırabilen üstün bir dövüş ruhu ile ödüllendirdi!!

Önerilen: Doctor Elise Benzeri 10 Webtoon/Manga Önerisi!

8.Ancient Godly Monarch

Uyandı ve dünya değişti. Ona tanıdık olan lisesi şimdi sihir öğretiyor ve öğrencileri olabilecekleri en büyük sihirbazlar olmaya teşvik ediyor. Şehir sınırlarının ötesinde, dolaşan büyülü hayvanlar da insanları avlıyor

Gelişmiş bir bilim dünyası, gelişmiş sihire sahip bir dünyaya dönüştü. Yine de değişmeyen şey, ona küçümseyerek bakan aynı öğretmenler, ona hor gören öğrenciler, toplumun en alt basamağında mücadele eden aynı baba ve aynı sakat masum üvey kız kardeşti.


Ancak Mo Fan, herkesin yalnızca bir ana elementi kullanabildiğini, ancak kendisinin de tüm sihir elementlerini kullanabildiğini keşfetti!

Önerilen: Solo Leveling benzeri Manga önerileri

9. Perfect World

Köylerin güç ve toprak etmek için savaştığı eşsiz bir dünyada doğan ana karakter Shi Hao, en kötü koşullarda doğan göklerin kutsadığı bir dahi. Ancak klanının gizemli bir geçmişi vardır. Ayağa kalkmak ve olması gereken dahi olmak için klanı fantastik canavarlarla savaşırken ve diğer klanlarla güç mücadelesine girerken, xiulian'ını yetiştirmek için her türlü çabayı gösterir. Yolculuğu, dünyayı gerçekten sallayabilecek bir kişi oluncaya kadar durmayacak!


10. Supreme Emperor of Swords

Üniversiteye gitmeden önce sıradan bir lise öğrencisi olan karakterimiz bir kutlamaya gitti ve sarhoş oldu. Uyandığında kendini tamamen farklı bir dünyada buldu. Büyük bir tarikat vardı, yaklaşan mezhep giriş sınavı, vücudunun önceki sahibinin yaşadığı bir gecekondu ve kayıp bir genç kız hakkında paylaşılan bir anı vardı. Bu farklı dünyada birkaç serseri ile bir kavgaya karıştığında, bir uçurumdan düştü ve mucizevi bir şekilde, kafasının içinde iki ses daha çınlayarak kendini hala hayatta buldu. Onlar Kılıç Ustası ve diğer Kılıç Ustası idi. Onların eşliğinde, bu yepyeni dünya hakkında daha çok şey öğrenmeye devam etti. Tarikat giriş sınavına girdi, mezhebe girdi, siyahlar içinde garip bir adamla karşılaştı ve hatta akranlarını kazanma şansı elde etmek için tarikatın büyük bir yarışmasına katıldı! 

Anime İzlemek İçin: Anizm.tv

OKUMAYA DEVAM ET

Solo Leveling benzeri Manga önerileri