5 Harika Yaoi Webtoon Önerisi

Yaoi önerileri arayanlar için, işte sizlere 5 Harika Yaoi webtoon manga Önerisi! (Bu yaoiler +18 olup, bazıları şiddet, korku, trajedi ve omegavarse içerebilir)

5 Harika Yaoi Webtoon Önerisi

Bu sefer size en sevdiğim yaoileri sıraladım ve bu webtoonları kendi cümlelerimle anlatmaya çalıştım. Umarım beğenirsiniz.. Eğer siz de benim gibi ağır yaoiciyseniz muhtemelen önerilerimi zaten okumuşsunuzdur ama olsun ben yine de yapayım önerimi belki okumadıklarınız vardır...

1-) Killing Stalking

Aslında Killing Stalking benim okuduğum ilk yaoi yani ne biliyim benim için yeri ayrı ya. Baya psikolojimi toparlayamamıştım bitirdikten sonra. Konusuna gelecek olursak; ana karakterlerimizden Yoonbum, Sangwoo adında birine âşık olur. Yoonbum tam bir sapık stalkerdir ve evinin şifresine kadar herşeyini öğrenir ya da öyle sanır.

Yoonbum, Sangwoo'nun evine gizlice girdiği sırada bodrumdan sesler duyar ve bodruma iner. Yoonbum yerde çıplak bir şekilde yatan kızı gördüğü sırada Sangwoo'nun eve geldiğini farkeder ama artık her şey için çok geçtir. Yoonbum korku ve şok içerisinde kaçmaya çalışırken Sangwoo, Yoonbum'un bacaklarını kırar ve kızın yanına zincirler.

Sonrasında Yoonbum, Sangwoo'yla günlerce aynı evin içerisinde yaşamak zorunda kalır. İşkence gibi geçen günlerin ardından Yoonbum daha fazla katlanamaz ve Sangwoo'yu öldürmeye karar verir. Sangwoo'nun yemeğine fare zehri koyarak onu zehirlemeye çalışır ama başarısız olur (salak). Bütün bunlar olurken poliste Sangwoo hakkında bazı şeylerden şüphelenir ve en sonunda evin içinde çıkan yangın her şeyi bitirir..

Önerilen: Kolay Killing Stalking Bilgi Testi! (Yaoi)

2-) Painter of the Night

Aslında bu yaoide benim için çök özel çünkü bu webtoonun çıkmasını resmen günler sayarak bekledim. Gerçi çıktıktan sonra aynı şekilde bölümlerinin çıkmasını bekledim. Neyse konuya gelelim; Nakyum çok yetenekli bir ressamdır ve çizdiği resimleri satarak para kazanmaktadır.

Seungho güçlü ve soylu bir aileden gelmektedir ama çok kötü bir ünü vardır. Halk arasında Seungho'yu herkes, zengin ailelerin oğullarıyla "oğlancılık" yaptığıyla tanırdı. Seungho genç ressam Nakyum'un resimlerini keşfedince artık onlar olmadan yaşayamamaya başlar ve Nakyum'u bulup ona kendisinin "oğlancılık" yaptığı resimler çizdirtir.

Nakyum artık o tarz resimler çizmediğini defalarca dile getirmesine rağmen Seungho onu asla dinlemez ve üstüne öğretmeniyle tehdit eder...

(Şu an webtoonun 2. sezonu yayımlanmaktadır ve 12 bölüm çevrilmiştir.) (*27.10.2020*)

Önerilen: Otaku olduğunu mu sanıyorsun? Bu test sana gerçeği söyleyecek!

3-) BJ Alex

BJ Alex ilk başlarda çok sinirimi bozan bir webtoondu çünkü Jiwoon, Dongyn'un duygularını hiçe sayarak onu kullanmaya çalışmıştı. Ama sonra düzeldi şükür yoksa sinirimden elimdeki herhangi birşeyi kırabilirmişim gibiydi. Neyse konumuz şöyle; Jiwoon İnternet'te +18 yayınlar açan bir üniversite öğrencisidir.

Dongyun ise Jiwoon'un yayınlarını izleyen aynı üniversitenin öğrencisidir. Dongyun bir şekilde Jiwoon'un BJAlex olduğunu öğrenir ve Jiwoon'la aralarındaki garip ilişki başlar...

Önerilen: Kolay BJ Alex Bilgi Testi! (Yaoi)

4-) Love in an İllüsion

Bu webtoon aşırı tatlıydı yaa. Hani böyle soft bişi olsun ama aynı zamanda da +18'i de olsun dersen tam senlik. Ama baştan uyarayım çünkü bu webtoon omegavarse yani sevmiyorsanız okumayın.. Şimdi kısaca konumuz şöyle; Dojin baskın bir alfadır, Hyesung ise kendisini alfa zanneden pasif bir omegadır. Dojin bir gün bir partiye davet edilir ve gittiği partide garsonlardan birisi Hyesung'dur. Hyesung işini yaparken bir alfa onu rahatsız eder aşırı sinirlenen Hyesung oradan ayrılır .

Üstünü değiştirmek için tuvalete gittiğinde Dojin'le karşılaşır. Dojin'in baskın feromonarından etkilenen Hyesung hayatında ilk kez kızgınlığa girer. Dojin, Hyesung'un bu durumda olasını kendi suçu olduğunu düşünür ve ona eczaneden kızgınlık için ilaç almak ister ama Hyesung'un nerede yaşadığını bilmediği için kendi evine getirir.

Hyesung pasif bir omega olduğundan dolayı her ilaç onun üzerinde işe yaramamaktadır. Hyesung'un kızgınlığı giderek artarken ilaçlarda işe yaramadığından Dojin başka şekilde işi halleder. Dojin her Hyesung ile yattığında garip bir şekilde içine ilham gelmektedir. Dojin, Hyesung'u yanında tutmaya başlar ve kısa süre sonra Hyesung hamile kalır..

Sorumluluklar ve mecburiyetten dolayı birbirleriyle iyi anlaşmaya çalışırlar ve garip bir şekilde birbirlerine âşık olmaya başlarlar..

Önerilen: Love Stage!! (Yaoi) - Anime Tanıtımı

5-) Royal Servant

Bu webtoonu okuduğum zamanlarda çok hoşuma gitmişti. Böyle köle fantezim falan yok ama güzeldi çünkü sonradan sevgilisi olarak kabul etmişti. Neyse konu; Kyon normal bir insandır ama para kazanması gerekiyordu. Bu yüzden zengin bir aristokratın (normal insan olmayan, çeşitli mistik güçleri olan insanlar) hizmetçisi olmaya karar verdi.

Hizmetçisi olduğu ev aslında çok sıkıntılı çünkü aile komple Zero'ya(aristokratların core adında güç kaynakları vardır, bunlar bozulduğu zaman aristokratlar, bilinçsiz canavarlara yani Zero'lara dönüşürler)dönüşüp öldürüldü. Bir kişi hariç Lucaon. Lucaon tam Zero'ya dönüşecekken Ryan adındaki başka bir aristokrat tarafından kurtarıldı. Ve sürekli karamsar bir halde yaşamaya başladı.

İşte bizim minik Kyon'umuz da Lucaon'a güneş olmaya geldi. Geldi ama işler çook karıştı...

Önerilen: Who Made Me a Princess bilgi testi (Kolay)

OKUMAYA DEVAM ET

Kesinlikle Okunması Gereken 20 Yaoi Webtoon Manga Önerisi!