Jujutsu Kaisen'deki En Güçlü 10 Karakter!

Komedi, fantezi ve akla mantığa sığmayan şeylerle dolu Jujutsu Kaisen animesindeki en güçlü 10 karakteri sizlere sıraladım. Unutmayın bu karakterler sadece karşımıza çıkan ve bildiklerimiz. Geçelim Jujutsu Kaisen'deki en güçlü karakterler listemize!

10. Megumi Fushigoro

10. Megumi Fushigoro

Güçlü bir soyun üyesi olmak büyük sorumluluğu da beraberinde getirir ve Megumi ise aile mirasının hakkını oldukça vermekte. Megumi, Jujutsu Lisesi'nde birinci sınıf öğrencisi ve şimdiden 2. Sınıf Bir Büyücü, bu oldukça büyük bir başarı. Megumi, Zenin klanının soyundan geldiği için, soyundan gelen, gölgeleri kullanarak on shikigami'yi savaşmak ve lanetleri yutmak için kullanmasına izin veren On Gölge Tekniği'ni devralır.

Ancak Megumi'yi bu kadar ürkütücü yapan şey, Etki Alanı Genişletme "Chimera Shadow Garden" ve General Mahoraga adlı son shikigamisidir. Mahoraga, en güçlü kontrol edilemeyen shikigamidir ve On Gölge Tekniği'nin tek bir kullanıcısı bile şimdiye dek onu evcilleştiremedi. Shibuya arc'ında, Sukuna gibiler bile serbest kalan Mahoraga ile savaşmakta zorlandılar.

9. Nanami Kento

9. Nanami Kento

Nanami'nin dış görünüşü onu güçlü bir büyücü olarak öne çıkarmaz ama nihayetinde Jujutsu Kaisen'deki en güçlü karakterlerden biridir. Nanami'nin lanetli enerjisi üzerindeki kontrolü henüz tam belirlenmedi ve sık sık duyduğumuz "Fazla Mesai" ve "Birinin Elinin Açığa Çıkması" olarak adlandırılan iki bağlayıcı yemini, onun tüm vücudunu lanetli enerjiyle kaplamak için daha fazla güce erişmesine izin vermektedir.

Nanami'nin doğuştan gelen lanetli tekniği Ratio, kendine özgü kör bıçağıyla rakiplerini delip geçmesine olanak tanır. Bu teknik, hedefinin vücudunu 10 farklı noktaya böler ve ardından yediye üç oranında zayıf bir nokta oluşturmasını sağlar.

8. Mahito

8. Mahito

Mahito, insan duygularıyla oynamayı seven sadisttir, olgunlaşmamış özel sınıf lanetli bir ruhtur. Kendisini insanların birbirinden nefretinin tezahürü olarak görür ve bu onun kişiliğinde de görülebilir. Sinir bozucu doğası dışında Mahito, Sukuna'nın en az üç parmağının gücünü gölgede bırakır ve son derece tehlikeli bir lanetli tekniğe sahiptir.

Boşta Başkalaşımı ona ruhları yeniden şekillendirme yeteneği verir. Bunu yapmak, kurbanlarının vücudunu değiştirmesine, kendi yaralarını iyileştirmesine, uzantılarını silahlara dönüştürmesine ve sınırsız çeşitlilikte başka olası dönüşümlere izin verir. Mahito'nun muazzam lanetli enerjisi, keskin refleksleri ve zekasıyla birleştiğinde onu büyücülere karşı zorlu bir rakip haline getiriyor.

7. Toji Fushigoro

7. Toji Fushigoro

Suguru Geto'nun ifadelerinde, Toji Fushigoro bir maymun olarak sınıflandırılacak birisi çünkü tıpkı Maki gibi lanetli enerjiyi kullanamıyor.. Ancak, jujutsu için doğuştan gelen bir yeteneği olmayan lanetsiz bir kullanıcı olmasına rağmen, Toji tartışmasız Jujutsu Kaisen'deki en seçkin savaşçılardan ve en güçlü karakterlerden biridir. Doğuştan gelen fiziksel gücü diğerlerinden çok daha üstün olan Toji, bu çağın ona sunabileceği en tehlikeli ve en yüksek dereceli jujutsu uygulayıcılarıyla mücadele etti.

