Omegaverse Evreninden Favorim Olan Omega Karakterler

Evvvet dostlar uzun zaman oldu. Hasret bıraktım sizleri bl dünyasına ama artık buradayım ve sizlerle can bulmaya devam ediyorum okumalarınız benim için aşırı değerli tabii birde ifade bırakıp yorum yaparsanız da benden iyisi yok : <3 .

1. Wan Xing Shu

Wan Xing Shu
Did The Top Student Get a Cutie Today?

Bu şirin omegamız diğerleri gibi naif görünse de güçlü ve kendini savunabilen biri üzüm gibi kokusu da cabası, utangaç aynı zamanda arkadaş canlısı olan bu dostumuz okuduğunuzda kendisini sevdireceğini hissedeceğiniz türden :) .

2. Yamada Tsugumi

Bütün alfaları o elinde gördüğünüz demir sopa ile döven ve üstelik bunu kızışma dönemlerinde yapan bu arkadaşımız biraz odun olsa da yemek yemeyi seven bir tip ve herşeyin sorumluluğunu kendi başına alan biri onu bu kadar sevmemi sağlayan özelliklerinden sanırım. :)

3. Kim Eihyun

Kim Eihyun
Waterside Night

Alfasını dayak manyağı yapması son sezonda teknesinden anlamışsınızdır zaten. :) Herşeye rağmen kardeşine sahip çıkması  bir omega olmasına rağmen mecburi şartlarda kendini ve ailesini koruması ve herşeye rağmen alfasına kafa tutması. <3

4. İtsuki Amamiya

İtsuki Amamiya
Totsugimasen Kara!

İlk başta kendisinineş adaylarından biri olduğunu bile fark etmeyen bu arkadaşımız o kadar tatlı o kadar masum ki etrafındaki insanlar bile onu ne kadar sinir etse anlayışlı biri sırf inat uğruna eş olmayı kabul eden bu omegamız sininda gerçek aşkı bulur... <3

5. Zhai Xi (Xixi)

Zhai Xi (Xixi)
Did The Top Student Get a Cutie Today?

Kendisi daha önce alfa iken bir baskın alfanın feromonuna maruz kalarak omegaya dönüşen ve bu durumda olduğu için gergin olan bir karakter. Onun peşindeki alfayı dövmesi, güçlü duruşu ve chibi halleri aşırı güzel ve eğlenceli. :)

6. Seo-Yu

Seo-Yu
Bye Bye

Bu omega arkadaşımızı sevme nedenim omega olduğu halde güçlü ve uzun boylu olması ve herşeye rağmen kendini korumaya çalışması,yeri geldiğinde iyi bir arkadaş yeri geldiğinde ise hakkını arayan bir omega olması patronlarının tacizine rağmen güçlü durması. 

7. Lee Sun-woo

Lee Sun-woo
Tiger's Den

Bu omegamızın amacı alfa bir adamın çocuğunu doğurmak olsada, gece gece aşeren ve chibi halleriyle kalbimi kazanan ve göbüşüne bebişin babasını şikayet etmesi ve yaşadığı şeyler ağır olsa da yeniden toparlanıp aile kurması niyeti bu olmasa da böyle sonuçlanması.

8. Tatsuma Majimi

Tatsuma Majimi
Kozure Omega To Boukun Yakuza

Anne olmuş ama eşi terk eden omegamız birgün yakuza alfayla tanışır. Alfanım amacı omeganın kocası olan adamdan borcunu geri almak olurken,omegamız ile karşılaşınca işler değişti tabi. :) Bu omegamız kocası yanında olmamasına rağmen sırf o yakuzaya borçlu kalmamak için 3 işte çalışan ve çocuğu için elinden geleni yapan fedakâr bir anne ve bu yüzden benim de ilgimi çekti...

9. Xia Yushen

Xia Yushen
Absolute Control

Bu arkadaşımız aranan bir suçluydu ve bir alfaydı taki bir çocuğun hayatını kurtardığını hatırlamadığı o çocuk onu yakalayana kadar ve bunun üzerine iğne yaparak bu arkadaşımızı omegaya çevirdi. Bir omegaya rağmen atik olması ve kurtardığı çocuğu kız sanması çok tatlıydı. Diğer omegalardan daha güçlü olması onu cazip yapan şeydi.

10. Doyun Lee

Doyun Lee
Love Shuttle

Omega olduğu halde geç kızgınlığa giren ve alfa zannedilen bu arkadaş çok güçlü ve alfasıyla yerde çalışan ve feromonunu düzgün kontrol edemeyen bu arkadaşımız tatlı sert atışmalarıyla hala birbirlerinden kopmamaları ve omegamızın diğer aciz omegalar gibi olmaması.

