Animelerin Müptelasıyım Mı Diyorsun? Bilgi Testi!

Her biri farklı animelerden tam tamına 10 soru ile fantastik anime evrenine hakimiyetinizi ölçüyoruz! İşte karşınızda Fantastik anime bilgi testi! Anime testleri!

1. Hadi Size Acıdım Kolay Bir Sorudan Başlayalım. Bu Güzeller Güzeli Ablamızın Adı Nedir???

 Hadi Size Acıdım Kolay Bir Sorudan Başlayalım. Bu Güzeller Güzeli Ablamızın Adı Nedir???
Noelle Silva
Hatori Chise
Yato
Miyo Sasaki

2. Önceki Soru Biraz Fazlamı Kolaydı Ne? Zorlaştırmak Çok İsterdim Ama Yüce Gönlüm Size Kıyamıyor. Orta Zorluktaki Bir Soruyla Devam Edelim. Bu Sevimli, Tatluş Kızımız Hangi Animede Bir Karakterdir ?

Önceki Soru Biraz Fazlamı Kolaydı Ne? Zorlaştırmak Çok İsterdim Ama Yüce Gönlüm Size Kıyamıyor. Orta Zorluktaki Bir Soruyla Devam Edelim. Bu Sevimli, Tatluş Kızımız Hangi Animede Bir Karakterdir ?
Princess Sayori
Princess Sasa
Princess Tutu
Princess Masiki
Princess Sakura

3. Hemen Hemen Herkezin İzlediği Anime Olan Fairy Tail İle Alakalı Aşırı Zor Olmayan Bir Soruyla Devam Edelim. Türkiye'de Böyle Birisi Olsa Ergenliği Zirvede Yaşayan Birisi Olarak Anılabilecek Olan 'Gajeel Redfox' Hangi Elementi Kullanmaktadır ?

Hemen Hemen Herkezin İzlediği Anime Olan Fairy Tail İle Alakalı Aşırı Zor Olmayan Bir Soruyla Devam Edelim. Türkiye'de Böyle Birisi Olsa Ergenliği Zirvede Yaşayan Birisi Olarak Anılabilecek Olan 'Gajeel Redfox' Hangi Elementi Kullanmaktadır ?
Ateş
Su
Buz
Hava
Toprak
Işık
Demir
Gölge
Pas

4. Tamam Biliyorum Zor Sorular İstiyorsunuz Ama Henüz Çok Erken. Şimdiki Sorumuz Nanatsu No Taizai'den Geliyor. Kıvrımlarına Kurban Olduğumuz Merlin Hangi Günahtır ?

Tamam Biliyorum Zor Sorular İstiyorsunuz Ama Henüz Çok Erken. Şimdiki Sorumuz Nanatsu No Taizai'den Geliyor. Kıvrımlarına Kurban Olduğumuz Merlin Hangi Günahtır ?
Öfke
Oburluk
Açgözlülük
Gurur

5. Eveeet Sıra Benim Favori Animelerimden Birisi Olan Ao no Exorcist Animesinden Bir Soru Geliyor :). "Lanetli Tapınağın Çocuğu" Aşşağıdakilerden Hangisidir?

Eveeet Sıra Benim Favori Animelerimden Birisi Olan Ao no Exorcist Animesinden Bir Soru Geliyor :). "Lanetli Tapınağın Çocuğu" Aşşağıdakilerden Hangisidir?
Rin Okumura
Shima Renzō
Suguro Ryūji
Yukio Okumura

6. Eveet. Bu Sorumuz Belki Bir Kısmınızın Bilmediği Bir Aniemden Geliyor. Mahoutsukai No Yome'den Bir Soru! Magus Hatori Chise'nin Hayatına Girmeden Önce Hatori Chise'nin Hangi Duygusu Daha Yoğundu?

Eveet. Bu Sorumuz Belki Bir Kısmınızın Bilmediği Bir Aniemden Geliyor. Mahoutsukai No Yome'den Bir Soru! Magus Hatori Chise'nin Hayatına Girmeden Önce Hatori Chise'nin Hangi Duygusu Daha Yoğundu?
Kin Dolu
Hüzünlü
Umutsuz
Umursamaz
Korku Dolu Korku Dolu

7. Sıradaki Sorumuz Benim Yine Favori Animelerimden Olan K Project'den Geliyor. Japonya'nın Askerini Gücünü Oluşturan, Sadece Kılıçlarla Savaşan, Renk Hangisidir?

Sıradaki Sorumuz Benim Yine Favori Animelerimden Olan K Project'den Geliyor. Japonya'nın Askerini Gücünü Oluşturan, Sadece Kılıçlarla Savaşan, Renk Hangisidir?
Gümüş
Altın
Mavi
Yeşil
Kırmızı
Renksiz
Gri

8. '10'a Yaklaştık Sayılır Ha Gayret! İzlerken Hiçbir Şekilde Sırası Olmayan Fate Serisinden Bir Soru Geliyorrrr. Beşinci Kutsal Kâse Savaşının Yaşandığı Fate/Apocrypha'da Kırmızı Takımın Dövüşmek İçin Deliren Hizmetçi Kimdir?

'10'a Yaklaştık Sayılır Ha Gayret! İzlerken Hiçbir Şekilde Sırası Olmayan Fate Serisinden Bir Soru Geliyorrrr. Beşinci Kutsal Kâse Savaşının Yaşandığı Fate/Apocrypha'da Kırmızı Takımın Dövüşmek İçin Deliren Hizmetçi Kimdir?
Semiramis
Spartaküs
Shakespeare
Aşil
Karna
Atalanta

9. Biliyorum Test Çok Kolay Gidiyor Ama Ponçik Kalbim Siz Okuyucuları Zorlamak İstemiyorum :) Şimdiki Sorumuz Anime Hem Konusu Bakımından Hemde Gidişat Bakımından Mükemmel Olan Ama Finali Bok Gibi Olan Charlotte Hakkında. Ayumi Otosaka Hangi Yeteneği Uyandırır?

Biliyorum Test Çok Kolay Gidiyor Ama Ponçik Kalbim Siz Okuyucuları Zorlamak İstemiyorum :) Şimdiki Sorumuz Anime Hem Konusu Bakımından Hemde Gidişat Bakımından Mükemmel Olan Ama Finali Bok Gibi Olan Charlotte Hakkında. Ayumi Otosaka Hangi Yeteneği Uyandırır?
Işınlanma
Süzülme
Gelecekten Kesitler Görme
Çökme
Zihin OkumaZaman Durdurma

10. Geldik Son Sorumuza!Tüm Testin En Kolay Ve En Sinir Bozucu Sorusu. Bok Gibi Bir Sezon Finali Verip 2014 Yılında Ortadan Kaybolan, Sonradan Bir Film Yapan Anime Hangisidir??

Önerilen: Otaku olduğunu mu sanıyorsun? Bu test sana gerçeği söyleyecek! Bilgi Testi!
Geldik Son Sorumuza!Tüm Testin En Kolay Ve En Sinir Bozucu Sorusu. Bok Gibi Bir Sezon Finali Verip 2014 Yılında Ortadan Kaybolan, Sonradan Bir Film Yapan Anime Hangisidir??
Kono Subarashii Sekai ni Shukufuku
.hack//Sign
Sailor Moon
Tales of Zestiria the Cross
Ling Qi
No Game No Life