Gojo ve Geto'yu zahmetsizce alt etti ve bu zaferi ona "Büyücü Katili" unvanını kazandırdı. Gelişmiş duyular, insanüstü fiziksel güç ve hız, onun göze çarpan özelliklerinden bazılarıdır. Ek olarak, tüm dövüş stili, jujutsu'nun yerine silah kullanmak üzerine kuruludur. Toji, özel dereceli lanetli aracı “Ters Çevrilmiş Cennet Mızrağı”nı kullanarak en güçlü büyücünün yeteneklerini bile etkisiz hale getirebilirdi.

6. Hajime Kashimo

6. Hajime Kashimo

Hajime Kashimo kısa süre önce mangada tanıtıldı ve bu kadar kısa sürede baskın gücü onu Jujutsu Kaisen'deki en güçlü karakterler listesine yerleştirdi. O, Kenjaku'nun 400 yıl önce karşılaştığı en güçlü büyücülerden biridir. Yaşlı bir adam olarak bile, Hajime tüm savaş alanlarını yok edebilir ve arkasında sayısız parçalanmış ceset bırakabilir.

Bir İnfaz Oyunu oyuncusu olarak tanıtılan Hajime, savaş alanına hızla hakim oldu ve yeni bir kural ekleyen ilk oyuncu oldu. Her bakımdan olağanüstü bir dövüşçü ve bu, dövüş sanatlarındaki ustalığıyla bizlere gösteriliyor. Hajime, lanetli tekniğine bağlı kalmak yerine yakın dövüşü tercih eder ve rakibini elektrikli lanetli enerjiyle desteklenen bitmeyen saldırılarla boğar.

5. Suguru Geto

5. Suguru Geto

Şimdiye kadar Jujutsu Kaisen 0 filmini izlediğinizi varsayarsak, şu gerçekle yüzleşelim – Suguru Geto kötüdür. İdealleri Jujutsu dünyasıyla tamamen çelişiyor çünkü ona göre hayatta kalması gereken tek kişi lanetli enerji kullanıcıları. Sadece dört özel sınıf büyücüden biriydi ve insanlığa sunduğu tehlike seviyesi nedeniyle tüm lanet kullanıcılarının en kötüsü olarak kabul edildi.

Geto'nun doğuştan gelen tekniğini pek göremedik ama aslında bayağı bir ürkütücü. Lanetli Ruh Manipülasyonu, sadece insanları rahatsız eden ruhlardan kurtulmasına değil, aynı zamanda onları kendi yararına kullanmasına da izin verir. “Uzumaki” adlı özel saldırısı, Yuta ve Rika ile olan savaşının doruk noktasında kullandığı 4.000'den fazla lanetli ruhu tek bir varlıkta birleştiriyor ve kakoo kakee oluyor!!

4. Yuta Okkotsu

4. Yuta Okkotsu

Yuta, “Lanetlerin KraliçesiRika'nın peşini bırakmasının ardından Jujutsu Lisesi'ne kaydolan Jujutsu Kaisen serisinin ilk kahramanıydı. Kaydolduktan sonra, önceden herhangi bir deneyimi olmayan özel sınıf bir büyücü olarak sınıflandırılmıştı. Gojo en güçlü büyücü olsa da, Yuta'nın ondan daha lanetli enerjisi var ve bir gün onu da geçeceği düşünülüyor.

Diğer Jujutsu büyücülerinin aksine, Yuta tüm lanetli enerjisini bir kılıca kanalize eder ve onu bir silah olarak kullanır. Tıpkı Inumaki'nin Lanetli Konuşma'sını kopyalayarak Geto ile yaptığı savaşta yaptığı gibi, diğerlerinin tekniklerini de kopyalayarak onları kullanabilir.

Ayrıca Yuta, Gojo'nun uzak bir akrabası ve güçlü bir Jujutsu kaynak ruhu olan Mishizani Sugawara'nın soyundan geliyor ve bu da onu nihayetinde Jujutsu Kaisen'deki en güçlü karakterlerden biri yapıyor. 

