Ana Karakterin Sisteme Sahip Olduğu 17 Webtoon/Manga (Manhwa) Önerisi!

Günümüzde ana karakterinin bir sisteme sahip olduğu webtoon manga veya manhwalar oldukça popülerdir fakat her sisteme sahip olan webtoon da iyi demek değildir bu. İşte sizler için ana karakterin sisteme sahip olduğu yani sistemli 17 webtoon manga (manhwa) önerisi! Tüm bu mangaları uzaymanga.com'da okuyabilirsiniz!

1. Ölümsüzün Yolu

Ölümsüzün Yolu
Invincible at the Start

"Ding! Ev sahibi, Yenilmezlik Alanını etkinleştirdi! Alanın içinde kaldığınız sürece yenilmez olacaksınız!" Chen Chang'an adında bir eleman, bir fantezi dünyasına ışınlandı ve sayısız iblis ve canavar tarafından sonu gelmez bir şekilde takip edildikten sonra ölümsüz olana kadar Yenilmezlik Alanından ayrılmamaya yemin etti. Bu arada canı sıkılırken birkaç sevimli ve tatlı mürit de yanına aldı. Yanlışlıkla onları yetiştirme dünyasının büyük ustalarına dönüştürdü ve ortalığı yıkıp geçti!

Listedeki tüm serileri Uzay Manga'da okuyabilirsiniz: Tıkla Manga Oku

2. Ben Yenilmez Miyim?

Ben Yenilmez Miyim?
When Did I Become Unbeatable?

(Aşırı güçlü + Komik + Tanrısal) Ana karakterimiz her zaman sıradan biri olduğunu düşünmüştü. Evde depolanmış bir sürü cennet eşyası olduğunu asla bilmiyordu. Yetiştirdiği tavuk bile bir anka kuşuydu mk! Sistem çiftçilerle etkileşime girmesine izin verene kadar beş yıl boyunca kasabada sıradan bir insan olarak yaşamıştı. İşte o zaman fark etti - yetişimciler, ne kadar güçlü olurlarsa olsunlar, onu gördüklerinde korku içinde yerlere yatacaklardı! Hatta önünde diz çökmeye bile başladılar… Bu manga inanılmaz derecede efso ve tuhaf. 

3. Deli imparator Olarak Reenkarne Oldum

Deli imparator Olarak Reenkarne Oldum
I Became the Mad Emperor

Uzun ama harika bir anlatıma sahip bir roman olan [Büyük İnsan-Şeytan Savaşı], Bang GwangSuk onu defalarca okudu, görkemli dünya inşası ve hikaye gelişimine aşık oldu. Bir gün ona gizemli bir mesaj gönderildi.[Bu hikaye burada bitiyor. Lütfen gücünüzü kullanarak dünyamı mahvolmaktan kurtarın.] Aklındaki sorulara cevap bulamadan, dünyayı harabeye sürükleyecek olan Deli İmparator Exceltrion'un bakış açısından yeni bir dünya onun gözlerinin önüne sunuldu. "VAY AMK!. Romandaki deli imparator oldum!"

4. Ben Gerçekten Kötü Adam Değilim

Ben Gerçekten Kötü Adam Değilim
I'm Really Not the Villain

İnsan dünyası bilinmeyenin korkusuyla örtülüyor. Hayatta kalmak için, uyanmış birkaç insan savaşmak için ayağa kalktı. Zamanında kahraman olamayan şanssız bir adam olan Yilin, patronu öldürünce trajik bir suikaste kurban gitti. Beklenmedik bir şekilde yeniden doğdu ve kötü bir liderin yeteneğini kazandı. Başlangıçta sıradan bir adamdı ama sayısız tanrı ve iblisin ömür boyu düşmanı oldu. Hey millet, diz çökmek için artık çok geç… Alayınıza gireceğim!

5. Eteklerin Altında Bir Hükümdarın Yönetim Şekli

Eteklerin Altında Bir Hükümdarın Yönetim Şekli
Rule As A Monarch Under The Skirts

Ana karakterin ağzından: Ruhum, yalnızca kadınların ruhsal güce sahip olabileceği bir dünyaya göç etti. Bütün filozoflar; Konfüçyüsçülük, Taoizm, Mohizm, hepsi kadınların ruhsal güçlerini geliştirme yolu haline geldi. Manevi gücü olmayan zayıf bir adam olarak sistemin yardımıyla TÜM GARILAR BENİM OLACAK! Bütün prensesler ve imparatoriçe benim emrimde hizmet edecek.

6. Geri Dönen Dahi Avcı

Geri Dönen Dahi Avcı
Clever Cleaning Life Of The Returned Genius Hunter

Dünyanın ilk SSS dereceli dahi avcısı olan Junu KimBir gün bilinmeyen kişiler tarafından pusuya düşürüldükten sonra on yıl geçmişe gider. Artık tüm avcı becerileri kilitliyken, kilidini açmak için bir zindan temizleyicisi olarak kariyerini tamamlaması gerekiyordur. Ama bu temizleyici… EFSO EFSO EFSO! Bir zamanların ünlü avcısı Junu Kim, güçlü bir kararlılıkla zindanların temizlik görevini üstlenir.

