Konuları Verilen Omegaverse Serilerin İsimlerini Bilebilecek misin? Bilgi Testi (Yaoi)

Bu konusunu bahsedeceğim omegaverse webtoon manga serilerin ne kadarını doğru bileceksin?

1. Babasının omega ve savunmasız olduğu için bütün alfalardan nefret eden bu alfamız, kendi kendine diğer alfalar gibi olmamaya karar verir. Herşey yolunda giderken patronunun omega olması ve bunu kendi lehine kullanması alfamızın hayatını alt üst etmeye başlar. Bu serimizin adı nedir?

Totsugimasen kara
Omega Complex
Kurui Naku No Wa Boku No Ban
Kiraide İsasete

2. Yıllarca kendini alfa sanan ama bir dominant alfayla karşılaştıktan sonra gerçekte omega olduğunu öğrenen ve kaderinin o alfayla örülmeye başlandığı o serinin adı nedir?

Hyancith
Kiss Me Liar
Love İs An İllusion
Absolute Control

3. Yaşadığı ilk mesele yüzünden omegalardan nefret eden bu alfa, çocukluk arkadaşına aşıktır ve onu beta zanneder fakat kendisi çekinik bir omegadır. Bu serimizin ismi nedir?

Still like me?
Omega Complex
The Origin Species
Define the Relationship

4. Omegaların cheabol olduğu alfaların eğlence aracı olarak görüldüğü bu dünyada, gazeteci alfamız ve başkan olan omegamızın yolunun kesiştiği serinin adı nedir?

Butler
Kurui Naku No Wa Boku No Ban
Unromantic
Megumi To Tsugumi

5. Ailesinin önerdiği kişiyle beraber olmak zorunda kalan alfamız bir türlü partnerleriyle bağ kuramamıştır. Tesadüfen karşılaştığı baskın alfaya yakınlık duymaya başlar. Kader onları bir araya getirir ama mesele şu ki baskın alfamız onu hatırlayamaz . Serimizi tahmin edebildiniz mi?

Define The Relationship
Unromantic
The Origin Species
Peach & Musk

6. İş görüşmesi diye gittiği konakta, konağın sahipleri alfa olan çocuklarına omega eş bulmak niyetiyle bir sürü omega adayı orada toplanmışlardır. Esas oğlumız bu duruma sıcak bakmasada ailenin alfa oğlu onunla dalga geçtiği için onunla rekabet etmek ve onunla yarışmak için oda adaylardan biri olmayı kabul eder ve zamanla yakınlaşırlar. Bu mangamızı tahmin edebilir misiniz

Megumi To Tsugumi
Kurui Naku No Wa Boku No Ban
Kiraide İsasete
Totsugimasen Kara

7. Otel çalışanlarının beta olmasıyla önemli şarttır. Çünkü bu otel çoğunlukla aşk oteli niteliğindedir. Çalışanlardan biri bu otelin alfa müşterisine aşık olur. Alfanın partneri vardır,fakat patrneri onu aldatınca boşta kalan alfamıza sahip çıkan betamızın olduğu seri hangisidir ?

Love is an İllusion the queen
Butler
The Origin Species
Best Friends

8. Ortaokulda omega olması yüzünden hamile kalan ve bu durumdan bir kızı olan bu omegamız bütün alfalardan nefret eder ve bir alfaya ihtiyaç duymadan kendi ayakları üstünde durmaya karar verir. Annesinin zoruyla alfa partner buluşmasına giden bu omega,orada sen benim kader eşimsin diye kendisinden küçük alfanın onu bulmasıyla kader ağlarını örmeye başlar. Bu manganın adı nedir?

Kiraide İsasete
Dear Benjamin
Hyacinth
Tadaima Okaeri

9. Çekinik omega olduğu için abisinin ısrarı üzerine beta zannedeceklerini düşünerek bir mekana gider. Mekanda Alfasıyla karşılaşır ve ilk kızışması başlar, bunun farkına varan alfa farkına bile varmadan omegayı odasına alır. Bu serinin ismi nedir?

How to Chase an Alpha
İt's my baby
Bye Bye
Kiss Me Liar

10. Bu serilerden hangisi omegaverse değildir?

Collar Kiss
Love is an İllusion
Omega Complex
Megumi to Tsugumi