En Güzel 35 Ecchi Anime Önerisi!

Selam olsun sana ey ecchi anime arayan kişi! İşte senin bu açlığını dindirmek için tamı tamına 35 tane fanservislerle dolup taşan ecchi anime önerisi hazırladım. Geçelim en iyi ecchi animeler listemize.

1. Kono Subarashii Sekai ni Shukufuku wo!

Kono Subarashii Sekai ni Shukufuku wo!

Bir trafik kazası geçirdikten sonra Kazuma Satou'nun hayal kırıklığı yaratan kısacık hayatının sona ermesi gerekiyordu, ama uyandığında karşısında güzel bir kız gördü, Aqua!. Aqua bir tanrıça olduğunu söyler ve onu başka bir dünyaya göndereceğini söyler ve de yanında istediği herhangi bir şeyi de götürebileceğini. Kazuma, yanında götürmek için tanrıça Aqua'yı seçer ve Aqua ne kadar şaşırsa da kurallar böyledir, Kazuma ile birlikte dünyaya inerler. Bir iblis kral tarafından yönetilen macera dolu bir fantezi dünyasıdır burası. Ecchi detaylarıda oldukça kullanılmıştır animede.

2. Kizumonogatari 1-2-3

Kizumonogatari 1-2-3

Naoetsu Lisesi'nde ikinci sınıf öğrencisi olan Koyomi Araragi, okulunun onur öğrencisi olan Tsubasa Hanekawa ile arkadaş olur. Tsubasa ona son zamanlarda kasabalarında görülen "sarışın bir vampir" hakkında bir söylentiden bahseder. Genellikle asosyal olan Koyomi, o akşam bu söylentilerdeki vampirle karşılaşır: Sarı, altın gözlü vampir... Koyomi öyle bir hale düşmüştür ki kendi kanından oluşan bir havuzda yatar hale gelmiş ve vampire kendisini bağışlaması için haykırır vaziyettedir. Dört uzvu da kesilmiştir ve vampirimiz, Koyomi'den hayatını kurtarmak için kanını vermesini ister ve mecbur bunu yaptığında, uyanır uyanmaz Koyomi kendini onun vampir akrabası olarak yeniden doğmuş olarak bulur. Koyomi varlığını kabullenmeye çalışırken, asıl vampirimiz onun her daim ensesindedir.

3. Shokugeki no Souma

Shokugeki no Souma

Ana karakterimiz Souma Yukihira'nın küçüklüğünden beridir hayalî olan şey babasını bir yemek yarışmasında mağlup etmek ve aile lokantasını devralıp başına geçmektir. Bu yüzden babası aniden restoranı kapatıp Souma'yı aşçılık okuluna göndereceğini söyleyince Souma şoke olur. Ancak Tohtsuki Akademisi sıradan bir aşçılık okulu değildir. Bu seçkin kurum, Souma gibi acemi bir aşçının okulun kapısından içeri girmesini bile engellemek için elinden gelenin en iyisini yapan Erina "Tanrı Dili" Nakiri gibi mutfak dehaları ile dolu. Souma ise birinci olma hayali ile yeminini ederek hikâyeye başlar!

Önerilen: En iyi 20 Harem Anime Önerisi!

4. No Game No Life

No Game No Life

Bir şehir efsanesine göre oyunlarda olağanüstü yetenekli olanlara özel bir oyun davetiyesi gönderileceğini ve galip gelen kazananlarının başka bir dünyaya götürüleceğini rivayet edilmektedir. Hem kardeş hem de kötü şöhretli oyuncular olan iki asosyal ana karakterimiz Sora ve Shiro bu daveti aldıklarında, resmen tek atarak galip gelirler. Gerçekten de oyunlar üzerine kurulu olan bir dünyaya aktarılmışlardır. Savaşların, insanların yaşamlarının ve hatta ülke sınırlarının yarışmalar ve oyunlar tarafından belirlendiği bir dünyadır burası. Her zaman bir meydan okumaya hazır olan ikili, diğer ırklara kıyasla düşük seviyedeki insanlığın itibarını geri kazanmak veya bir sonraki kral olacak kişiye bile etki etmek için türlü maceralara atılırlar ve resmen oyunların içinden geçerler!

