My Dad Is Too Strong Manhwası Tanıtımı

Canavarla dolu bir Dünya düşünün. Çatlak adı verilen bir portaldan Dünya'ya canavarlar geliyor. Normal insanların yenemeyeceği canavarlar Dünya'ya akın etmeye başladılar. Hikaye böyle başlıyor! İşte karşınızda My Dad Is Too Strong Manhwası tanıtımı!

My Dad Is Too Strong Manhwası Tanıtımı

Evet Yeppuu okurları bu güm sizlere My Dad Is Too Strong adlı manhwayı tanıtacağım.

Gayet datluş bi manhwa. Hadi lafı uzatmadan konuya geçelim. Canavarla dolu bir Dünya düşünün. Çatlak adı verilen bir portaldan Dünya'ya canavarlar geliyor. Normal insanların yenemeyeceği canavarlar Dünya'ya akın etmeye başladılar.

Tabii ki bu sırada bazı insanlar "Uyanış" adı verilen bir evrim geçirerek süper güçler kazanmaya başladılar ve bu sayede canavarlara karşı savaşabildiler. Uyanış geçirenlere "Avcı" adı verildi.


Konusu


Ana karakterimiz Lee Dojun sıradan bir memurdur. Tabii ki uyanış gerçekleştirmek isteyen ama gerçekleştiremeyen bir kişidir. Sonunda çalışarak ve çabalayarak belediyede Çatlak Yönetimi ekibinde çalışmaya başladı. İlk resmi görevini aldıktan sonra. Görevini tamamlamak için yola koyulur ama bir kamyon çarpması sonucu ölür. Öldükten sonra, gözlerini açtığında başka bir Dünya'da kendini bulur.

Burası Murim Dünya'sıydı. Murim Dünya'sında Lee Dojun Sürekli ölmesine rağmen her zaman zamanda geriye gitmesini sağlayan özelliği vardı. En güçlü olana kadar sürekli savaştı. Murim'i fethettikten sonra bir şekilde kendi Dünya'sına geçti ama gerçek Dünya'sına geçen tek şey ruhu değildi, murim dünyasından kazandığı güçleri de geçmişti.

Bu Dünya'da bir şekilde "Baba Sözleşmesi" ile kız sahibi oldu ve güçlerini gizleyerek normal bir insan gibi yaşamaya çalışıyor. Ama olağanüstü güçleri yüzünden bu pek de mümkün gözükmüyor.


Son Söz


Evet sayın Yeppuu okurlarım seriye şöyle bir bakarsak ana konusu bu benim görüşüme göre:

  • Gayet tatlış gayet güzel bir seri ve bölümleri de kısa değil.

  • Avcı olmak isteyen üvey bir kız ile çok güçlü olan bir babanın hikâyesi.  

  • Şu günlerde okuyacak fantastik bir seri arıyorsanız tam size göre.

Benim önerim burdan çıktıktan sonra direkt seriyi okumaya gidin iyi okumalar. (^o^)


OKUMAYA DEVAM ET

Reborn 80,000 Years Manhua Tanıtımı