Bu Anime Karakterlerini Tanıyor musun? (Aşırı Zor)

Anime karakterleri kendilerini anlatıyor ve sen de onları tanımaya calısıyorsun! İşte anime karakteri bilme testi! Bu anime bilgi testi ile anime karakterlerini bilmeye çalış!

1. İki kez öldürüldüm, yine de buradayım. Dışarı çıkıp yeni yürümeye başlayan bir bebeğin emirlerini uygulamalıyım ve bazı aptal yaşlı cadı benim akıl hocam, kendisi de bir kez öldürüldü. Duygularıma göre savaşırım ve kaybetmekten nefret ederim.

Kyo
Yusuke
Tamahome
Kenshin

2. Özellikle kılıç eğitimim söz konusu olduğunda çok disiplinliyim. Bir gün kız kardeşimi yenebilmek istiyorum ve o aptal sapığa aşık değilim !! Beni duyuyor musun Aşık değil!

Naru
Keiko
Kaoru
Motoko

3. Annem bir araba kazasında öldü ve şimdi korkunç bir lanete sahip bir aileyle kalıyorum, ama gizlilik yemini ettim. Aile içinde çok iyi arkadaşlar edindim ve onlardan biriymişim gibi hissediyorum. Ben de ... OH HAYIR !! Banyoyu çalışır durumda mı bıraktım?

Kaoru
Keiko
Tohru
Miaka

4. Bir daha asla insan canına kıymamaya yemin ettim. Suikastçı iken gezgin oldum, ama şimdi harika arkadaşlarla bir dojo'da mutlu bir şekilde yaşıyorum. Savaşmam gerektiğinde öldürmeyen bir kılıç kullanıyorum.

Tsuroko
Motoko
Hotohori
Kenshin

5. Ben bir imparatorum ve hikayesini duyduğum andan beri sadece bir kıza aşığım. Aşkım geri gelmemiş olsa da, şimdi sadece onu mutlu görmek istiyorum. Arkadaşlarıma ve ülkeme çok fazla keder ve üzüntü veren ülkeden doğu ordu generali tarafından bir savaşta öldürüldüm.

Hotohori
Yomi
Tamahome
Kenshin

6. Oldukça büyük bir ailem var ve annemle aramdaki benzerlik dikkat çekici. Ben biraz unutkanım. Şimdi, yine ne söylüyordum? Oh! Karpuzları severim.

Su
Mutsumi
Torhu
Botan

7. Eski bir kalıntıyı korumak için hayalet olarak geri getirildim. Bir arkadaşımla 200 yıldır buradayım ve birlikte buzun gücüyle yaklaşan herkesi test ediyoruz.

Tatara
Kenshin
Tomite
Kaoru

8. Ben rüzgarın efendisiyim ve savaşmadan önce iyi bir ruh hali içine girmeyi seviyorum. Takımım bu turnuvayı kazandığında bu ada benim ödülüm olacak ve bunun olmasını görmekten başka bir şey istemiyorum.

Toya
Shigure
Jin
Keitaro

9. Ben tanrıyım. Herkes dediğimi yapmalı ve onları aradığımda bana gelmeli. Sık sık hastayım ama istediğimi yanıma çağırıyorum ve onlar geliyor. O fare eninde sonunda bana geri dönecek. Herkes yapar.

Akito
Hotohori
Yusuke
Keitaro

10. Çocukken bir uçurumdan atıldım. Hayatta kalmayı başardığım için, bir kılıçtan başka hiçbir şeyle gölgelerde yaşadım. İnsan dünyasını gezdikten sonra, iyi savaştığım bir ortakla tanıştım. Birlikte, tehlikeli bir turnuvada savaşmak için diğer iki insanla birleştik.

Kyo
Kurama
Hiei
Akito