5. Grand Blue

Grand Blue

Kitahara İori üniversiteyi kazanır ve İzu şehrine yerleşir. Amcasının bir dalış kulübü vardır. Dalış kulübüne adımını attığı an ilginç bir manzarayla karşılaşır iki adam yarı çıplak bir şekilde alkol içmektedirler. Bu adamlar Kitahara'yı kulüplerine katmak için uğraşırlar. Başta pek sıcak bakmasa da sonradan kulübe katılır ve birbirinden eğlenceli zaman geçirirler. Kitahara artık hayalini kurduğu üniversite hayatından tamamen başka bir hayat yaşamaktadır. İzlerken çok güleceğiniz bir seri kesinlikle izleyin derim.

6. Enen no Shouboutai

Enen no Shouboutai

Bir gün insanlar hiç beklenmedik bir anda ortada hiçbir sebep yokken yanmaya başlar. Yananlar, Infernals adı verilen ateşli canavarla dönüşürler. Bu olaylarla ilgilenmesi için özel bir ekip oluşturulur. Oluşturulan ekibin İsmi Özel Yangın Timi'dir. Bu yangınlarla birlikte bazı insanlar doğaüstü güçler elde etmiştir. Ana karakterimiz Shinra Kusakabe üçüncü nesil olarak adlandırılmaktadır. Özelliği ise ayaklarını istediği gibi aleve verebilmektedir. Ailesini bir yangında kaybetmiştir. Hayali ise Özel Yangın Timine katılıp bir Kahraman olmaktır. İnsanlık bu yangınların ardındaki nedeni bulabilecekler midir?

7. Nisemonogatari

Nisemonogatari

Oshino'nun yaz tatili için gitmesiyle Araragi ise zamanını dinlenme, Hanekawa ile ev ödevlerini yapma, kız arkadaşı Senjogahara ile takılma ve belki de sokaklarda dolaşırken Hachikuji'yi rahatsız etme umuduyla tatiline başlar. . Ancak dengesiz kız kardeşleri ortaokullarında dolaşan lanetler çemberi şeyini araştırmaya başlarlar ve zavallı Araragi kendini bir kez daha garip karakterler ve açıklanamayan tuhaflıkların içinde bulur. Koyomi Araragi, vampiri Shinobu'nun yardımı ile "Ateş Kızkardeşleri" tarafından ortaya çıkarılan garip gizemi çözebilecek mi?

Önerilen: Ana Karakterin Güçlü Olup Gücünü Sakladığı 30 Anime Önerisi!

8. Tenchi Muyou! Ryououki

Tenchi Muyou! Ryououki

Tenchi Masaki, büyükbabasına tapınakta yardım ederek sessiz sakin bir hayat yaşamaktaydı. Sessizdi, taa ki 700 yıllık hapishanesinden yanlışlıkla garip ve güzel bir uzay korsanını serbest bırakana kadar. Kraliyet prensesi Ayeka, sevimli Sasami, salak galaksi polis ajanı Mihoshi ve bilimsel olarak deli olan Washu, kargaşaya katılmak için Tenchi'nin arka bahçesine indiğinde Tenchi için işler hızla kötüleşir. Tenchi, bu kadınların istenmeyen romantik gelişmelerinden kurtulabilecek mi?

9. Tsukimonogatari

Tsukimonogatari

Şubat ayının bir gününde Koyomi Araragi, üniversiteye giriş sınavı için çalışmalarının sonuna gelirken küçük kız kardeşi Tsukihi ile banyo yapıyordu. Koyomi vücudunda “göz ardı edilemeyecek” bir değişiklik fark etti ve Shinobu Oshino'dan tavsiye ister ama Bu değişiklik neye alamettir?

10. Bakemonogatari

Bakemonogatari

Koyomi Araragi, istemeden de olsa benzer hikâyeleri olan yabancı insanlarla rast gelen sıkı bir sır tutucu ve çekincen bir çocuktur. Koyomi, yolda tanıştığı yeni arkadaşlarının sorunlarına kendine has paranormal bilgi ve deneyimleriyle yardımcı olabilir mi?

