Tokyo Revengers'ın Mikey'i Hakkında 10 Önemli Şey!

Birisi 2021'deki en popüler karakterin kim olduğunu sorsaydı, cevabım popüler olarak Mikey olarak da bilinen Manjiro Sano olurdu. Birisi Tokyo Revengers hakkında konuştuğunda Mikey'in adının da o konuşmalarda geçtiğini kolayca fark edebilirsiniz. Geçelim Mikey'in hakkındaki 10 önemli gerçeğe.

Büyükbabasının Dojo'sunda Erken Yaştan Eğitim Gördü

Büyükbabasının Dojo'sunda Erken Yaştan Eğitim Gördü

Manjiro Sano, erken yaşlardan itibaren harika bir dövüşçüydü. Dövüş yeteneğinin nedeni Dragon Ball'daki gibi bir dövüşçü ırkında doğması değildir. Büyük gücünün nedeni, sürekli çalışmasıdır. Mikey, çocukluğundan beri sürekli dövüş pratiği yapmakta. Kendisi büyükbabasının dojosunda eğitim aldı.

Mikey sık sık en iyi arkadaşı Keisuke Baji ile birlikte eğitim aldı. Bu sürekli eğitim sayesinde, düşmanları onlardan sayıca fazla olduklarında bile savaşabilirler.

Nükleer Tekme: Mikey'in İmza Hareketi

Nükleer Tekme: Mikey'in İmza Hareketi

Herhangi bir kişinin dövüş yetenekleri, imza hareketlerinin gücü ile tanımlanır. Mikey imza hamlesini Nükleer Tekme olarak adlandırdı. İmza hareketi, rakibin çenesine yönelik yüksek bir tekme.

Tekmesini gerçekten patlayıcı olduğu için Nükleer Tekme adını verdi. Tekmesi çok güçlü ve o bununla herkes nakavt edilebilir. Bu tekme insanları o kadar kötü çarpar ki nükleer bir patlama gibi görünür.

Mikey Draken ile İlkokulda Tanıştı

Mikey Draken ile İlkokulda Tanıştı

Draken ve Mikey arasındaki bağı hepimiz biliyoruz. Manjiro Sano ve Draken'in arkadaşlığı ilkokuldayken başladı. Draken, kırmızı ışık bölgesinde yaşıyordu. iyi dövüş yetenekleri vardı ve şiddete alışıktı. Ayrıca okulda çok da kavga ederdi. Mikey de dövüşmekte çok iyiydi. Draken'a dövüşlerinde yardım etti.

Draken dövüşmekte iyiydi ama karşısında çok sayıda rakip olduğunda kaybetti. Mikey, Draken'in çetelerle savaşmasına yardım etti. Mikey ve Draken'in dostluğu böyle başladı.

2003'ten beri Tokyo Manji'nin Kurucusu ve Lideri:

2003'ten beri Tokyo Manji'nin Kurucusu ve Lideri:

2003 yılı Manjiro Sano için özel bir yıldı. 2003 yılında Manjiro, Touman veya Tokyo Manji adında bir motosiklet çetesi kurdu. Draken, Kazutora, Baji, Mitsuya ve Pah-Chin çetenin diğer kurucularıydı.

Tokyo Manji'nin ilk amacı, Kazutora'nın Kara Ejderha ile savaşmasına yardım etmekti. 

Mikey'nin Gururlu Moped'i: Hawk Maru

Mikey'nin Gururlu Moped'i: Hawk Maru

Mikey ortaokuldayken sadece kırmızı bir moped kullanırdı. Mopedin gamalı haç logosu vardı. Bu moped, Mikey tarafından Hawk Maru olarak adlandırıldı.

Hawk Maru yavaş olmasına rağmen, Mikey onu güvenle sürdü. daha iyi bir motosiklet istemesine rağmen mopedini çok seviyordu. Mikey, motosikletine dokunmaya cesaret ederse Yokohama'dan bir çete üyesini öldürmekle bile tehdit etti.

Daha Büyük Bir CB250T Bisiklet İstiyor

Daha Büyük Bir CB250T Bisiklet İstiyor

Manjiro Sano motosikletlere düşkündür. CB250T adında büyük siyah bir motor istemektedir.

Kazutora ve Baji, yani Mikey'nin arkadaşları bir CB250T arama sorumluluğunu üstlendiler. Kazutora, motoru Mikey'ye doğum günü hediyesi olarak vermek istedi lakin bunun için hırsızlık yapması ve bir motor dükkanına girmesi gerekiyordu.

Ağabeyi Shinichiro Sano'nun Ölümü

Ağabeyi Shinichiro Sano'nun Ölümü

Bisikleti çalmaya çalışan Baji ve Kazutora, Shinichiro Sano'nun Dükkanına girdi. Dükkanın Shinichiro Sano'ya ait olduğunu bilmiyorlardı. Baji, dükkanın Shinichiro Sano'ya ait olduğunu öğrenince şok oldu. Baji ve Kazutora hırsızlık yaparken yakalandığında, Kazutora Shinichiro'nun kafasına bir pense ile vurdu.

Bu vuruş, Shinichiro'yu anında öldürdü. Kazutora'nın Mikey'nin ağabeyini öldürmesi Kazutora'yı travmatize etti. Kazutora sarsıldı ve her şey için Mikey'yi suçladı.

Takma adı Yenilmez Mikey:

Takma adı Yenilmez Mikey:

Dövüş becerileri ona yenilmez Mikey takma adını ve unvanını kazandırdı. Mikey her dövüşü kazanır çünkü Mikey dövüşmeyi sever ve ondan zevk alır. 

Sakin bir kişiliği de var. soğukkanlı kişiliği, mücadelelerinde de ona yardımcı olur. Bu kişiliği düşmanı onunla savaşmadan önce onu korkutur. Soğuk bir bakışı var ve bu bakış birçok düşmanı korkutmak için gayet yeterlidir.

Takemichi'nin Zıt Karşıtıdır

Takemichi'nin Zıt Karşıtıdır

Takemichi Hanagaki ile birçok ortak noktası var Ama kişiliği Takemichi'ninkinin tam tersi. Takemichi zihinsel olarak güçlü ama fiziksel olarak zayıf. Mikey ise zihinsel olarak zayıf ama fiziksel olarak güçlü.

Herhangi biriyle kolayca savaşabilmesi onu zihinsel olarak güçlü kılmaz. Kardeşinin kaybıyla tamamen sarsıldı. Kardeşinin kaybının öfkesi, Kazutora'yı öldürmek için onu çepeçevre çevrelemiş gibiydi.

Bir Sosyal Medya Memesi Sayesinde Popüler

Bir Sosyal Medya Memesi Sayesinde Popüler

Tokyo Revengers'ın popülaritesinin ana nedenlerinden biri Manjiro Sano'durManjiro Sano'nun fotoğrafı, dünya çapında birçok kişi tarafından profil resmi olarak kullanıldı. Bu nedenle Tokyo Revengers'a dolaylı yoldan tanıtım yaptı.

Bu nedenle Tokyo Revengers'ın başarısının temel nedenlerinden biri Manjiro Sano'dur.


Bununla Tokyo Revengers'ın Mikey'i Hakkında 10 Önemli bilgi! listemiz sona eriyor. Umarız beğenmişsinizdir. Yorumlar bölümünde bize düşüncelerinizi yazın, hangisine en çok şaşırdınız?

Ve bunun gibi daha heyecan verici anime makaleleri için bu makaleyi otaku arkadaşlarınızla paylaşmayı unutmayın.


OKUMAYA DEVAM ET

Hangi Tokyo Revengers Karakterisin? Kişilik Testi!