7. Kaderin Zirvesi

Kaderin Zirvesi
Top Tier Providence: Secretly Cultivate for a Thousand Years

Bir yetiştirme dünyasında reenkarne olan ana karakterimiz Han Jue, hayatını bir video oyunu gibi yaşayabileceğini fark eder. Yetiştirme potansiyelini kontrol eder ve sistemi bile vardır. Uzun ömürlü olmanın peşinde olan Han Jue, ağır ağır yetişim  yapmaya karar verir. Bin yıl sonra, kuşaklar boyu zaman geçtikte yetişimciler artık tarih olmuştur. İşte o zaman ölümsüzler fani dünyayı ele geçirmeye başlar. Han Jue artık saklanamaz ve bu konuda bir şeyler yapması gerekir. Sonra ölümsüzlerin o kadar da güçlü olmadığını fark eder veya kendisi mi çok güçlüdür?

8. Kadın Çıraklarımın Hepsi Gelecekteki Büyük Tanrılar

Kadın Çıraklarımın Hepsi Gelecekteki Büyük Tanrılar
My Female Apprentices Are All Future Big Shots

Tarihin akışı tamamen yerle yeksan oldu! Tüm zamanların en güçlü Tao yetişimcisi olan ustamız, sisteminin de yardımıyla zamanda on bin yıl geriye mi gidiyor! Ding~ Sistem göreviniz geldi: kadın çıraklara boyun eğdirme görevi artık sizin!

9. My Sister Is a Superstar

My Sister Is a Superstar

Ne? Tembel, sevimli ve hınzır olan ablam benimle aynı anne babadan doğmadı mı? Ne? Üvey ablam süperstar olmak istiyor ama neyse ki benim bir sistemim ve bir hilem var. Onun yolundaki tüm engelleri kaldırmaya yardım ediyorum. Ne? Ailem artık benim bekar olarak gezmememi istedi ama ben hala bekarım! Neden benimle ilgilenmiyorsunuz? ! Sistem dedi ki: Bence ikiniz oldukça uygunsunuz ve ben de sizi eşleştireceğim. Bu nasıl iş mkkk!?

10. Murim’de Sonsuz Seviye Atlama!

Murim’de Sonsuz Seviye Atlama!
Infinite Leveling: Murim

Savaş alanında şerefsiz bir şekilde öldürülen Yuseong Dan, garip bir görev ve seviye sistemiyle güçlenmek için bir fırsat yakalar. Ancak savaşmak zorunda kaldığı her görev, giderek daha da zorlaşıyor gibi görünüyordur. Aynı sefil sondan kaçınmak ve olmak istediği güçlü kahraman olmak için yeterince seviye atlayabilir mi? Atlar tabi olmmm o MC sonuçta :D

Listedeki tüm serileri Uzay Manga'da okuyabilirsiniz: Tıkla Manga Oku

11. Minecraft Güçleriyle İsekai Dünyasında Hayatta Kalmak!

Minecraft Güçleriyle İsekai Dünyasında Hayatta Kalmak!
Survival in Another World with My Mistress!

Kousuke, Dünya'nın hiçbir yerinde olmadığı açıkça belli olan uçsuz bucaksız bir ormanda aniden tek başına uyanır. Şimdi yemenin, içmenin ve hayatta kalmanın bir yolunu bulması gerekiyordur! Neyse ki Kousuke, kaynakları toplamasına ve hayal edebileceği her şeyi inşa etmesine olanak tanıyan özel bir sistem menüsü kullanarak zanaat yapma gücüne de sahip. Ancak ne zaman uykuya dalsa, bu dünyadaki insan olmayan birçok ırktan biri tarafından saldırıya uğruyor ve hepsi de insanlığı hor görüyor. Kousuke'de hak iddia eden ve onu korumaya yemin eden güzeller güzeli doğal afet kara elf Sylphy de serimizin tuzu biberidir!

12. OKB’m Sayesinde Kral Oldum

OKB’m Sayesinde Kral Oldum
I Rely on OCD to Become the King

Lise öğrencisi Yin Yongtian'ın OKB'si var yani ağır obsesif-kompulsif bozukluğu. Hastalığı nedeniyle bir zorba tarafından neredeyse ölümüne dövülüyordu ama kendisi sistemi etkinleştirdi! Kahraman Yin Yongtian'ın sistemle bir şeyler yapmaya hiç ilgisi yok, ancak "Bitmemiş Bildirim Görevi", "Neredeyse Tam Beceri Yeterliliği" ve "Aşırı Düzensiz Altıgen Paneller" gibi sürekli karşısına gelen sistem bildirimleri nedeniyle en son hadi yapayım diyor! Sıradan insanlardan yüz kat daha güçlü becerilerine güvenen ev ve arkadaşının zindan dünyasındaki macerası, onu kral olma yolunda ilerletiyor.

