Martial Peak Benzeri 10 Manga/Manhua Önerisi!

Martial Peak benzeri manga/manhua/webtoon/manhwa önerisi arıyor gibisiniz. Bu yazımızda sizlere Martial Peak gibi veya ona benzer 10 manhua/webtoon/manhwa'yı kısaca tanıtıp önereceğiz!

Martial Peak Benzeri 10 Manga/Manhua Önerisi!

Martial Peak benzeri Manga önerileri adlı bu makaleyi okuyorsanız, bu, Martial Peak'ın harika hikayesine hayran kaldığınızı ve şimdi buna benzer daha fazla manga / manhua keşfetmek istediğiniz anlamına gelir, ancak önerilere başlamadan önce, hikayenin hızlı bir özetini alalım.

Önerilen: God Of Martial Arts benzeri Manga önerileri

Özet:


Dövüş sanatlarının zirvesine olan yolculuk oldukça zorlu, uzun ve yapayalnızdır. Zorluklara karşı dik durmalı ve boyun eğmemelisiniz. Ancak o zaman en güçlü olabilme yolunda devam edebilirsiniz.
Bir gün, oldukça alçakgönüllü olan ve aynı zamanda okulun süpürücü Yang Kai sürekli diğer öğrencilerden dayak yemektedir ve bu durum geleneksel hale gelmiştir. 

Bİr gün kara bir kitap bulur ve hayatı tamamen değişir. Bu kara kitap onu dünyanın zirvesine taşıyabilecek yegane hazinedir ve hikayemiz böylece başlar...

Bu kadar konuşma yeter gelelim önerilere :)

  1. Forty Milleniums of Cultivation
  2. Martial God's Space
  3. Rise of the Demon King
  4. Stellar Transformations
  5. I'm An Overlord
  6. Peerless Battle Spirit
  7. Yong Heng Zhi Zun
  8. The Peerlerss Sword God
  9. The Portal of Wonderland
  10. Supreme Demon

Aşağıda her serinin tanıtımını bulabilirsiniz!


Martial Peak benzeri 10 Manga!


1. Forty Milleniums of Cultivation

Fantastik bir evreni ele alan bir hikaye çok sayıda dövüş sanatı, büyü ve bunun gibi bir ortamda ve günümüzden 40.000 yıl ileriki zamanda. Savaşlar, endüstriyel devrimler, sosyal ayaklanmaların ortasındaki bir zamanda geçiyor.

Gizli mezhepler, sadece kung fu okulları olmaktan çıkıp, büyükbabalar ve büyüklerin, günümüz şirketlerinin CEO'ları ve Yönetim Kurulu Başkanları ile eşdeğer hale gelmesiyle, şirket benzeri varlıklar haline geldi. Dövüş sanatları tüm dünya ile iç içe geçmiştir.

Mesela, mutfak okulları; öğrencilerine yemeklerini büyülü ateşle pişirme yöntemlerini ve lezzeti bir yemek yapmak için gizli teknikler öğretir.
Muggle'lar ve büyücüler için sihirli bir internet ağı bile kuruyorlar mangada.

Tabi bu kadar sıradan değil ama genel bakış bu şekilde.

Önerilen: 4 Sürükleyici Webtoon Önerisi

2.Martial God's Space

Hikayemizin konusu şöyle: ana karakterimiz başka bir dünyaya tekrar reenkarne oldu hem de güçlü bir ailenin evlatlık oğlu olarak! Lakin her şeyin bir bedeli olduğu gibi bunun da bir bedeli vardı. Reenkarne olduğu bedenin eski sahibi yalan yanlış saçma sapan eğitimler yapmış ve yetişimi gerçekten boktan diyebiliriz :D

Ama ona acıyan gökler onun için özel büyülü bir alan yarattı. Bu alan anlatmama gerek bile yok en basitinden zaman burada dışarıya göre olduça yavaş akıyor ve kısa zamanda uzun vadeliymiş gibi yetişim yapabiliyor!

Önerilen: Hangi Anime Türüne Aitsin? Kişilik Testi!

3. Rise of the Demon King

Ana karakterimiz Xiao Lang çevresi tarafından çöp olarak bilinmekteydi. Uzaktak baktıklarında onun kim olduğunu ve arkasının ne kadar sağlam olduğunu farketmeleri zordu tabii. Karakterimiz güçlendikçe ve sırları ortaya çıktıkça başı ağrımaya başlıyor! Onu öldürmek isteyenler ve tabii ki de onunla dost veya müttefik olmak isteyenler eteğinden ayrılmıyor!

Xiao Lang'ın felsefesi ise şuydu,  “Uçmam için gökler beni engellerse o zaman o gökleri yıkacağım!”

Önerilen: Nagatoro Mangası Tanıtımı

4. Stellar Transformations

Çok öte bir galakside, doğuştan dövüş teknikleri açısından sakat olan bir çocuk vardı. Babasının onayını kazanmak için kararlı, zor ve acı verici olan dış teknikleri seçti. Yani klasik dövüş sanatlarını. Yıllar karakterimiz büyüdü ve hayatını değiştiren ‘Meteorik Gözyaşı’ isimli gizemli bir meteorik kristal taşı buldu.

Taş ana karakterimizin bedeniyle birleştikçe bedeninde inanılmaz değişiklikler oldu. Bu olaydan sonra onun için her şey değişmeye başlar, babası bile umursamadığı çöp oğlunun inanılmaz yeteneklerinin farkına varır.

