Konuları Verilen Yaoi Webtoon/Mangaları Tanıyabilecek Misin? Bilgi Testi (Yaoi)

Yaoi webtoon/manga serilerine ne kadar hakimsin? Hiç merak etmiş miydin? İşte bu merakını dindirmek için sana konularını verdiğimiz yaoi webtoon/mangaların hangileri olduğunu bilebilecek misin? İşte karşınızda yaoi serilere ne kadar hakimsin bilgi testi!

1. Görevi bir okul profesörünün çevresinde olmak olan ve görev sırasında profesöre aşık olan bu karakterimizin olduğu webtoon hangisi?

Unromantic
Semantic Error
Red Candy
Untouchable

2. Şirketti araştıran alfa kardeşimiz bir omega ile karşılaşır ve bu omega diğer cılız aciz omegalar gibi değildir sizce bu serinin adı nedir?

Unromantic
Megumi to Tsugumi
Love is an İllusion
Hyancith

3. Çocukluktan beri yan yana olan birbirlerini tanıyan hatta öpüşünce rahatsız olmadıklarını anlayan bu ikili zamanla yakınlaşırlar.Sizce bu serinin adı nedir?

Unreachable
Honto Yajuu
No Love Zone
No better than strangers

4. Bir gün ikizinin evi terketmesiyle şaşıran bu arkadaş,amcasının zoruyla askeri eğitime giden bu arkadaşımız birgün psikopat bir asker gelince dünyası alt üst olur. Bu serinin adı nedir?

Psychial education
Absolute Control
Passion
The Third Ending

5. Omega olduğu halde hiç kızgınlık geçirmeyen bu arkadaş, birgün bir alfayla karşılaştıktan sonra ilk kızışmasını geçirir ve aralarında yakınlaşma olur.Sizce bu serinin ismi nedir?

Struggle
My Master
Love Shuttle
Blood Link

6. Okulun ilk zamanları birbirlerine uyuz olan ,zamanla yakınlaşmaya başlayan araya mesafeler girse bile hala birbirlerini sevmeye devam ederler .Bu manhuanın adı nedir?

Too Close
You're mine
Outside in law
Salad Days

7. Mafyaların olduğu markette çalışan bir öğrenci arkadaşın çalıştığı yere bir adam uğrar,zaman geçtikçe birbirini tanıyan yakınlaşan ikili nasıl olmalı bu serimizin adı nedir?

When the Yakuza Falls in love
Bye Bye
Unromantic
Dangerous Convience Store

8. Her ilişkisinde asla öpüşmeyen ve ona uğursuzluk getirdiğine inandığı seri hangisi?

Love Jinx
Assorted Wildness
Bj Alex
My Darling Signed in

9. Sevdiği adamın ağlamasından zevk alan ve onu kaçırıp eve kapatan bu arkadaşın olduğu seri hangisi?

Killing Stalking
Painter of the Night
Sadistic Beauty Bl Sidestory
Psychial Education

10. Canlı yayın açık +18 yayınlar yapan ve yan komşusu yazar olan serimiz hangisi?

Psycihal education
The Third Perspective (Terapi)
Full Volume
Bj Alex

11. Bir yakuzanın polise aşık olduğu ve zamanla polisinde aşık olmasıyla başına gelmeyen kalmadığı manga hangisi?

Honto Yajuu
Whwn the Yakuza Falls in Love
Killing Stalking
Assorted Wildness

12. Bir gün Kore'nin bir köyünden özgürlük için okumaya ve erkek arkadaş yapma hayali kuran uke arkadaş , bir çocuğun anne diye ona sarılmasıyla hayatı değişir. Bir Yakuza ailesinin evine aşık olur ve yakuzanın başına aşık olur bu serinin ismi nedir?

Passion
When the Yakuza Falls in Love
Sadistic Beaıty Bl Sidestory
Even if you hate me so much?

13. Görevi insanları öldürmek olan soğuk kanlı bir seri katilken,kimliği belli olmasın diye markette çalışırken ,yakışılı bir oyuncunun yüzüne bakmasıyla dumur olduğu bu serinin adı nedir?

When the Killer Falls i Love
Dangerous Convience Store
Semantic Error
Hyancith

14. Yıllarca kendini alfa sanan bu arkadaş birgün lavaboya kendine alfa feromonları sıkarken gerçek alfa içeri girer ve ilk kızışmasını yaşar,ve gerçekte alfa olmadığını çekinik bir omega olduğunu öğrendiği seri hangisidir?

Bye Bye
Kiss me Liar
İt's my baby
Love is an İllusion

15. Bir gün bir arkadaş sevgilisi tarafından terk edilirken ,ısı döngüsü başlar ve bir alfa yanından geçerken ona yardım eder. Omegaya kapılır ve beraber olurlar. Ardından uzun süre birbirlerini görmezler. O sırada çekinik omegamız hamile kalır ve bebişi olur bu seri haangisidir?

Nighted by the sea
İt's my baby
Bye Bye
Unromantic