11. Tensei Shitara Slime Datta Ken

Tensei Shitara Slime Datta Ken

Tensei shitara Slime Datta Ken, Türkçe olarak “Bir Balçık Olarak Yeniden Doğduğum Zaman” Bir balçığın ana karakter olduğu buna rağmen komik olan eğlenceli bir yapımıdır. Aynı isimli Japon Manga’sından uyarlama bir anime dizisidir. 24+1 bölümden oluşmaktadır.

Satou Mikami isimli 37 yaşında genç ve bekar bir adam hakkındadır. Okul ve iş hayatı oldukça düzgün ve sorunsuz geçmesine rağmen yalnız bir adamdır. İşten arkadaşlarıyla buluştuğu bir gün bıçaklanıp öldürülür. Ölümünün ardından Rekreasyon geçirip başka bir dünyada doğar. Bu dünyaya da bir balçık olarak gelir.

Mağara gibi bir yerde bir süre dolaştıktan sonra bir ses duyar. Gözleri olmadığından kim olduğunu bilemez ama ikisi de çok yalnızdır. Bir süre sonra Seste ki kişi kendisinin Veldora olduğunu ve görmeyi öğretebileceğini söyler.Karşılığında sadece kendisini görünce korkmamasını söyler çünkü o bir ejderhadır. Ejderha ile tanışıp onu kurtarmak için sindirdikten sonra dışarı çıkar bir goblin köyü ile karşılaşıp onları kurtarır. Oranın efendisi olur, Güçlerini kullanarak çok daha fazla kişiyi emri altına alır.

Önerilen: Pek bilinmeyen 11 Harika Anime Önerisi!

12. High School DxD

High School DxD

Romantizm, büyü, şeytanlar,gençlik, ve ecchi gibi ögeler barındıran bir Japon animesidir. Hyoudou Issei isimli bir lise öğrencisinin başından geçenleri anlatır. Issei sıradan bir lise öğrencisidir. Hormonal anlamda en üst düzeydedir ve aklında kızlardan başka bir şey yoktur. Tüm çabalarına rağmen diğer iki arkadaşı ile birlikte çoğunluğu kızlardan oluşan bir okulda sap olarak gezmektedir.

Issei sonunda bir gün bir kız ile randevu fırsatı yakalar ama sonu iyi bitmez. Kız aslında Issei’yi tuzağa çekmeye çalışan bir düşmüş melektir. O gün Issei öldürülür. Okulun en gözde kızlarından olan ve aslında bir şeytan olan Rias Gremory tarafından kurtarılıp bir şeytan olarak tekrar doğar. Bundan sonraki hayatına bir şeytan olarak devam etmek zorunda olan Issei’nin yeni bir amacı vardır. Harem Şeytanı olmak.

Edindiği büyü güçlerini kendi cinsel arzuları doğrultusunda şekillendiren Issei komik bazı yetenekler üzerinde çalışır. Ayrıca özel bir gücü daha vardır. Kolunda antik bir alet takılıdır. İstediği zaman aktif edebildiği bu alet Kırmızı Ejder İmparatoru olarak bilinen bir ejderhanın hapsedildiği bir zırh eldivenidir. Ayrıca bu eldiven evrendeki en güçlü yadigarlardan sayılmaktadır.

Zırh eldiveni kullanıcısının gücü ve daha da önemlisi arzuları doğrultusunda ona güçler verir. Bu durumda Issei cinsel arzularına odaklanarak giderek daha güçlü hale gelir. Zamanla Başta Tanrının melekleri, Düşmüş Melekler ve Şeytanlar arasında bir savaş olduğunu öğrenir. Rias için gücünü son sınırına kadar zorlayıp onu kurtarır.

NotDxd bir çeşit ejderha adı. Lakin ana karakterle ilgili değil, uzay boşluğunda dolaşan kozmik bir canlı neden filmin adında yer alıyor anlamadım. Belki gelecekte açıklarlar.

