Legend of the Northern Blade Benzeri 8 Webtoon/Manga Önerisi!

Legend of the Northern Blade benzeri manga/manhua/webtoon/manhwa önerisi arıyor gibisiniz. Bu yazımızda sizlere Legend of the Northern Blade gibi veya ona benzer 8 manhua/webtoon/manhwa'yı kısaca tanıtıp önereceğiz!

Legend of the Northern Blade Benzeri 8 Webtoon/Manga Önerisi!

Legend of the Northern Blade benzeri Manga önerileri adlı bu makaleyi okuyorsanız, bu, Legend of the Northern Blade'ın harika hikayesine hayran kaldığınızı ve şimdi buna benzer daha fazla manga / manhwa keşfetmek istediğiniz anlamına gelir, ancak önerilere başlamadan önce, hikayenin hızlı bir özetini alalım.

Önerilen: God Of Martial Arts benzeri Manga önerileri

Özet:


Tüm Gezegen “Sessiz Gece” yüzünden mahvolmuşken, bütün yetişimciler bir araya gelerek “Kuzey Gökçe Mezhebi‘ni” kurdular. Kuzey Gökçe Mezhebi‘nin yok edici kuvveti ile birlikte Sessiz Gece def edildi ve gezegen tekrar barışçıl olduğu eski haline döndü.

Yıllar yıllar sonra Ana Kıtadaki yetişimciler Kuzey Gökçe Mezhebi‘ni entrikalarla birlikte, 4. Mezhep Lideri Jin Kwan-Ho‘nun vefatı mezhebin sonunu getirdi. Jin Kwan-Ho‘nun tek evladı Jin Mu-Won ailesinin kalan tek ferdi idi. Mu-won yetişim sanatları konusundan hiç bir şey bilmese de babasının kimseye çaktırmadan ona miras bıraktığı yetişim tekniklerini keşferedek Kuzey Gökçe Mezhebi‘ni yeniden diriltmek için hikayesine başlıyor!

Bu kadar konuşma yeter gelelim önerilere :)

  1. Gosu
  2. Chronicles of Heavenly Demon
  3. Rooftop Sword Master
  4. Solo Leveling
  5. The Beginning After the End
  6. The Hunter
  7. The Undefeatable Swordsman
  8. Absolute Martial Arts

Aşağıda her serinin tanıtımını bulabilirsiniz!


The Legend of The Northern Blade Benzeri 8 Manga/Webtoon!


1. Gosu

Dövüş sanatları yolunda rakipsiz bir hükümdar olan bir zat, dört hizmetkarının arkasından gizlice çevirdiği suikast olayından hayatını zor bela kurtarabildi. Senelerce ustasının tekniklerini yetiştiren ana karakterimiz, dövüş sanatlarının zirvesine oynamakta kararlıdır. Lakin henüz yolculuğuna başlayamadan ustasına suikast düzenlendiğini duyar ve hikayemiz başlar.

Önerilen: 4 Sürükleyici Webtoon Önerisi


2. Chronicles of Heavenly Demon

Mızrak çetes’nin varisi, Hyuk Woon Seong, Şeytani teknik kullandığı suçuyla infaz edildi. Ortodoks Mezhepleri tarafından vahşice öldürüldü. Woon Seong’u tam öleceği an, ustası, ona yeni bir yaşam verdi. 900 numaralı yeni bir yaşam, Şeytani birliğin öğrencisi! çift hayat, yalnızca bir amaç! Ortodoks Mezhepleri ve Şeytani birlik’ten öç almak! Kaderini kabullenip, kininin peşinde. Woon Seong dövüş teknikleri öğrenip, öçüne yavaşça yaklaşıyor… Şeytani birliği'e sahip ol ve Ortodoks Mezheplerini yok et! 900 Numaralı'nın öçü'nün hikayesi !!!!

