Kimim Ben? Anime Karakter Tanıma Testi! (Aşırı Zor)

Anime karakterleri kendilerini anlatıyor ve sen de onları tanımaya çalışıyorsun! İşte anime karakteri bilme testi! Bu anime bilgi testi ile anime karakterlerini bilmeye çalış!

1. Korkunç bir geçmişim var. Bir zamanlar hırsızdım ama şimdi doğru yoldayım. Arkadaşlarım bile var. Ben kimim?

Kenshin Himura
Mitsunari Yanagisaw
Hiei Jaganshi
Inuyasha

2. Ben bir liseli kızım. Bu çocuğa aşık oldum, ama sonra başka bir çocuk kasabaya taşındı ve benden hoşlanmaya başladı. Aralarında gidip geliyorum ve sınıf arkadaşlarıma yalan söylemekten başka hiçbir şey yapmayan kötü bir arkadaşım var, bu da başımı belaya sokuyor. Ben kimim?

Kagome Higurashi
Momo Adachi
TeA Gardner
Keiko Ukimura

3. Ben çok utangaç biriyim. Bazı insanlar da bazı şeyleri bilmediğimi söylüyor. Bir erkek kardeşim olduğu söylendi ama onu bulamıyorum. Benim adım ne?

Sango
Yukina
Keiko Yukimura
Kagome Higurashi

4. Beni iyi tanıyorsanız, normal bir hayatım olduğunu söylemezsiniz. Hayatım sıkıcı olmaktan uzak. Ya okulda sınavlara çalışıyorum ya da iblislerle savaşıyorum. Ben bu iki insanla arkadaşım, hanyou ve kitsune youkai. Ben kimim?

Keiko Yukimura
Sango
Momo Adachi
Kagome Higurashi

5. Her şeyin ters gittiği bir kasabada yaşıyorum. Yetişkinler çocuk gibi, çocuklar da yetişkinler gibi davranır. Bir gitarla kafama çokça vuruluyor ve karanlık lordu Canti'yi kontrol edebiliyorum. Evimdeki hizmetçi onun bir uzaylı olduğunu iddia ediyor ama bence tuhaf biri. Ben kimim?

Naota
Yusuke Urameshi
Kenshin Himura
Inuyasha

6. O aptal çocuk! Ona her zaman okula gitmesini hatırlatmam gerekiyor ama o asla yapmıyor. Çarşıyı tercih ediyor. Ona okulun o kadar da kötü olmadığını söylüyorum ama bana inanmıyor. Oh, ayrıca bir araba tarafından ezildi, ama sonra hayata döndü. Yine de okulu seviyorum. Benim adım ne?

Robin Sena
Kagome Higurashi
Keiko Yukimura
Momo Adachi

7. Bazı insanlar beni şizofren olarak görebilir. Ben gerçekten iyi bir insanım, ama değişen kişiliğim değil. Son derece korkunç bir geçmişin taşıyıcısıdır. O bir katil ve hırsızdı. Okula gidiyorum ve taptığım bir annem var. Benim adım ne?

Youko
Suichi Minamino
Inuyasha
Sesshomaru

8. Japonya'da yaşıyorum, ancak aslen İtalyanım. Yaklaşık 16 yaşındayım ve bir cadı avı organizasyonu için çalışıyorum. Bana cadı olduğum söylendi ve gücüm ateş. Ben kimim?

Amon
Kagome Higurashi
Yusuke Urameshi
Robin Sena

9. Aptal yaşlı cadı! Tek bir şey yapmama asla izin vermez. Bana küçük bir çocuk diyor, ama ben onun olabileceğinden daha cesurum! Kılıç ustası olmak için çalışıyorum, ama öldürmeyen bir kılıç ustası. Daha çok savunma için. Kenshin, bir gün harika bir kılıç ustası olacağımı söylüyor. Benim adım ne?

Yahiko Myojin
Hiei Jaganshi
Shippo
Sanosuke

10. Su ve ahşabın ender olduğu bir ısı ve kum dünyasında yaşıyorum. Pek çok insan beni almaya çalışıyor ve iki garip kız tarafından takip ediliyordum. İnsanlar neden dünyanın sevgi ve barıştan oluştuğunu göremiyor? Şimdi, hafıza kaybım olmalı. Bana ismimin ne olduğunu söyleyebilir misin? Unuttum.

Meryl Stryfe
Vash
Milly Thompson
Rem Saverem