13. Kill la Kill

Kill la Kill

Ryuuko Matoi intikam arayışında olan, ateşli ve alıngan bir kızdır: babasının katilini ne pahasına olursa olsun bulacaktır, kötü adamın nerede olduğuna dair bir ipucu olarak sadece dev bir kırmızı makas bıçağı ile arayışına başlar. İpucunu bir silah olarak kullanarak, bir ipucunu daha bulmak için korkunç Honnouji Akademisi'ne girer ama enstitünün dengesiz öğrenci konseyi tarafından vahşice yönetildiğinden habersizdir. Özel "Goku üniformaları" kuşanan, başkan Satsuki liderliğindeki grup, öğrencileri kontrol altında tutmak için süper güçlerini kullanıyor tabii Ryuko'muz gelir işler değişir :D

14. Golden Boy

Golden Boy

Kısa süre önce mezun olamadığı hukuk fakültesini bırakan Kintaro Oe, hayat tecrübesi için kendi kendine yeni bir arayış içindedir. Maceraları onu bir bilgisayar firması, erişte dükkânı ve hatta bir animasyon stüdyosu da dahil olmak üzere çeşitli işyerlerine götürecek ve görünüşte sapkın tavrı sonucunda her zaman karşı cinsle başını belaya sokma mıknatısı haline gelecektir.

15. Sora no Otoshimono Forte

Sora no Otoshimono Forte

Tomoki'nin hayatı, dilek gerçekleştiren meleksi bir android olan Ikaros gökten düşüp ona efendi demeye başlayana kadar normaldi. Ikaros'un android arkadaşı Nymph, eğlenceye katılmak için kanat çırparak aşağı indiğinde işler daha da çılgınlaştı. Kanatlı Vixenler'in Dünya'daki yaşama uyum sağlamasıyla, Tomoki'nin barışçıl bir hayat hayalinin sonunda gerçekleşebileceğini düşünürdünüz - ama yanılıyorsunuz! Onun genç dürtüleri ve kirli zihniyle, Tomoki'nin istekleri her zamankinden daha fazla kaosa neden oluyor. . Ayrıca, sonradan katılan yeni bir daha android var – Astraea. Kesinlikle Ikaros ve Nymph kadar melek gibi görünüyor, ancak yeni gelen güzel sarışının iyi birisi olmama ihtimali de var!

Önerilen: En iyi 20 Harem Anime Önerisi!

16. To Love Ru

To Love Ru

Rito Yuuki, sevimli Haruna'ya aşkını itiraf etmekten başka bir şey istemeyen beceriksiz bir çocuktur, ancak onun karşısında çeşitli engeller vardır. Bir gün, Rito, küvetinde dinlenirken, aniden kucağında beliren Lala adında garip bir uzaylı kızın göğüsleriyle ellerini dolu buldu! Lala, Deviluke Gezegeninin prensesidir ve görücü usulüyle evlenme ihtimalinden kaçmak için evden kaçmıştır; ve ne yazık ki Rito için kazara da olsa el yordamıyla(siz anladınız :D) bunun yapılması geleneksel nişan töreninin alametidir! Rito "teklifinden" vazgeçerse Deviluke'nin imparatoru Dünya'yı yok edecektir.

17. Ijiranaide, Nagatoro-san

Ijiranaide, Nagatoro-san

Bir lisede kouhai ve Senpai arasında geçen karmaşık ve zorbalıkla geçen bir hayat!

Ana karakterimizi okul boyunca sürekli alt sınıfı olan Nagatoro her gün Senpaiye zorbalık yapmaktadır  ancak senpai buna karşı gelememektedir fakat bunu kendisi de bilmemektedir. Senpai yetenekli bir öğrencidir fakat cılız ve içe kapalı bir yapıya sahiptir bundan ötürü pek bir arkadaş çevresine sahip değildir. Senpai okulda tek aktivitesi olarak sadece üye olduğu resim kulübünde okulda günlerini geçirmektedir.

Senpai gün geçtikçe Nagatoro ile daha fazla vakit geçirdiğini farketmektedir ve neden Nagatoro'nun zorbalıklarına katlandığının cevabını bulmuştur çünkü ona ''aşıktır'' . Günler geçtikçe daha fazla yakınlaşmaktadırlar, Nagatoro'yu farklı şekiller ile hayal edip deftere dökmeye başlamıştır senpai.

