Pek bilinmeyen 11 Harika Anime Önerisi!

İzleyecek anime bulamıyorum diyenler için pek bilinmeyen 11 anime önerisi hazırladık! İşte pek bilinmeyen 11 anime önerisi! Çoğunuzun bilmediğini düşündüğümüz 11 harika ve fazla bilinmeyen anime önerileri listemize geçelim.

1. Enen no Shouboutai

Bu anime pek bilinmeyen bir anime ama gerçekten konusu çok harika. Konuya geçecek olursak bir ekibimiz bulunmakta. Ekip 8 diye geçiyo bu ekip. Bizim baş karakterimiz Shinra da bu ekibe geçiyo. Aynı zamanda ekip 8 yeni kurulmuş bir ekip ve aynı zamanda da 1.nesil 2.nesil 3.nesil ve 4.nesil var 1.nesil ateş gücü olmayanlar ve yanık olabilenler bunları durdurmak için zaten bir ekip var 1.nesilller yani normal insanlar kolaylıkla yanık olabilir 2,3,4 ise ateş gücü olanlar baş karakterimiz shinra ise 4.nesil ve anime çok  güzel ben bir oturuşta 2sezon bitirdim umarım beğenirsiniz.

2. Strike the Blood

Bu anime bir vampir animesi ve animenin geçtiği yer Tokyo her zamanki gibi ve bir ada şehri olan  Itogami Şehri’nde geçiyo. Bu şehirde doğaüstü yaratıklar bulunmakta ve baş karakterimiz de onlardan biri. Aynı zamanda bu doğaüstü yaratıklar normal bir hayat yaşayabilmektedir. Ve dünyanın en güçlü vampiri 4.nesilin yaşadığına dair birtakım söylentiler yayılır. İşte burada baş karakterimize geçiyoruz Akatsuki Kojou dördüncü nesil bir vampirdir ama  Akatsuki Kojou normal bir hayat sürmek isteyen liseli bir gençtir ve bu çocuğumuzun gelecekte resmen haremi var ben çok beğendim animede her şey var ki zaten benim izlediğim animeler kötü olmaz kesinlikle öneriyorum .

3. Brave 10

Bu anime gerçekten hayran bırakan bir anime Zaman dilimi olarak anime 1600 yılındaki Sekigahara savaşının bir yıl öncesinde geçiyor. Iga’lı gezgin bir Ninja olan Saizou, günün birinde suikastçılar tarafından kovalanan Isanami adlı genç bir kıza denk geliyo. Savaş ve kılıç işlerini seviyorsanız bu anime tam sizlik. Bu arada bu anime 2012 yapımı bir anime olsa da çizimleri o kadar da kötü değil hatta hiç kötü değil ben bu animeyi izlerken yanıma cips alıp izliyodum heycandan falan kesinlikle bir izleyin derim artı olarak animenin gerçekçi bir yapısı var.

4. My Next Life as a Villainess: All Routes Lead to Doom!

Konusuna direkt geçiş yapacağım, konusu; Fortune Lover dünyasında kötü kadın karakter olarak reenkarne olmuştur. Katarina oyunu kötü durumlardan kaçınarak bitirmeye çalışmaya karar verir çünkü oyunun kötü karakteri genelde ya ölmekte ya da sürgüne gönderilmektedir. Bakalım Katarina kaderinden kaçabilecek mi? Ve hani reenkarne webtoonları var ya. Bu da bunun gibi sadece anime şekli ve kızın bu arada hem kız hem de erkek haremi var ben de istiyorum reenkarne olmak ama nasipte yok naparsın bir girsem neler neler yapardım .

5. Red Data Girl

Konusu; 15 yaşında olan Suzuhara Izumiko, Kumano dağlarının derinliklerinde Tamakura Tapınağı'nda geleneksel yöntemlerle yetiştirilmiş sessiz sakin bir kızdır. Ailesi işi gereğince farklı şehirlerde olduğu için tapınakta büyükanne ve büyükbabasıyla liseye kadar yaşar. Bu animeyi bilen belki vardır ama izlediğiniz den pek emin değilim ama bence izleyin çok efsane bir anime bunun bide kitabı vardı sanki yani (manga) sı ben okumadım çünkü sadece animeyi izledim hatta tam bitirmeyip yarıda bıraktım ama bence güzeldi.

