Genshin Impact Hakkında 10 Bilgi! Part 2

Genshin Impact fanı mısın? İşte belki sizin bile bilmediğiniz 10 ilginç Genshin Impact bilgisinin 2. kısmını sizlere hazırladık! Geçelim listemize.

1. Paimon

Paimon

Paimon insan değildir ve birden fazla midesi vardır. Hatta midelerinden biri sadece sıvılar içindir. Ayrıca Paimon, Süleyman'ın Küçük Anahtarı'na / The Lesser Key Of Solomon (Şeytanlarla ilgili bir büyü kitabı) göre cehennemin 9 krallarından biridir.

2. Albedo

Albedo

Albedo insan değildir. Kireç taşından simyayla Khaenri'ah'ta yaratıldığı düşünülüyor. Ustası bir gün aniden ortadan kaybolduğunda onu bıraktığı bir notla Mondstad'e yönlendirmiştir. Mondstad'de Alice, Klee'nin annesi, onu evlat edinmiştir.

3. Childe

Childe

Childe'ın 3 tane kendisinden küçük kardeşi vardır. Kardeşlerinin adı Tonia, Teucer ve Anthon'dur.

4. Qiqi

Qiqi

Qiqi Adeptuslar ve şeytanlar arasındaki bir savaşta hayatını kaybedip zombi olarak dirilmiştir.

5. Hu Tao

Hu Tao

Hu Tao kitap okumaya 3 yaşında başlamıştır. 13 yaşında da ilk cenazesini düzenlemiştir.

6. Venti

Venti

Venti peynirden tiksinir. Öyleki eğer traveler/gezgin (oyundaki karakterimiz) yanında peynir içeren bir yemek yese yanında duramaz.

7. Razor

Razor

Razor daha görüşünü (vision) almadığı zamanlarda bir gün bir abyss büyücüsü tarafından kaçırılmıştır. Kurt ailesi onu kurtarmak için abyss büyücüsüyle savaşsa da hepsi de savaş sırasında hayatını kaybetmiştir ve Razor o sırada görüşünü kazanmıştır.

8. Hu Tao ve Xingqiu

Hu Tao ve Xingqiu

Hu Tao ve Xingqiu yakın arkadaşlardır. Ara sıra birbirlerinin şiirlerini ve makalelerini okurlar. Hatta bazen güzel yazı yarışmalarında Chongyun'u jürileri yaparlar.

9. Razor

Razor

Razor görüşünü kazandığında ona elektrik güçlerini kullanmayı ve bir insan olarak bilmesi gereken şeyleri Lisa öğretmiştir.

10. Genshin Impact Webtoonu

Genshin Impact Webtoonu

Genshin Impact'in Mihoyo tarafından yayınlanan orjinal bir webtoonu vardır. Bu webtoonda bazı karakterlerin geçmişleri ve Mondstad'in kuruluşu hakkında oyunda gösterilmeyen yerler gösterilmiştir.


Okumaya Devam Et!

Genshin Impact Benzeri 10 Anime Önerisi!