Bunlar ile birlikte senpai ile Nagatoro'nun arası daha da yakınlaşmaktadır Nagatoro'nun zorbalığı tabii ki azalmamaktadır, bu saatten sonra Nagatoro'nun zorbalıklarını görmezden gelmeye başlamakta ve büyük bir aşkın içine kapılmaktadır.

18. Genshiken

Genshiken

Hiç okulda olsaydı anime kulübüne katılmak ister miydiniz? Olsa bile bunun itibarınıza zarar vereceğini düşünür müydünüz? Karakterimiz Sasahara senin endişeni anlıyor. Genshiken, Modern Görsel Kültür Araştırmaları Derneği, anime, manga ve video oyunlarına takıntılı bir otaku kulübüdür. Günlük aktiviteleri arasında doğaçlama cosplay fotoğraf çekimleri yapmak ve doujinshi toplantılarında yaralanmaktan kaçınmak gibi tam da Sasahara'lık şeyler içeriyor bu kulüp. Nedense bu kulübe katılmak Sasahara için hiç de kolay değil.

19. Rakudai Kishi no Cavalry

Rakudai Kishi no Cavalry

Sadece 12 bölümden oluşan anime Ikki Kurogane adında şövalye olmak isteyen bir öğrenciyi konu alır.

Ikki çok zengin bir ailenin çocuğudur ama kız kardeşi hariç bütün aile bireyleri ona hiç doğmamış ya da tamamen bir hata gözü ile bakar, nedeni ise ailedeki herkesin bir gücü olmasına rağmen Ikki’nin hiçbir gücü yoktur. Bu yüzden aileden soyutlanmıştır ve bu soyutlanma zar zor kabul edildiği kahramanlık okulunda da devam etmektedir. Nedeni ise Ikki’nin ailesidir ve ailesi çok güçlü olduğu için Ikki’nin okuldan atılması için yeni kurallar dahi okula getirtilmiştir. Tabii bu kurallar Ikki sınıfta kalsın ya da okulda kovulsun diyedir, çünkü ailesine göre Kurogane soyadına leke sürüyordur! Ve okulda da dışlanmasının sebebi ise F seviye güce sahip olmasıdır, yani hiçbir gücü yoktur, bu güçler ise zamanla kazanılmaz yani doğuştan var olan güçlerdir. Hem okul hem de ailesi ona bu okulda başarısız olması için ellerinden geleni yapacaktır.

Okulunun 2.yılında Stella Vermillion ile tanışmasıyla hayatı büyük ölçüde olmasa da değişmiştir ve ikilimiz sıcak anlar geçirecektir.

Önerilen: Beyninizi Yakacak 12 Psikolojik Anime Önerisi!

20. Hige wo Soru. Soshite Joshikosei wo Hirou.

Hige wo Soru. Soshite Joshikosei wo Hirou.

26 yaşındaki düzenli maaşlı bir işte çalışan karakterimiz Yoshida, âşık olduğu kişi tarafından reddedildikten sonra üzüntülü bir halde eve dönerken, yol kenarında oturan Sayu adında bir liseli kızla karşılaşır. Yoshida tamamen sarhoştur ve Sayu'nun gece boyunca evinde kalmasına izin verir. Sayu aslında evden kaçmıştır ve Sayu'yu sokaklara atmaya kıyamayan Yoshida, onun evinde kalmasına izin verir... Ve böylece, kaçak bir liseli kızla bir maaşlı çalışanımız arasındaki garip ilişki başlar.

21. Trinity Seven

Trinity Seven

Gurur, Kıskançlık, Gazap, Tembellik, Açgözlülük, Oburluk, Şehvet. Bunlar Biblia Akademisi'ne hükmeden yedi kıza lütfedilen yedi günahtır. Karakterimiz, dünyasını geri almak için bu günahları kontrol etmesi gerektiğine karar verir... Karakterimiz, Arata Kasuga, gizemli bir "Çöküş Fenomeni" yüzünden kuzeni Hijiri başka bir boyuta geçer. Çöküş Fenomeni'ni anlamak ve kuzenini geri kazanmak için Biblia Akademisi'ne gelir. Orada yedi kızı ve günahlarını bulur.