6. Kishuku Gakkou no Juliet

Konusu; Yuuki Ono ve Ai Kayano, Yōsuke Kaneda'nın hikâyesindeki yasak aşıkları oynuyor. Hikaye, Dahlia Akademisi yatılı okulunda iki farklı ulustan iki öğrencinin arasında patlak veren yasak aşkı konu alır. Ve ayrıca bu iki başkarakter sonsuz düşmanlardır. Ben bu animeyi bir manga okurken bulmuştum ve acayip beğenmiştim internetten mangası var nerden okudum hatırlamıyorum ama bu ikili gerçekten harika bir de bunları seven kişiler falanda var daha fazla spoiller vermicem.

7. Kimi no na wa

Konusu; farklı yerlerde yaşamalarına rağmen birbirlerine bağlı bir hale gelen iki yabancının hikâyesini anlatıyor. Hayatından pek memnun olmayan Mitsuha, etrafı dağlarla çevrili bir bölgede yaşar. Vali olarak çalışan babası seçim kampanyaları ile uğraşmaktadır. Bunun da bir mangası var hatta ben almıştım mitsuba seni seviyorum bazı kişiler bu animeyi izle dediğimde mitsuba yüzünden izlemiyo neden ki anlamıyorum.

8. Mahou Sensou

Konusu; Belirli koşullar nedeniyle, çocukluk arkadaşı Kurumi Isoshima ile "sahte" bir çift ancak aksi halde normal bir hayat yaşıyor. Ancak bir gün okul kampüsünde daha önce hiç görmediği üniformalı Mui Aiba adında bir kızla karşılaşır. Bu anime yıkılıyo 2016 yılında çıkan bir anime ve çizimleri bence baya bir güzel Mui benim favori karakterim. 

9. Kemono Jihen

Konusu; Uzak bir dağ köyünde tek bir geceden sonra çürüyen bir dizi hayvan cesedi görünmeye başladığında, Tokyo'dan okült konusunda uzmanlaşmış bir dedektif olan Inugami araştırmaya çağrılır. Bu anime bir harika 2021 animesi ve ayrıca çizimler yıkılıyo. Ve bu çocuk bir şeytan ölümsüz kafasını koparsanız ölmüyo 'Kabaneee' çocuk 13 yaşında kendine beni âşık etti bir de bu Kabaneyi seven iki kız var birisi Shisu'nun kardeşi. Shisu tıpatıp Bakugou gerçekten çok benziyorlar demedi demeyin de Shisu'nun Kardeşi işte Kabanecigim'e âşık oluyo benim gibi çok spoiller verdim burada bitirelim.

10. Watashi ga Motete Dousunda

Konusu; Kae Serinuma (Miu Tomita) tombul bir lise öğrencisidir. O, gay animeleri yani yaoi izleyen bir kızdır. Sonuç olarak yeni hâli (Nonoka Yamaguchi) aniden okulda popüler hâle gelir. Dört yakışıklı erkek öğrenci Kae Serinuma'ya âşık olur bir de kız var. Bu bir harem animesi arkadaşlar ama ben harem animesi pek sevmeyen biri bile bu animeye bayıldı galiba bunun filmi de vardı. Kız gay shipler yapıyo aynı ben neyse spoiller çok oldu burda bitiricem.

11. Seisen Cerberus

Konusu; 16 yaşındaki Hiiro'nun ailesini öldüren şeytan ejderha Danguard'dan öcünü almasını anlatıyor. Animede de, oyunda olduğu gibi kılıç savaşı bolca var kılıç savaşı sevenlerin seveceği bir anime ben buna bayıldım nedeni basit Abiem kılıçtan oluşuyo dövüş var yıkım var ve ben de direkt animenin üstüne atladım :)


OKUMAYA DEVAM ET

Fazla Bilinmeyen 5 Anime Önerisi!