3. Kinji Hakari

3. Kinji Hakari

Kinji Hakari henüz animede ilk çıkışını yapmadı ama sadece bir anime hayranı olarak adını birkaç kez duymuşsunuzdur. Hakari, Yuta Okkotsu'nun yanında en güçlü öğrencilerden biri olarak tanınan Tokyo Jujutsu Lisesi'nde üçüncü sınıf öğrencisidir. Gojo'ya göre, Hakari ve Yuta bir gün onun gücüne rakip olabilecek iki potansiyel aday.

Yuta, yorulduğunda Hakari'nin ikisinden daha güçlü olduğuna bile inanıyor. Olağanüstü yetenekli bir göğüs göğüse çarpışabilen ve çok yetkin bir taijutsu uzmanıdır. Pachinko temalı Etki Alanı Genişletme, olasılığı manipüle ederek bir "ikramiye" vurmasına ve geçici bir sınırsız lanetli enerji bonusu almasına izin verir. Ayrıca, fiziksel saldırılarını lanetli enerjiyle pekiştirmekte çok ustadır ve yıkıcı darbeler vurabilir.

2. Ryomen Sukuna

2. Ryomen Sukuna

Ryomen Sukuna, Jujutsu Kaisen'deki en güçlü lanetli ruhtur, ancak Sukuna'nın gücünün tam kapsamı hala bilinmemektedir, ancak hepimizin bildiği kadarıyla gülünç derecede güçlüdür. Tartışmasız Lanetler Kralı o kadar güçlüdür ki parmakları tek başına gücünün eşit bir kısmını içerir ve bu sınırlı güçle bile Özel Dereceli Lanetleri kolayca yenebilir.

Sukuna'nın lanetli enerjisi, enginliğiyle Satoru Gojo'ya benzer, ancak ezici bir şekilde kötü doğasıyla farklıdır. Kayıp uzuvları anında yenilemek için ters lanetli bir teknik de kullanabilir. Buna daha fazlasını ek olarak, Etki Alanı GenişletmeMalevolent Shrine”, 200 metre içindeki herhangi bir şeye saldırmasına izin verir ve bu da savaş alanında ciddi yıkıma neden olur.

1. Satoru Gojo

1. Satoru Gojo

Yakışıklı ve şık bir adam olan Satoru Gojo, Özel Dereceli bir Jujutsu Büyücüsü ve Jujutsu Lisesi'nde öğretmendir. Büyü dünyasının tarihinde, Gojo şimdiye kadar var olan en güçlü Jujutsu Büyücüsü olarak tanınır ve güç ve güç açısından yenilmezdir. Basitçe söylemek gerekirse, Gojo, düşmanları ona dokunma şansı bile bulamadığı için öldürülmesi imkansız olan birkaç anime karakterinden biridir .

Gojo, Limitless Cursed Energy, Infinity, Hollow Purple ve Unlimited Void gibi sayısız yetenekle karşımıza çıkar, ancak en dikkate değer olanı “Altı Göz”dür. Altı Göz, Gojo'nun sınırsız tekniklerini sonuna kadar kullanmasına izin verir. Gojo, gerçekliği yeniden tanımlamak için gözlerini kullanarak, bir cep evreninin sınırları içinde zamanı ve mekanı çarpıtabilir. Gojo, bu tanrısal yetenekleri ustaca kontrol ediyor ve bu da onu Jujutsu Kaisen'deki en güçlü karakterlerden biri yapıyor.


Bununla Jujutsu Kaisen'in en güçlü 10 karakteri! adlı listemiz sona eriyor. Umarız beğenmişsinizdir. Yorumlar bölümünde bize düşüncelerinizi yazın, sizce hangisi en güçlü?

Ve bunun gibi daha heyecan verici anime makaleleri için bu makaleyi otaku arkadaşlarınızla paylaşmayı unutmayın.


OKUMAYA DEVAM ET

Jujutsu Kaisen Bilgi Testi!