11. İsaac

İsaac
Dear Benjamin

Beta gibi bir hayat yaşayan omegamız operasyondayken ısı döngüsüne ve suçlu alfamızla karşılaşır. Bu döngüye kapılan alfayı omegamız isaac kolunu kırar ve Felix i (alfa) terk eder ilerde ondan çocuğu olur ama aynı Felixe benzer çocuğun adı Benjamindir. Bu omegayı sevme nedenim ise yıllarca kendi başına hayatta kalmaya çalışması ve omegalara göre fazla enerjik ve güçlü olması yıllar sonra Felixle karşılaştığında o İsaac'i tanımaz ve beta zanneder. Bu seri yarıda bitirdiler ne kadar üzüldüm anlatamam 

12. Chowon Lee

Chowon Lee
Love is an İllusion

Hep kötü olarak bilinen ama aksine ,sadece sinirli bir yapıya sahip güzel mi güzel herkesin kalbine işleyen kemanla insanları hayran bıraktıran bir omega. Herkes onu ruh hastası olarak görüyor ama o sadece farkedilmek istedi ve bir beta onu farketti. :) <3

13. Hyesung Kim

Hyesung Kim
Love is an İllusion

İlk başlarda beni hasta etse de zamanla kendini sevdiren , küçükken pekte sevgi görmemiş olması onun kimseyi sevmesine izin vermiyordu taki Dojin Park ile tanışana kadar ...

14. Chu Gain

Chu Gain
Unromantic

Kaslı yapısı gözleri büyüleyen ve dominant omega olmanın verdiği güçle bütün alfalara diz çöktüren cheabol ve artık bir kız babası olan. Hiçbir alfaya minnet etmemesi ve Oh Hyen-oh a alfam demesi onu aşırı karizma yapmıyor mu sizce de ? <3

15. Park Jae İn

Park Jae İn
Minmotion Sendrom

Yaşadığı şeylere rağmen hakkını arayan ilk başta korksa da artık güçlenmesi gerektiğini anlayan bir arkadaşımız. Alfasının borcu olunca ona işkence eden ve zamanla onun feromon kokusu olmadığı iddia edildiğinde kokusunu ilk alan alfayla zamanla işler değişir ve daha güçlü hale gelir.

16. Bei Xiaomi

Bei Xiaomi
Hyacinth

Sevdiği adamla okulu beraber okuyan arkadaşımız mezuniyetten sonra sarhoş olup nasılsa bir daha görüşmeyeceğini düşünüp onunla bir gece geçirir ve ondan hamile kalır. Yıllar sonra karşılaşırlar bu arkadaşı sevmemin sebebi tek başına hem kendine hemde çocuğuna yetmeye çabalaması ve en sonunda aşkı bulması.

17. Kiyo Han

Cinayet suçu üstüne kalan bu omega arkadaş alfalar hapishanesine gönderilir orada tehlikedeyken İri adında alfamız onu korumaya alır. Bu omeganın gözlerinin güzelliği beni benden alıyor birde çok saf tam irinin dediği gibi civciv. :)

18. Eunho

Eunho
Love Percentage

Alfasının ısı döngüsünde onunla olan ve çocuğunun ona benzemesini isteyen bir omega arkadaş sonra şehre taşınıyorlar ve sehirde alfasıyla komşu oluyorlar tekrardan ve aşk tekrar alevleniyor. Bu omega arkadaşı sevme nedenim çok anaç ve alfasına sadık olması sadece alfası Taeyoon u gördükten sonra ısı döngüsünün başlaması ve çocuğuna iyi bir ebeveyn olması.

19. Juheon

Juheon
Struggle

Çekinik omega olduğunu çok sonra öğrenen ve öğrendiğinde hamile kalan bir arkadaşımız alfası onun başkasıyla aldattığını düşünürken, omegamız ona kızmış ve kız kardeşi ve kızıyla yeni dünya kurmuştur. Çok güçlü bir omega kendini geliştirip herşeye rağmen güçlü durması güzel bir seriydi.

20. Haesoo

Haesoo
İt's my Baby

Eski erkek arkadaşının lafı üzerine bunalıma giren ve başka bir alfayla bir gecelik beraber olan ve ondan çocuğu olan bu eleman alfasının iş yeri sahibi olduğu yerde çalışmaya gidiyor. Ve çocukları aynı alfa olan babasına benziyor. Çok iyi değil mi ya? :)