The God of Highschool: Jin Mori'nin gerçek gücü uyanıyor!

The God of High School'un 11. Bölümü, Mori'nin gizli potansiyelini ortaya çıkarır, ancak yine de gerçek kimliğine dair bize net cevaplar sunmaz.

The God of Highschool: Jin Mori'nin gerçek gücü uyanıyor!

The God of High School: Jin Mori'nin Gerçek Gücü Uyanıyor!


The God of High School'un 11. Bölümü, Mori'nin gizli potansiyelini ortaya çıkarır, ancak yine de gerçek kimliğine dair bize net cevaplar sunmaz.
UYARI: Aşağıdakiler, şu anda yayınlanan The God of High School, Sezon 1, Bölüm 11 için spoiler içeriyor.
Yeni Güç!
The God of High School'un son fragmanı, izleyicilere animenin ilk sezonuna süper güçlü bir son vaat ediyor. Bölüm 11'e bakılırsa, Park Ilpyo'nun "Anahtar" formunun ardındaki gerçek ortaya çıktıkça anime bizi daha çok aydınlatmaya başlıyor. Jeon Jugok yamyam bir mahlukata dönüşür ve haftalarca süren serüvenin ardından Jin Mori'nin gerçek gücü sonunda açığa çıkar. Tüm bu kaosun neden olduğu turnuva organizatörü Park Mujin'in, rekabetçi dövüş sanatlarını etrafında toplandığı varsayılan bir hikaye için yepyeni bir sayfa açarak "The God of High School bitti" diye ilan etmekten başka seçeneği yok.

Mori'nin uyanışı beklememize değdi mi? Bu bölümde rakibine, Ilpyo'ya sorarsanız, cevap muhtemelen yankılanan bir evet olacaktır.


      fGL1oa

Son bölümde, Ilpyo'nun kehanet edilen Anahtar olduğu ortaya çıktı, gücü Nox'un taptığı intikamcı Tanrı'ya meydan okuyacak kadar büyük. Doğal olarak, Nox'un yok etmek istediği tanrıların yanında yer alan Mujin, bunun yerine Anahtarı kullanmayı umarken, Nox Anahtar'ın yok olmasını ister. Bölüm 11 bize öncesiyle ilgili bazı şeyler sunuyor: "Antik, efsanevi zamanlarda, Cennette, bin yıllık eğitimden sonra muazzam bir güce ulaşan dokuz kuyruklu bir tilki ruhu vardı. Cennette hüküm süren Tanrı'nın koruyucusu olarak atandı ve sayısız tehtide karşı tek başına galip geldi.

Ama sonra Tanrı bile tilki ruhundan korkmaya başladı, ta ki sonunda infazını emredene kadar. Bu ihanete öfkelenen tilki ruhu gücünü Cennetin yarısını yok etmek için kullandı, sonra Dünyayı. Tilki ruhu tüm gücünü tükettikten sonra uzun bir uykuya daldığı için Tanrı'dan intikam almaya yemin etti. " Tanrı korkusunu Tanrı'ya sokan bu güçlü kitsune, yarı final turunda Mori'ye karşı mücadele ederken şimdi Ilpyo'nun vücudunda yaşıyor.''

Haksız bir avantaj mı? Eveeet. Ancak bu "her şey yolunda" türünden bir olaydır, bu nedenle Mori, rakibinin tanrı gücüne rağmen bir tür savunma yaratmak zorunda kalır. Mori, elinden geldiğince cesur bir surat takınır, ancak Ilpyo en iyi hamlesini - Mavi Fırtına Ejderhasını - engellediğinde, kelimenin tam anlamıyla rüzgâr onu savurur. Mori, Ilpyo'nun alevli dokuz kuyruğundan çıkan ateşli bir kasırganın ortasında yakalanır ve beyaz saçlı savaşçı, öldürmek için ayrı ayrı tilki ruhları şeklinde ateş gönderir.


U6KOs2

Tekvando kullanıcısının etrafından kör edici beyaz bir ışık patlayarak tilki ruhlarını ortadan kaldırır. Bulutların ötesinde dev, bilezik takan bir el, onu yere indirmek için Göklerden uzanıyor. Arkasındaki güç, Ilpyo'yu hareketsizleştirilmiş ve ölümlü formuna geri döndürmek için yeterli gelmişti ve Mori galip ilan edilir.

Daha sonra ikili, Ilpyo'nun hastane yatağında daha samimi terimlerle çılgın karşılaşmalarını tartışırken, inanılmaz yeni yeteneklerini açıklanamaz olarak tanımlıyorlar. Artık Ilpyo'nun dokuz kuyruklu formunun tam olarak ne olduğunu bilsek de, aynısı Mori için söylenemez. Tüm parçalar orada, bizim için hepsini bir araya getirmesi için The God of High School'a ihtiyacımız var.