Mystic Messenger Hakkında 10 İlginç Bilgi!

Mystic Messenger fanı mısın? İşte belki sizin bile bilmediğiniz 10 ilginç Mystic Messenger bilgisini sizlere hazırladık! Geçelim listemize.

1. Yoosung'un Rika'nın ölümünü atlatabilmesi için bilgisayarına LOLOL oyununu yükleyen 707'dir.

Yoosung'un Rika'nın ölümünü atlatabilmesi için bilgisayarına LOLOL oyununu yükleyen 707'dir.

2. Mint Eye'ın asıl kurucusu Mika'dır. Rika sadece Mika yakında öleceğinden dolayı onun için Savior (kurtarıcı) rolünü oynamıştır.

Mint Eye'ın asıl kurucusu Mika'dır. Rika sadece Mika yakında öleceğinden dolayı onun için Savior (kurtarıcı) rolünü oynamıştır.

3. V'nin annesi eskiden dünyaca ünlü bir kemancıydı fakat V'ye hamileyken geçirdiği bir kazadan ötürü duyma yetisini kaybedince 30 yıllık kariyeri sonlandı.

V'nin annesi eskiden dünyaca ünlü bir kemancıydı fakat V'ye hamileyken geçirdiği bir kazadan ötürü duyma yetisini kaybedince 30 yıllık kariyeri sonlandı.

4. 707'nin 72 farklı renkten oluşan bir peruk koleksiyonu vardır.

707'nin 72 farklı renkten oluşan bir peruk koleksiyonu vardır.

5. Zen piano çalabilir.

Zen piano çalabilir.

6. Jumin'in 7 yaşındayken bir hayali arkadaşı vardı.

Jumin'in 7 yaşındayken bir hayali arkadaşı vardı.

7. Rika henüz ilkokula giderken yaşadığı baskıya ve insanların ona boş yere sürekli şeytan demesine dayanamadığından intihar etmek istedi.

Rika henüz ilkokula giderken yaşadığı baskıya ve insanların ona boş yere sürekli şeytan demesine dayanamadığından intihar etmek istedi.

8. Jaehee'nin C&R'a katılması için Jumin'e onu öneren V'dir.

Jaehee'nin C&R'a katılması için Jumin'e onu öneren V'dir.

9. 707'nin takma adı Luciel Lucifer'ın melekkenki adından gelir ve kendisine karanlığa düşmemesini, ailesine benzememesi ve Saeran'ı koruma sözünü hatırlatmak için bu adı seçmiştir. ''Eğer Luciel bir iyi son almayı başarırsa... Bu bütün tarihi değiştirecek bir mucize olurdu.'' diye de bir sözü vardır.

707'nin takma adı Luciel Lucifer'ın melekkenki adından gelir ve kendisine karanlığa düşmemesini, ailesine benzememesi ve Saeran'ı koruma sözünü hatırlatmak için bu adı seçmiştir. ''Eğer Luciel bir iyi son almayı başarırsa... Bu bütün tarihi değiştirecek bir mucize olurdu.'' diye de bir sözü vardır.

10. Saeran'ın gözlerinin nane yeşili olma sebebi lens takmasından dolayıdır.

Saeran'ın gözlerinin nane yeşili olma sebebi lens takmasından dolayıdır.
Anime İzlemek İçin: Anizm.tv

Testi Çöz!

Hangi Mystic Messenger Karakterisin? Kişilik Testi!