Moonlight Howling Benzeri Yaoi Webtoon/Manga Önerileri!

Moonlight Howling okudunuz ve onun gibi daha çok manga mı okumak istiyorsunuz? İşte sizlere Moonlight Howling benzeri 9 yaoi webtoon/manga önerisi hazırladık! Geçelim yaoi webtoon önerilerimize!

1. Fukujuu to Amagami

Kurda dönüşebilen Iruma, kurt formundayken bir kaza geçirir ve veteriner Minato tarafından kurtarılır. Günlerini hayvansever Minato'yla amansızca sevişmesiyle geçirir, ama öfkeyle, "Bana köpekmişim gibi davranma!" diye çıkışırken, Minato'nun yaramaz ve alaycı emirlerine uyar ve tatlı, ürpertici bir zevk duygusuna kapılır. Ailenin sıcaklığı ve boyun eğmenin heyecan verici keyfi - bu yalnız bir kurtadamın ve onun tsundere usta-hizmetçi günlerinin hikayesidir.

2. Chess and Rawin

"Senden hoşlanıyorum. Sahip ve evcil hayvan olarak kalmak istemiyorum sevgilin olmak istiyorum." Hae-sin Baek bir arkadaşıyla bir markete girer ve yarı zamanlı çalışan Won Choi tarafından aniden öpülür. Şok olan Haeshin ondan kaçınır, ancak Won ısrarcıdır ve Haeshin'in kurtarıcısı olduğu sırrını ortaya çıkarır. Tüm hayatını tek bir sahibine adayan kurt adam Won, köpek yavrusu aşkını gerçekleştirebilecek mi?

Önerilen: Her Fujoshinin Okuması Gereken 21 Yaoi Webtoon Önerisi! 

3. Addiction

İnsanlar arasında yaşayan kurtlar ve tilkiler. Bu ezelî rakiplerin ortak bir kuralı vardır: Birbirinize karışmayınız. Ancak kurtların başı olan Han Sirang, tilki Kim Ho ile garip bir anda, Ho başka bir tilkiyle sevişirken tanışır. Gizli amaçlarla, Sirang ilişkilerini sürdürmek için bu karşılaşmadan yararlanır ve Ho, kendisine rağmen Sirang'a yaklaşmaya başlar. İlişkiyi gizli tutmaya çalışarak, her iki toplumdan gelen kaçınılmaz önyargıları ve baskıları aşabilecekler mi? Yoksa bu ilişki başarısızlığa mahkûm mu?

4. The Cynical Wolf's Seduction

Narihira, kurtadamların soyundan gelen bir ailenin ikinci en büyük oğludur. Heyecanlandığında kurt kulakları ve kuyruğu çıkar ve büyür, normal insanlarla seks yaparken bu bir problemdir. Ama Narihira şimdiye kadar kendini iyi kontrol etti. İyi hissetmeyi seviyor ama drama istemiyor, bu yüzden tek gecelik ilişkileri tercih ediyor. O gecelerden birinde Fujitake adında bir adamla tanışır. Fujitake ile yakın mesafeden yatakta Narihira, sarhoş edici kokusuyla vurulur. Tüm vücudu afrodizyak almış gibi hassaslaşıyor...! Kurdun serin tavrı, adamın kontrolünü kaybetmesine neden olan kokusu karşısında parçalanır...!

5. Hitodenai Ookami

Kurt adamların var olduğu bir dünyada, orduya bu 'müstehcenlerden' mümkün olduğu kadar çok bulması emri verilir. Rood'un en iyi arkadaşı Neil, bir şeyleri keşfetmek için yakındaki ormana gitmekle görevlendirilen bir doktor ve araştırmacıdır. Neil geri dönmeyince Rood onu bulmak için ormana gider. Arkadaşını ararken, küçük, hasta Theo'ya bakan Gio adında bir kurt adamla karşılaşır. Bu iki farklı varlık için nasıl bir gelecek var?

Önerilen: Kesinlikle Okunması Gereken 20 Yaoi Webtoon Manga Önerisi!

6. The Waning Moon

Babasının ölümünden sonra Raymond, babasının kurt adamlarla yaptığı ve çoğu gizlilik içinde tamamlanan çalışmaları hakkında daha fazla bilgi edinmeye çalışır. Böylece Merkez Laboratuvara girer ve babasının yıllar önce keşfettiği kurt adam Kata ile tanışır. Tüm dünyada bilim tarafından keşfedilen üç kurt adamdan biridir. Ancak Kata özel bir örnektir... Laboratuvarın araştırmalarından en iyi şekilde yararlanabilmesi için, doymak bilmez cinsel iştahı da dahil olmak üzere Kata'nın tüm ihtiyaçlarının karşılanması gerekir. Laboratuardaki yaşam, işle zevki karıştırmanın uzun bir geçmişine sahiptir ve Merkez Laboratuar'daki herkesin hayatlarının birbirine karışması uzun sürmez.

7. My Lucky Star

Kurt adam ailesini desteklemek için Kiyoto Ogami, insan olmayan biri olduğunun ortaya çıkma riskine rağmen bir Idol seçmelerine katıldı. Şaşırtıcı bir şekilde, daha sonra gelecek vaat eden bir idol grubunun üyelerinden biri olarak seçildi, ancak en popüler üye olan Motoharu, Kiyoto'nun kabulüne katılmaz. Kiyoto'nun para kazanma görevinin yanı sıra, kaderinde bir gelin bulma yükümlülüğü de vardır. Geleneklere göre Kiyoto'yu şimdiye kadarki en tatlı kokuyla cezbedecek kişi olarak söylendi. Dolunaylı bir gecede Kiyoto aniden her zamankinden daha heyecanlı hisseder. Tam da Motoharu geri döndüğünde, zavallı adam artık gizli olması gereken kuyrukları ve kulaklarıyla birlikte arzusunu bastıramaz hale geldi... Bu sadece nadir görülen bir anormallik mi? Yoksa Motoharu gibi koktuğu için mi...

Önerilen: Hangi Yaoi Karakterisin? Kişilik Testi!

8. Fate Makes No Mistakes

Eunjae'nin bazı rüyaları onun uykularını kaçırıyor. Bir tür uhrevi varlık, gecenin bir yarısında onunla birlikte yoluna devam ediyor. Günleri tuhaf tesadüflerle doludur ve günün saatleri bir anda kaybolmuş gibidir... Sonra bir gece, garip maskeli bir adam onu otobüsün çarpmasından kurtarır. Garip adamın bir erkek değil, bir cin olduğu ortaya çıktı. Eunjae'nin öbür dünyaya göre öldüğünü kabul etmesi uzun sürmez. Ve artık bedenini ve ruhunu kayıp gitmekten koruyabilecek tek bir varlık var: Goblin San.

9. Midnight Mare

İnsanların ruhlarından beslenmek için rüyalarına giren bir Night Hag olan Grey, yemek sonrası rutininin bir parçası olarak, Gray'in çalıştığı kafenin müdavimlerinden biri olan insan Ethan'ı ziyaret eder. Ethan'ı her gece uyutup yatağına yatırsa da rüyalarına girmek istemez. Ancak Lamialılar önlerine çıkınca kader beklenmedik bir dönüş yapmaya başlar...


OKUMAYA DEVAM ET

5 Harika Yaoi Webtoon Önerisi