Magic Emperor Benzeri 9 Webtoon/Manga Önerisi!

Magic Emperor benzeri manga/manhua/webtoon/manhwa önerisi arıyor gibisiniz. Bu yazımızda sizlere Magic Emperor gibi veya ona benzer 9 manhua/webtoon/manhwa'yı kısaca tanıtıp önereceğiz!

Magic Emperor Benzeri 9 Webtoon/Manga Önerisi!

Giriş:


Magic Emperor benzeri Manga önerileri adlı bu makaleyi okuyorsanız, bu, Magic Emperor'ın harika hikayesine hayran kaldığınızı ve şimdi buna benzer daha fazla manga / manhwa keşfetmek istediğiniz anlamına gelir, ancak önerilere başlamadan önce, hikayenin hızlı bir özetini alalım.

Önerilen: Legend of the Northern Blade Benzeri 8 Webtoon/Manga Önerisi!

Özet:


Zhuo Yifan, Dokuz Sırrın Kitabının sahibi ve Şeytan İmparatordur. Kitap tüm kutsal diyarın aradığı bir şeydir ve Zhouo Yifan'ın elinde olduğu içinde tüm yetişim ustaları onun peşindedir fakat kimse onunla denk değildir.

Tam en güçlü uzmanlarla savaşın ortasında arkasından bir kılıç sırtına doğru ilerlemeye başlar. O an farkeder ki ona ihanet eden kişi canı gibi sevdiği ve oğlu yerine koyduğu çırağıdır. O da kitabın peşindedir ve gücü istemektedir.

Ölürken kendine ihanet edenlere ve düşmanlarına cehennem azabı yaşatacağına ant içer ve kendisiyle birlikte kitabı da imha ederek ölür.

Öldükten sonra alt alemden ölü bir çocuğun bedenine reenkarne olur fakat bedenin eski sahibi tam bir çöptür. Bu olay tabii ki Şeytan İmparatoru'nu etkilemeyektir! Dirildiği bedenin eski sahibinin düşük sınıf bir ailenin kahyası olduğunu öğrenir ve o aileyi en güçlü ailelerden yapıp kendisi ise zirveye tekrar tırmanması için başladığı hikayemiz bu şekilde.

  1. Almighty Master
  2. Greatest Boss System
  3. God of Martial Arts
  4. Reverse Villain
  5. The Descent of the Demonic Master
  6. High School Life of an Exorcist
  7. Leviathan
  8. Life and Death: The Awakening
  9. Chronicles of the Heavenly Demons

Magic Emperor Benzeri 9 Manga/Webtoon!


1. Almighty Master

Dövüş Sanatları dünyasına doğup giren genç kahramanımıza bir göz atalım. Yapamayacağı hiçbir şey yok! Müzik, satranç, tıp ve hatta mutfak sanatları olsun. En güçlüyken en zayıf gibi davranmak. Kadınlar siz, bir yetimin nasıl yükseldiğine bakın. Sayısız davayı çözecek ve şehrin efendisi olacak bir yetim!

Önerilen: Legend of the Northern Blade Benzeri 8 Webtoon/Manga Önerisi!

2. Greatest Boss System

O da kim? Niçin ona Boss diyorlar? Belki de bu gezegenin yöneticisi olabilir. Su Sin reenkarnesinden sonra, Önceki yaşamında öğrendiği bütün tekniklerini kaybetti. Lakin bu oyun paneli gibisinden bir sistem bu güçlerini belki de daha iyisini ona verebilir.


3. God of Martial Arts

Bu dünyada saygı, dövüş sanatlarındaki gücün ile eşdeğerdir. Zayıf dövüş sanatçılarının, kayaları kırabilecek on binlerce poundluk(4.5 ton civarı) gücü vardır. Güçlü olanlar nehirleri kesebilir ve dağları bölebilir. Her şeyi bilen ve evrende seyahat edebilen dövüş kralları bile var bu seride. Dövüş sanatı kaderinize olduğu kadar yaşamınıza ve ölümünüze de karar verir.

Güçlüler dünyaya tepeden bakarken zayıflar ise aşağılanır. Bu, güçlülerin zorbalık yaptığı bir dünya. İnsanların statüleri, dövüş sanatlarındaki seviyelerine göre belirlenir. Herkes, "En Güçlü" ünvanı için savaşır. Sadece güçlü olanların hayatta kalma hakkı vardır. Aynı klandan veya gruptan olsanız bile, zayıfsanız, o zaman 'ÇÖP' olursunuz ve merhamet gösterilmeden atılır veya harcanırsınız(ölürsünüz)

Önerilen: God Of Martial Arts benzeri Manga önerileri

4. Reverse Villain

Geçmişte ruhu tekrar beden kazanan ve Murim’i ele geçirmeye çalışan Jung-woo, amacına ulaşmak için sürekli denemeye devam eder. Onunla birlikte bir ruh-beden döngüsü içerisinde kalan Shin-Ryong yüzünden Murim’i ele geçirmez. Sonunda,tüm girişimleri başarısız olur ve gelecek zamanda ruhu beden kazanır. Gelecek dünyaya tekrar gelmek Jung-woo’nun isteğini ve hayallerini değişime uğratır. Güçlü bir düşmanla karşılaşmak ister, ama bütün düşmanlar için çok güçlüdür. Bu, tüm hayatı boyunca süren kalıcı olan bir neden sonucun ve tekdüze olan bir amaçtan nasıl sıyrıldığının hikayesidir.