22. Kore wa Zombie desu ka?

Kore wa Zombie desu ka?

Ayumu bir seri katil tarafından öldürüldü - en azından öyle biliyordu. Gizemli kız Eucliwood Hellscythe onu canlandırdıktan sonra, bir insandan bir zombiye dönüşür ama neye uğradığını şaşırır. Şimdi, ölümsüz olmanın yanı sıra, kendisi bir doğaüstüdür. Ayumu'nun macerasına değişik değişik tipler (kızlar) katıldıkça başındaki dertleri artmaktadır. Asıl gayesi ise onu öldüren kişiyi bulmak!

23. Sekirei

Sekirei

Minato Sahashi normal bir hayat yaşıyordu; üniversiteye giriş sınavından iki yıl üst üste başarısız olmuştu ve bir apartman dairesinde sakince bekâr hayatını yaşıyordu. Ta ki koca memeli Musubi gökten onun üzerine düşene kadar! O bir Sekirei'dir, kaderinde sadece biri kalana kadar savaşmak olan 108 kişiden biridir; ve Aşikabi olarak bilinen seçilmiş kişiyle birlikte cennete yükselecektir. Minato çok geçmeden kendini Musubi'nin kucağında bulur ve onun Ashibaki'si olur - ama hayatı sadece daha karmaşık hale gelecektir. Musubi, Minato'nun Ashibaki olduğunu iddia eden tek kişi de değildir!

Önerilen: Kaifuku Jutsushi no Yarinaoshi Benzeri 8 Anime Önerisi!

24. Kaguya-Sama: Love Is War

Kaguya-Sama: Love Is War

Miyuki Shirogane ve Kaguya Shinomiya, öğrenci konseyinin en önemli üyeleridir. Ülkenin en iyi öğrencisi olarak kabul gören ve hem arkadaşları hem de hocaları tarafından saygı duyulan Miyuki ise konsey başkanıdır. Zengin Shinomiya ailesinin en büyük kızı olan Kaguya ise her konuda başarılı bir kişilik olarak onun yardımcısı olarak görev yapmaktadır.

İkisi de birbirlerine karşı birtakım duygular beslesede birbirlerine itiraf edemezler. Onlara göre ilk itiraf eden kişi gururunu ayaklar altına almış sayılacaktır!!

25. Isekai no Seikishi Monogatari

Isekai no Seikishi Monogatari

Hikâyemiz, ülkelerin antik kalıntılarda buldukları insansı Seikishi adı verilen silahların kopyalarını oluşturarak sonsuz savaşlar verdiği Geminar adlı alternatif bir dünyada geçiyor. Tenchi Muyou'nun üvey kardeşi olan 15 yaşındaki Masaki Kenshi başka bir dünyadan Geminar'a çağrılır. Kendisinin niçin ve nasıl çağırıldığını ararken de bu kaotik dünyayı gözlemledikçe kötücül güçler onun peşine düşmeye başlar!

26. Isekai Maou to Shoukan Shoujo no Dorei Majutsu

Isekai Maou to Shoukan Shoujo no Dorei Majutsu

Seçkin ama sosyal açıdan yetersiz bir oyuncu, kendini başka bir dünyada, oyun karakteri Diablo'nun vücudunda bulur. Ancak güçlerine rağmen, beceriksizliği yoluna çıkmaya devam etmektedir :D - bu yüzden bir İblis Lordu gibi davranmaya karar veriyor ve çok geçmeden kendini bir çift köleyle buluyor: iyi donanımlı bir elf ve bir kedi kız. Birlikte, ikili ilişkilerden şeytani canavar savaşlarına kadar her şeyle mücadele ederler!

27. Aoi Sekai no Chuushin de

Aoi Sekai no Chuushin de

Yıllar boyunca, Segua ve Ninteldo krallıkları, Consume ülkesini kontrol etmek için acı ve acımasız bir savaştaydı. Mavi gözlü Segua askerleri savunmadayken, kırmızı gözlü Ninteldo savaşçıları dünyanın %90'ını kontrol ederek hükümdarlıktadır. Yani, Gear adlı bir adam, arkadaşının ölümünden sonra Segua ordusuna katılana kadar, olağanüstü gücü savaşın gidişatını mazlumun lehine çevirebilecek bir güçtü. Kendisi, kız kardeşi Nel, okçu Opal ve sapık Tejirof ile birlikte Segua'nın eski ihtişamını yeniden kazanmasına yardım etmek için ellerinden geleni yapacaklardır.