13. Seviye Atlayan Doktor Choi Ki-seok

Seviye Atlayan Doktor Choi Ki-seok
Level Up Doctor

Yetim olarak büyüyen Jeong He-Jin, kalbini kimseye açmadı. Kardiyotorasik cerrah olmak için her şeyini verdikten sonra talihsiz bir kaza geçirdi ve ardından 'Jeon He-Jin' olarak değil, 'Choi GiSeok' olarak uyandı. Üstelik, becerilerini kullanarak gerekiyor…? Kaza, kaderini büyük ölçüde değiştirdi… 'Choi GiSeok' olarak 'En Büyük Kalp ve Göğüs Cerrahı' olabilir mi? Level atlayan doktorla efso bi deneyim.

14. Poison-Eating Healer

Poison-Eating Healer

Cheon Haesun, çeşitli zehirler nedeniyle ölümcül hasta olan ana karakterdir. Hiçbir yerde hoş karşılanmayan Cheon Haesun'un dünya genelinde ortaya çıkan zindanlar ve canavarlar sayesinde kaderi 180 derece değişip en güçlü avcı olmasını hepimiz dört gözle izleyeceğiz!

15. Şafak İmparatorluğu

Şafak İmparatorluğu
Dawn Empire

Fan Li yanlışlıkla, pastoral şarkıların olduğu, aynı zamanda savaşların ve kaosun da olduğu Orta Çağ dünyasında seyahat edebilecek bir solucan deliği buldu. Hatunların ve cariyelerle kendine bir harem kurabilirdi! Dünyada da hakim olması işten bile değildi! Ancak ne tür bir ideale ulaşmak isterseniz isteyin işe para kazanmakla başlamalısınız.

16. Sistem Sayesinde Hayatım Değişti

Sistem Sayesinde Hayatım Değişti
I Changed My Life by Signing In

Erkek kahraman diğer diyara geçtikten sonra, yanlışlıkla kadın müritlerle dolu olan Jade Female Sect tarafından alındı ​​ve kapıyı gözetlemek için bir gardiyan haline getirildi. Tanrı seviyesindeki sisteminden yararlanarak, antik çağlarda hiç görülmemiş büyülü bir fiziğe sahip oldu: Bahar Yüreği İlahi Beden. Refah uyaranları elde etmek ve heyecan noktalarını yetişime dönüştürmek için kızlarla oynaşmak gerekir. Kahramanımız tanrı sistemini kullanarak düşmanlarına boyun eğdirecek!

17. Süper İnsanların Savaş Alanı

Süper İnsanların Savaş Alanı
The Esper's Game

On yedi yıl önce, dünya Yedi Kahraman tarafından yok edilmekten kurtarıldı. Ama aralarındaki en güçlü olan Seomun Yeop'un fedakarlığıyla bu kurtuluş geldi. Artık barış olduğu için, "espers" olarak bilinen Yedi Kahraman gibi varlıklar artık doğaüstü güçlerini kullanmıyor. İşte burada, esperlerin becerilerini sergilemelerine olanak sağlamak için özel olarak oluşturulmuş bir aksiyon VR oyunu olan Battle Field devreye giriyor. Ne yazık ki, Kore son turnuvalarda pek iyi durumda değil, bu da bir zamanlar tarihin en büyük esperine ev sahipliği yaptığına inanmayı zorlaştırıyor. Ancak tüm umutlar kaybolmuş gibi göründüğünde, Seomun Yeop mucizevi bir şekilde geri döner! Efsanevi kahraman, halkını bir kez daha kurtarabilecek mi?

Listedeki tüm serileri Uzay Manga'da okuyabilirsiniz: Tıkla Webtoon Oku

18. Sistemli Webtoon Önerileri Tam Liste

 1. Ölümsüzün Yolu (Invincible at the Start)
 2. Ben Yenilmez Miyim? (When Did I Become Unbeatable?)
 3. Deli imparator Olarak Reenkarne Oldum (I Became the Mad Emperor)
 4. Ben Gerçekten Kötü Adam Değilim (I'm Really Not the Villain)
 5. Eteklerin Altında Bir Hükümdarın Yönetim Şekli (Rule As A Monarch Under The Skirts)
 6. Geri Dönen Dahi Avcı (Clever Cleaning Life Of The Returned Genius Hunter)
 7. Kaderin Zirvesi (Top Tier Providence: Secretly Cultivate for a Thousand Years)
 8. Kadın Çıraklarımın Hepsi Gelecekteki Büyük Tanrılar (My Female Apprentices Are All Future Big Shots)
 9. My Sister Is a Superstar
 10. Murim’de Sonsuz Seviye Atlama! (Infinite Leveling: Murim)
 11. Minecraft Güçleriyle İsekai Dünyasında Hayatta Kalmak! (Survival in Another World with My Mistress!)
 12. OKB’m Sayesinde Kral Oldum (I Rely on OCD to Become the King)
 13. Seviye Atlayan Doktor Choi Ki-seok (Level Up Doctor)
 14. Poison-Eating Healer
 15. Şafak İmparatorluğu (Dawn Empire)
 16. Sistem Sayesinde Hayatım Değişti (I Changed My Life by Signing In)
 17. Süper İnsanların Savaş Alanı (The Esper's Game)