5. The Descent of the Demonic Master

Gang Jin ho, bir kazada ailesini ve bacaklarını kaybeder ve buna dayanamayıp intahar eder ve reenkarne edilir. Reenkarne olduğu dünyada Şeytan İmparatoru olarak en güçlü olduğunda ise en çok güvendiği kişilerce ihanete uğradıktan sonra ölür ve tekrar kendi dünyasına reenkarne olur.

Sonunda üçüncü kez reenkarne olduktan sonra, tek arzusu normal bir hayat yaşamaktır. Ancak, uzun bir isekai serüveni sonucu normal bir hayatı düzgünce yaşayamayacağının da farkındadır. Modern ve sırada bir insan olarak yaşamak için çabalamaya çalışır lakin başı gene de beladan kurtulmayacaktır.


6. High School Life of an Exorcist

Çinli Taoist papaz He Xun, Ruhunu Japon olan Bir Liseli gencin Bedeninde tekrar birleştirdi. Şimdi Tanaka Mamoru Olan He Xun, Şeytanları Uzak tutmak İçin Yetiştirme Güçlerini Kullanmaktadır.
Karşılaştığı Kişilerin Arasında Miyazawa Momoko Olarak da Bilinen Şeytan bir Tilki, Onun tarafından Küçük Düşüren Bir Yenilgiye alıyor. Ona Bunun bedelini Ödetmekte Kararlı Olan Miyazawa, Liseli bir kıza Dönüşüyor Ve Onu Baştan Çıkarmak amacı ile Tanaka İle aynı Derslere Katılmaya Başlıyor.
Önerilen: Martial Peak Benzeri 10 Manga/Manhua Önerisi!

7. Leviathan

Denizin yükselmeye başladığı bir tarihte, kıtalar suyun dibini boylamıştır. Artık kara parçasının bulunmadığı dünyada Bota ve ailesi nacizane bir teknede yaşıyordur. Hayatta kalmak için su altında kalmış harabelerden erzak toplayarak yaşam mücadelesi verirler. Yaşamlarını sürdürmeye çalıştırdıkları bu vahşi dünyada bir gün Kana adında biri ile karşılaşırlar ve hikâyemiz başlar.


8. Life and Death: The Awakening

Zayıf bir görüntüye sahip olan Hwasan, ön bölümlerde savaşan biri gibi durmuyordu. Bunun yerine, olağan dışı karakteri sebebiyle memurluk imtihanını iki kez geçme başarısı gösteren, çeşitli krallarla ve yetkililerle olan yakın ilişkileri sebebiyle de saygı gören biridir. Ancak, kendisi HwaSan görüşünün tek lideridir. Genellikle odasında kitap okur, bazen de bahçe ile uğraşır veya küçük antrenmanlar yapar. Bir gece, HwaSan görüşü için bir savaşa girerek herkesi hayrete düşürüp en ön saflarda bulunur.

Bu olayda, HwaSanın bulunduğu dağlık bölge alaşağı olur. Bir grup sahtekar usta bütün öğrencileri ve hatta gençleri infaz eder. Buna karşılık Hwasan, onları yok etmek için ve HwaSan görüşünün müritlerini koruma altına almak için muhteşem savaş yetenekleri ortaya koyar. Hwasan, saldırının asıl beyni ve sebebinin ne olduğunu öğrenmek için yıllarca saklı tuttuğu kimliğini tüm dünyaya açıkladıktan sonra, üst düzey rütbeli yetkililer ve büyük güçler savaşa girmeye başlar ve Hwasan tarikatının önünde diz çökerler.


9. Chronicles of the Heavenly Demons

Mızrak çetesinin varisi, Hyuk Woon Seong, Şeytani teknik kullandığı suçuyla infaz edildi. Ortodoks Mezhepleri tarafından vahşice öldürüldü. Woon Seong’u tam öleceği an, ustası, ona yeni bir yaşam verdi. 900 numaralı yeni bir yaşam, Şeytani birliğin öğrencisi! çift hayat, yalnızca bir amaç! Ortodoks Mezhepleri ve Şeytani birlik’ten öç almak! Kaderini kabullenip, kininin peşinde. Woon Seong dövüş teknikleri öğrenip, öçüne yavaşça yaklaşıyor… Şeytani birliği'e sahip ol ve Ortodoks Mezheplerini yok et! 900 Numaralı'nın öçü'nün hikayesi !!!!

Anime İzlemek İçin: Anizm.tv

OKUMAYA DEVAM ET

Solo Leveling benzeri Manga önerileri