Önerilen: Kesinlikle İzlenmesi Gereken 7 Komedi Animesi Önerisi!

28. Uzaki-chan wa Asobitai!

Uzaki-chan wa Asobitai!

Uzaki Hana'ya göre yalnız olmak en büyük acı. İşte bu yüzden üst sınıf öğrencisi Sakurai Shinichi'yi şirkette kendi yanında tutmayı kendine misyon edinmiştir. Sorun şu ki, Sakurai'nin tek istediği biraz huzur ve sessizlik!

Bölüm Sayısı: 12
Kategorileri: Komedi, Romantizm, Shounen, Hayattan Kesitler, Okul Hayatı, Senpai-Kouhai İlişkisi, Ecchi
Yıl: 2020

29. Tejina-senpai

Tejina-senpai

Tejina sevimli, tuhaf birisidir ve kendisi sahne büyüsünü oldukça seviyor. İsimsiz erkek ana karakterimiz ve Tejinamız bekleme odasında taşınırlar. Erkek karakterimizin okuduğu lise bir kulübe üye olmasını gerektiriyordur ve nedense gözlerini Tejina'dan ve onun sonuçsuz(beceriksiz) sihir girişimlerinden alamıyor.

Bölüm Sayısı: 12 (onikişer dakikalık)
Kategorileri: Komedi, Seinen, Okul Hayatı, Senpai-Kouhai İlişkisi, Ecchi, Okul Klüpleri
Yıl: 2019

30. Maken-Ki

Maken-Ki

Ana karakterimiz Takeru, Tenbi Akademisine kaydolmuştur ancak bu akademi önceden sadece kızlara özeldi bu dönem ise erkek öğrenci almaya başladılar ve yaklaşık olarak kız erkek oranı 3 e 1. Bu akademinin diğerlerinden farkı, kızlara özel olan Maken adı verilen sihirli bir güç kullanarak dövüş becerilerini güçlendirdiğiniz bir okul. Sert tekmelere sahip kızıllar, şok edici sarışın zorbalar ve agresif esmerler HER YERDE. Ve ne zaman bir kavga çıksa, kıyafetler parçalanma eğilimindedir :D Tüm bu afetler tarafından görsel şölen sunulan Takeru, eğitimine konsantre olmakta zorlanıyor. Takeru ise bir istisna olarak Maken gücünü kullanabilen tek erkektir!

31. Girls Bravo

Girls Bravo

Yukinari, jinofobi olarak bilinen klinik bir kadın korkusuyla doğmuştur. Bu akıl hastalığına ek olarak, kısa ve zayıf olma talihsizliğine de sahiptir, bu da kadınların onu daha fazla bunaltmasını kolaylaştıran bir faktördür. Çocukluk arkadaşı Kirie ona yaklaştığında bile, hemen ona bi sıcaklar basar. Böylece Yukinari için hayat çok yalnız geçmektedir, taa ki aniden olabilecek en garip şekilde başka bir dünyadan kucağına düşen afet hatun Miharu gelene kadar! Bu sefer, ilk defa hastalığı tetiklenmiyor! Bu özel bir şeyin başlangıcı olabilir mi?

32. Kangoku Gakuen

Kangoku Gakuen

Hachimitsu Özel Akademisi enteresan olmaktan başka bir şey değildir. Kadın erkek oranı 200'e 1 olan akademinin beş erkek öğrencisi kendilerini cennette sanıyorlar - gerçekten cehenneme girmek üzere olduklarından bir haberler ama! Soyunma odasındaki koca göğüslü, çekici bayanlardan bazılarını gizlice gözetledikten sonra beşlimiz, kampüste okul kurallarına aykırı işler yapanları cezalandırmaya kararlı bir grup olan Yeraltı Öğrenci Konseyi'nin sadist üyeleri tarafından yakalanırlar. Cezaları ise Kulüp üyelerinin acımasız kaprislerine tabii olarak okul zindanında bir ay hapiste geçirmek! Şimdi, çocuklar günlerini sıradan işler yaparak ve dominant Meiko tarafından dövülerek geçirirken, bu arada mümkün olduğunca çok göğüs ve külot görmeye çalışmak zorundalar!