Önerilen: Hunter x Hunter bilgi testi

5.I'm An Overlord

Küçükken türlü hakaret ve sövüşlere maruz kalan ana karakterimiz, efsane bir dövüş yeteneği elde ederek, lordun tahtını  ele geçirmek ve şeytan kralı bile ezip geçmek için tüm engellemeleri tek tek kırar ve de dövüş sanatları camiasında zirveye çıkarak dünyanın ve cennetin düzenini yerle bir eder!

Önerilen: Pokemon'u çok iyi bildiğinizi mi düşünüyorsunuz? O Zaman Bu Teste Bir Bakın!

6. Peerless Battle Spirit

Canglan Kıtasında bir kaide vardır: Sadece dövüş ruhunu uyandıranlar yetişim yolunda yürüyebilir ve dövüş ruhunun seviyesi ise ruh uyandığı an belirlenir. Ana karakterimiz Qin Nan, küçüklüğünde oldukça başarılı ve güçlüydü. Ona, dünyayı sarsabilecek bir potansiyele sahip birisi olarak bakılıyordu ama ruh uyandırma töreninde en düşük rütbe ve seviye dövüş ruhu uyandırabildi.

Onu yücelten herkes onu bir çöp olarak görmeye başladı lakin bu böyle kalmaz. Gökler ona sürekli gelişebilen, rütbesini ve seviyesini arttırabilen üstün bir dövüş ruhu ile ödüllendirdi!!

Önerilen: Reborn 80,000 Years Manhua Tanıtımı

7. Yong Heng Zhi Zun

Li Fu Chen, "Yeteneğini" aniden kaybeden Li ailesinin bir Dövüş Sanatları dahisi idi. Bundan sonra Li Fu Chen bir çöplük hayatı yaşamaya başlıyor. Bir zamanlar onu kıskanan ve ondan aşağı olanlar tarafından dövüldü ve çokca zorbalığa uğradı. Ama yine de nüfuzlu bir aileden güçlü ve güzel bir kadınla nişanlıydı.

Ama nişanlısı Li Fu Chen'e pislik diyerek hakaret etti ve nişanı bozdu. Nişan iptal edildi ve bu utanç ailesinin adına yapıştı. Hayatı karanlığa gömüldü. Ama gökyüzünde bir umut ışığı onu bekliyordu. Li Fu Chen Yeteneğini dünyanın zirvesine ulaştıracak olan Altın Tılsım'ı elde etti!

Önerilen: Hangi Attack On Titan Karakterisin? Kişilik Testi!

8. The Peerlerss Sword God

Dövüş sanatçılarının saygıdeğer olarak görüldüğü Gök Kıtası'na merhaba deyin! Bu kıtada güçlü kimseler dünyayı yerle bir edip bir kaos ortamına çevirebilir! Çin’deki genç bir dövüş sanatları öğrencisi olan Lin Chen, bir şekilde bu dünyaya getirildi ve Yu Nan Bölgesindeki Cennet Tarikatının öğrencisi oldu.

Lin Chen’in bu esrarengiz dünyada nasıl bebek adımlarıyla zirveye çıktığını, 9 göğe nasıl ulaştığını, on binlerce felaketi nasıl düzelttiğini ve nihayet ‘Eşsiz bir Kılıç Tanrısı’ nasıl olduğunu görelim!

Önerilen: Komedi Animelerinin Aşırı Güçlü 10 Karakteri!

9. The Portal of Wonderland

Göklerden düşen bir mucize! Cennet titriyor! Şeytanlar kaçıyor! Dong Zhou diyarından bir çocuk ana karakterimiz. Ölümüne yeminli onun kardeşi olan pembe bir kafatası ve güç için savaşan kararlı bir yetişimcinin hikayesi. Evreni sarsan ve 3 alemide karıştıran bir kişinin hikayesi bu!

Önerilen: Dragon Ball Z bilgi testi! Ne kadarını biliyorsun?

10. Supreme Demon

Ana karakterimiz Yao Yue yıllarca eden kardeşi tarafından eziyet gördü ve yetişimi sakat bıraktı ve onu onun da dediği gibi “Çöpü Temizlemek“ için Umutsuz Şeytan Cehennemi'nden aşağı attı. Yere yapıştığında eli kırmızı bir sıvıya değer. Kırmızı sıvı aktifleşerek bir Şeytan Mücevherine dönüşür.

Mücevher ona şöyle seslenir: “ Oh be. Birisinin gelipte beni uyandırmasını bekliyordum! Lakin beni almaya gelen bu vücut çok zayıf. Hayır! Bu vücut da onlar gibi kan hatlarına sahip… Haha! Cennet bana yardım etti!! Tüm hayatımı yetişim için harcadım ve bu beden bunu kaldırabilecek kapasitede. Vücudun sahibi olan oğlan, bugün sana bir şans vereceğim. Şimdiden itibaren inşallah bu topraklardaki barışı koruyabilirsin.“

Aynı ses “Uyan minik oğlan“ deyince Yao Yue kendine gelir ve bilinen tarihin tüm gerçeklerini ve öğrendiği tüm şeylerin sallamasyon olduğunu anlar.

Yao Yue ayaklandığında sakat yetişiminin iyileştiğini fark eder ve ona yıllardır zorbalık ve eziyet edenleri alt üst edeceğine ve yetişim dünyasının zirvesine çıkacağına ve artık birdaha kimsenin sözünün üstüne söz söylemesine müsaade etmeyeceğine yemin eder!


OKUMAYA DEVAM ET

14 Harika İsekai Manhwa Webtoon Önerisi!