Doctor Elise Benzeri 10 Webtoon/Manga Önerisi!

Doctor Elise benzeri manga/manhua/webtoon/manhwa önerisi arıyor gibisiniz. Bu yazımızda sizlere Doctor Elise gibi veya ona benzer 10 manhua/webtoon/manhwa'yı kısaca tanıtıp önereceğiz!

Doctor Elise Benzeri 10 Webtoon/Manga Önerisi!

Doctor Elise: The Royal Lady with the Lamp benzeri Manga önerileri adlı bu makaleyi okuyorsanız, bu, Doctor Elise: The Royal Lady with the Lamp'ın harika hikayesine hayran kaldığınızı ve şimdi buna benzer daha fazla manga / manhwa keşfetmek istediğiniz anlamına gelir, ancak önerilere başlamadan önce, hikayenin hızlı bir özetini alalım.

Önerilen: Who Made Me a Princess bilgi testi (Kolay)

Özet:


Kore'deki bir tıp üniversitesinin en genç profesörü olan Dr. Song, geçmiş yaşamında şımarık bir prensesdi. Ama okyanusta boğulduğunda, Prenses Elise olarak tekrar uyanır, 3.kez!

Ama bu sefer öncekilere nazaran bir badgörl olup ilişkilerine ve imparatorluğa yardım etmek istemiyor ama Doktorluk becerileri ile insanları kurtarabilir!

Bu kadar konuşma yeter gelelim önerilere :)

  1. The Abandoned Empress
  2. Who Made Me a Princess
  3. Medical Return
  4. Accomplishments of the Duke’s Daughter
  5. Light and Shadow
  6. The Reason Why Raeliana Ended up at the Duke's Mansion
  7. Adelaide
  8. They Say I Was Born a King's Daughter 
  9. As You Wish, Prince
  10. The Remarried Empress

Aşağıda her serinin tanıtımını bulabilirsiniz!


The Doctor Elise Benzeri 10 Manga/Webtoon! Önerisi


1. The Abandoned Empress

Aristia, Casino İmparatorluğunun tacının meşru varisi olmasına rağmen, İmparator ona sırtını döner ve onun hayatına son vermeye karar verir.

Ancak, öldükten sonra, bu olay meydana gelmeden 7 yıl öncesine geri döner. Şimdi Aristia, imparatorun onu neden öldürdüğünü ve onun yerine geçen kadının amacının ne olduğunu ve kim olduğunu araştırmaya başlar.

Önerilen: 4 Sürükleyici Webtoon Önerisi

2. Who Made Me a Princess

Sevimli prensesler... Novelin ismi nekadar masum değil mi? Amaa içindekiler o kadar da masum değil ve ben Athanasia, bu novelin içindeki görkemli Obelian İmparatorluğunun imparatoru, Claude de Alger Obelian'in kızı Athanasia oldum.

Normal hayatta bir garsonken şu anda bir prensesim ama keşke olmasaydım çünkü bu prensesi hiç kimse sevmiyor hatta kitabın dediğine göre 18'imde başka bir prensesi zehirleme suçundan idam ediliyorum "kendi babam" tarafından. Ama ben o novelin içindeki cılız, sessiz, herşeye susan athanasia değilim ve öldürülmeye hiç niyetim yok...

Önerilen: Lady Baby Kolay-Orta Bilgi Testi

3. Medical Return

İtibarı olmayan bir cerrah olan Kim Jihyun'a 2. bir hayat bahşedilir ve ortaokul zamanına geri dönüş yapar. Ancak bu seferki hedefi normal bir cerrah değil paraları kıran bir dermatolog olmak!

Önerilen: Hangi Tip Anime Aşığısın? (-dere'ci) Kişilik Testi!

4. Accomplishments of the Duke’s Daughter

Ana karakterimiz olan Iris'e bir kamyonet çarpar ve ölmez onun yerine daha 2 saat öncesinde oynadığı oyunun içine girer. Anlam veremez ama kendiside tam bir bağımlı ve otome düşkünü birisi olarak gayretlenir. Ama bir sorun var o ana karakter değil!

Önerilen: Solo Leveling benzeri Manga önerileri

5.Light and Shadow

Duke Eli ile evlenmeye beklediği asil kız yerine kendisine oranın hizmetlisini gönderiyorlar. Kızı bir şekilde kabul ediyor. Ama kız büyük bir sır saklıyor. Bu sır onu öldürttürecek mi yoksa yaşatacak mı?

Önerilen: Hangi BJ Alex Karakterisin? Kişilik Testi! (Yaoi)

6. The Reason Why Raeliana Ended up at the Duke's Mansion

Raeliana aniden uyandığından kendini bir romanın içinde oluğunu fark ediyor hem de zehirlenerek ölmüş olan bir yan karakter olarak Yeniden ölmek istemiyor ondan romanın ana erkek karakterine gidip nişanlısıymış rolü yapmasını istiyor. Aralarında ki güzel aşk böyle başlıyor.

Önerilen: Hangi Anime Türüne Aitsin? Kişilik Testi!

7. Adelaide

Adelaide hayatında biraz heyecan istiyor ve reenkarnasyonundan 7 yıl sonra bile istediği bu heyecanı yaşayamadı. Boyutsal bir yolcunun geleceğini duyduktan sonra, hayatını düzene sokmak için bir plan hazırlıyor. Boyutsal yolcunun sahte nişanlısı olacak ve bu sayede onu sadece parası için isteyen bir kadın tarafından rahatsız edilmekten kurtulacak. Ancak, yolcunun nişanlısı olmak yalandan olsa da oldukça zor olacaktır.

Önerilen: Hangi Attack On Titan Karakterisin? Kişilik Testi!

8. They Say I Was Born a King's Daughter

Bir cinayet kurbanı olan kahramanımız, geçmiş hayatının tüm anılarıyla acımasız bir kralın kızı olarak yeniden doğar ama bu dünya kadın düşmanlığı oldukça hat safadadır.

Yeniden doğduğu dünya, dünya barışına ve bilime sahip olsa da, erkekler hala domuzsa ne anlamı var? Bu manhwa romantik bir komedi isteyenler içindir.

Önerilen: 5 Harika Yaoi Webtoon Önerisi

9. As You Wish, Prince

Ana karakter kızımız bir yazardır.Yazdığı kitaptaki kötü karakter olan prens onu kaçırıp kendi dünyasına götürür. Ondan kendinsini kral yapmasını ister. Kız denese de yapamaz. Ama bir olay sonucu yazdıklarının kendi üstünde istediğini yapabiliyor. Prensimizde onu kral yapma koşuluyla eve götüreceğine söz verir.

Önerilen: 5 Harika İsekai Webtoon Önerisi

10. The Remarried Empress

Kral aniden bir yerden bir kadın getiriyor adı traşata(biz öyle diyoruz ) . Bunun sonucu kraliçemiz  Navier hem üzülüp hem de sinirleniyor.Üzüntüsü arkadaşı Queen’le gidermeye çalışıyor.Yan bir kralıktan olan prens Heinrey kraliçemize aşıktır. Kraliçenin üzülmesini görmeye dayanamıyıp ona evlenme teklifi ediyor.Kraliçemiz bu teklifi kabul edip kralla boşanır. Hikaye böyle başlıyor…


OKUMAYA DEVAM ET

14 Harika İsekai Manhwa Webtoon Önerisi!