Önerilen: Ijiranaide, Nagatoro-san Benzeri 8 Anime Önerisi!

33. Highschool of the Dead

Highschool of the Dead

Enfekte olan insanlar yani zombiler Rei ve Takashi'nin okuluna yaklaşırlar. Bu virüs öğrencilerin ve öğretmenlerin çoğunu zombiye çeviren bazılarını da direkt öldüren türden bir felakettir. Rei ve Takashi, bir avuç kurtulanla birlikte, hızla kötüye giden bir dünyada ailelerini bulmak için yola çıkarlar. Hükûmetler çöktü, öldürücü hastalık kontrolden çıktı ve her yerde insanlar her gün basitçe hayatta kalmak için ellerinden geleni yapıyorlar...

34. Queen's Blade

Queen's Blade

Her dört yılda bir hiddetli Queen's Blade turnuvası bir kez daha başlar. Güç ve güzelliğin birbiriyle savaştığı bu yarışmada kızların her birinin kendi katılım nedeni olan topraklar üzerinde güç kazanma umuduyla birbirleriyle mücadele ederler. Reina, Risty ve Tomoe, turnuvayı kazanmaya çalışan üç karakterimizdir. Kızlar onlara saldıran ninjalarla savaşmalı, asit püskürten göğüs uçlarından kaçınmalı ve en önemlisi ve kaçınılmaz olarak minimum düzeyde giyinik kalmaya çalışmalıdır :D hepsi de Queen's Blade'i kazanma umuduyla! Bir sonraki hükümdar kim olacak?

35. Kiss x Sis

Kiss x Sis

Aralarında kan bağı olmamasına rağmen, Keita kendisini güzel ikiz kız kardeşleri Ako ve Riko'nun sevgisiyle boğuk olarak bulur. Sabah onu uyandırmak için son derece yaratıcı yollar kullanan kızlar, onun gelini olma umuduyla Kei-chan'ın yatağında türlü olaylar çevirirler. Ako ile Riko arasındaki rekabet kızışırken, kardeşlerinin gönülsüz kalbini kazanmak için her şeyi yapacaklar mı? Karakterimiz Keita bu iki güzel kızın kendilerini ona adamasına daha ne kadar dayanabilir ki?

36. En İyi Ecchi Anime Önerileri Tam Liste

 1. Kono Subarashii Sekai ni Shukufuku wo!
 2. Kizumonogatari 1-2-3 
 3. Shokugeki no Souma
 4. No Game No Life
 5. Grand Blue
 6. Enen no Shouboutai
 7. Nisemonogatari
 8. Tenchi Muyou! Ryououki
 9. Tsukimonogatari
 10. Bakemonogatari
 11. Tensei Shitara Slime Datta Ken 
 12. High School DxD
 13. Kill la Kill
 14. Golden Boy
 15. Sora no Otoshimono Forte
 16. To Love Ru
 17. Ijiranaide, Nagatoro-san
 18. Genshiken
 19. Rakudai Kishi no Cavalry
 20. Hige wo Soru. Soshite Joshikosei wo Hirou.
 21. Trinity Seven
 22. Kore wa Zombie desu ka?
 23. Sekirei
 24. Kaguya-Sama: Love Is War
 25. Isekai no Seikishi Monogatari
 26. Isekai Maou to Shoukan Shoujo no Dorei Majutsu
 27. Aoi Sekai no Chuushin de
 28. Uzaki-chan wa Asobitai!
 29. Tejina-senpai
 30. Maken-Ki
 31. Girls Bravo
 32. Kangoku Gakuen
 33. Highschool of the Dead
 34. Queen's Blade
 35. Kiss x Sis


OKUMAYA DEVAM ET

En İyi 40 İsekai Anime Önerisi!