Önerilen: Tales of Demons and Gods benzeri Manga önerileri


3. Rooftop Sword Master

Num’Gwang Ortaokulu’ndaki aynı sınıftan 8 arkadaştan ölesiye dayak yiyen ve hastaneye düştükten sonra Se’young 9 ay sonra gözlerini tekrar açar ve babası, oğlu için hak hukuk ararken bok yolunda öldüğünü öğrenir. Bu olaydan sonra asıl suçlular cezalarını alır ama Se’young bu dünyanın çivisinin çıktığına ve gerçek adeletin adam gibi olmadığını düşünmekten kendini alamaz ve kendisini bu lanet ve saçma dünyadan uzaklaştırır.

Uzun vakitler geçer lakin o evinden kafasını bile çıkartmaz. Lakin bir zaman garip bir ses duyar ve kapıdan dışarı bakar ve ne görsün? Evin Çatısına saplanmış şekilde bir kılıç ve kılıcın üstünde ise “Savaş Kılıcı” kelimeleri yazan büyük ve uzun bir kuluç görür.

Önerilen: Apotheosis benzeri Manga & Manhua önerileri


4. Solo Leveling

Solo Leveling,  en popüler Manhwa'lardan biri olarak kabul edilebilir. Solo Leveling'de Sung Jin-Woo ilk önce zayıf E dereceli bir avcı olarak bize servis edildi. Annesinin hastane masraflarını ödemek için avcı olarak çalışıyordu.

Sonra şansı nedeniyle bir baskın sırasında sıralama sistemi denen bir şey kazandı. Sonra her şey değişti, kendini Sıfırdan Kahraman'a yükseltti ve S Seviye bir Avcı oldu.

Önerilen: Solo Leveling benzeri Manga önerileri


5.The Beginning After the End

Dövüş yeteneklerinin güçlüyü belirlediği bir dünyada Kral Grey herkesin üzerinde bir güce sahipti, zengindi ve otoritesi ise muazzamdı. Aama, tüm bunların ardındaki zirvedeki yalnızlık ona ağır geliyordu. Dışarıdan bakıldığında örnek alınacak muazzam bir kişilik ve bir kral görünürken o ise içten içe amaçlarını tüketmiş bir kişi idi lakin

Büyünün ve türlü canavarların bulunduğu bir dünyaya reenkarne olana dek! Artık 2. bir şansı ve 2. bir hayatı var ama her şey gizem dolu! Neden buradayım? Neden tekrar doğdum? Bunların hepsini hikaye ilerledikçe öğreneceğiz!

Önerilen: Martial Peak Benzeri 10 Manga/Manhua Önerisi!


6. The Hunter

Chen BeiMing Göksel İttifak’ın genç ve yetenekli bir avcısıydı Taa ki hizmet ettiği 5 Lord tarafından tehlikeli görünüp ihanetle öldürülene kadar. Hatıralarını unutmaz ve geçmiş zamanda tekrar hayata döner ve  de ihanetin yanlarına kalmayacağına dair yeminler eder kendi kendine. Bir kez daha en güçlü olmak için hikayesine yeniden başlar!

Önerilen: Hangi Anime Türüne Aitsin? Kişilik Testi!


7. The Undefeatable Swordsman

Güçsüz ve hastalıkla müzdarip bir genç olan Sung Woo-mun, gittikçe kötüleşmektedir. Kendi ailesi bile ona burun eğerken, Köy ahalisi tarafından da “köyün aptalı” denmekteydi. Sung Woo-mun 20 yaşına kainatın yenilmez ve rakipsiz dövüş tekniklerine sahip olacak ve herkesler buna şaşırıp kalacaktır! 

Önerilen: Hangi Attack On Titan Karakterisin? Kişilik Testi!


8. The Peerlerss Sword God

Bu dünyada güçlü isen yapamayacağın hiçbir şey yoktur ve kimse de sana mani olamaz! Çinli genç bir yetişimci olan Lin Chen, yanlışlığınan başka bir dünyaya kendini buluverdi ve ve Yan nanyu’nun çırağı oldu. Onun adım adım zirveye oynayışını görüyoruz ve sonunda ise Ling Xiu Xiao, Wan Jie’yi yenerek, sonunda eşsiz bir Kılıç Tanrısı oldu!


OKUMAYA DEVAM ET

14 Harika İsekai Manhwa Webtoon Önerisi!