Komedi Animelerinin Aşırı Güçlü 10 Karakteri!

Komedi türünü eğlenmek için izlesekte bu aşırı güçlü veya en güçlü anime karakterleri o animelerin içinde olduğunda ise bize ayrı bir zevk verdiği hepimizin malumu. İşte sizlere komedi animelerindeki çok güçlü, aşırı güçlü, en güçlü 10 anime karakterini sizlere sunuyoruz!

Komedi Animelerinin Aşırı Güçlü 10 Karakteri!

Komedi anime dünyasının en küçümsenen yönlerinden biri olmasına rağmen bazı karakterlerinin ne kadar harika ve güçlü olabileceğini biliyoruz ve sizlere o karakterlerden 10 tanesini sunuyoruz!

Önerilen: EN ÖNEMLİ 10 AVATAR KARAKTERİ

Aşırı güçlü karakterler bir komedi dizisine bayağı uyuyor, çünkü işleri fazla ciddiye almama işi belli bir yerde bizleri sıkabiliyor. Komedi animelerindeki en güçlü karakterler sadece kendi dünyaları için delice güçlü olmakla kalmaz, aynı zamanda tanrılara bile rakip olabilirler!


10- Bobobo-Bo Bo-Bobo (Bobobo-Bo Bo-Bobo)


Çeşitli nedenlerden ötürü, gezegendeki kimse Bobobo-bo Bo-bobo ile savaşmak istemez. Arkadaş canlısı kişiliği ve dövüş tarzı ile insanları bunaltan kaslı bir canavar kendisi. :D


9- Dandy (Space Dandy)


Kendisi züppe birisi gibi ve güçlü biri gibi görünmeyebilir ve de basit bir savaş için bile yeterince yetenekli değildir ve avlamaya yemin ettiği uzaylılardan kaçma eğilimindedir. Bununla birlikte, anime ilerledikçe, Dandy'nin normal bir adam olmadığı giderek daha çok anlıyoruz.

Kişiliğine rağmen, Dandy, dünyasında, diğerleriyle etkileşime girebilen , görebilen ve diğer boyutlara ışınlanabilen parçacıklardan oluşan olağanüstü bir süper varlıktır . Bu, Dandy'yi esasen ölümsüz, krallığı içinde her şeyi bilen bir tanrı yapmakta. Bir insan biçimine sahip olmasının tek nedeni, insani arzularından vazgeçmek istememesidir.


8- Sadao Maou (The Devil Is A Part-Timer)


Sadao Maou, bir fast-food kasiyeridir. Kendi boyutunun sürgün edilen Şeytan Kralı Maou, herhangi bir diyarı ele geçirmek için gerekli güce ve büyücüye sahip güçlü bir büyü kullanıcısıdır. Öyle ki, günümüz Japonyasında ise çok fazla sihir yok.

Bununla birlikte, sihirli güç parçalarını ele geçirmeyi başardığında, Maou, dünyaları sadece bir bakışla fethedebilecek veya en azından MgRonald'larda oldukça iyi bir terfi elde edebilecek(kasiyer olarak çalıştığı fastfood zinciri).

Önerilen: En Sevilen 7 Tokyo Ghoul Karakteri!

7- Aqua (KonoSuba)


Genel kitle Aqua'yı "işe yaramaz" ilan etmesine rağmen, bir karakter olarak ne kadar güçlü olduğunu yadsıyamayız. Bir tanrıça olarak, en azından sihir söz konusu olduğunda, partisinin kolayca en güçlü üyesidir.

Kötülükten kurtulma, parti üyelerini hayata döndürme ve havalı çeşme numaraları ile Aqua, muhtemelen Kazuma'nın ekibi için değerli ve yeri dolmaz birisidir ve de Şeytan Kral ile mücadeleyi inanılmaz derecede kolaylaştırabilir. Kendisinin tam bir beceriksiz olması ise talihsiz bir durum. En azından takımını hayata döndürmeye devam edebilir, böylece kıçlarını yeniden tekmeleyebilirler. :D


6- Saiki Kusuo (Saiki Kusuo no Psi-nan)


Saiki çok konuşmasa da görünüşte ortalama bir evde ve normal bir lisede okumasıyla, anime tarihindeki en güçlü psişik karakterlerden biridir.

Güçleri arasında telekinezi, zihin kontrolü, hafıza değişikliği, pirokinezi, kriyokinezi, zaman yolculuğu gibi yetenekleri var. Pembe kafasının altında böylesine olağanüstü güçlerle, günlük yaşamında yeteneklerini gizlemek için mücadele etmesi şaşırtıcı değil gizlemese her şey onun için daha zor olabilir.

Önerilen: En Sevilen 8 Sword Art Online Karakteri!

5- Hina (Hinamatsuri)


Hina, ortalama bir yakuza tetikçisinin evlatlık kızı gibi görünebilir ama o bundan çok daha fazlasıdır. Aynı zamanda o yetenekli bir müzisyen ve somon yumurtası uzmanı. Ayrıca, hükümet tarafından yaratılmış, telekinetik bir süper insan. Hina, çelik kirişleri sadece bir düşünceyle tutabilir!


4- Sakata Gintoki (Gintama)


Sakata Gintoki, çoğunlukla kendi evinin etrafında oturuyor, kumarhanelerde sahip olduğu az biraz parayla da kumar oynuyor ve çok içki içiyor. Ne zaman ciddileşse ondan korkun!

Joi'nin asi yıllarında Gintoki, savaş alanlarını kolaylıkla parçalayabilen ve adını duyduklarında bile insanların korktuğu tek kişilik bir ordu olan "Beyaz Yaksha" olarak biliniyordu. Bugün, sadece tahta bir kılıçla dolansa bile, Gin hala daha geleneksel Shonen Jump meslektaşlarına rakip olan Shonen cesareti ile usta kılıç dövüşçülerini, ninjaları ve süper güçlü uzaylıları yenmeyi başarıyor.

Önerilen: En Sevilen 10 Gintama Karakteri!

3- Koro-Sensei (Assassination Classroom)


Kahvesini daha yudumlamadan önce tüm dolanabilen bir öğretmenle takılıp kalmak zor olmalı. Koro-sensei kesinlikle bir "Katil Öğretmen" unvanı ile doğmuş! Okulundaki kötü çocuklara hayranlık uyandıran bir şekilde ilham vermeyi başaran adanmış ve son derece zeki bir danışmandır.

Diğer yandan, kendisine 20 Mach hız, yenilenme, kamuflaj ve patlayıcı güçler veren genetik mutasyonlarla donatılmış dünyanın en iyi suikastçısıdır ve Koro-sensei, ayın tüm bir bölümünü yok etmiştir.


2- Saitama (One-Punch Man)


Saitama, tanıtılması gerekmeyen bir süper kahraman, çünkü onun dünyasında hiç kimse onu gerçekten tanımıyor ve umursamıyor da. Kimsenin tanımadığı kahraman olan Saitama tüm o süper güçlü elit kahramanları sadece kendi çalışmalarıyla geride bırakarak en güçlü oldu!

Işık hızı refleksleri ve incinemez vücudu ile Saitama istediği her rakibini tek yumruğu ile Allah'ına kavuşturabilir!


1- Haruhi Suzumiya (Suzumiya Haruhi no Yūutsu)


Haruhi Suzumiya her zaman medyumlarla, zaman yolcularıyla ve uzaylılarla dolu olağanüstü bir macera hayatını hayal etmiştir. Bu medyumlar, zaman yolcuları ve uzaylıların hoşuna gitse de gitmese de, Haruhi her zaman istediğini alır.

Haruhi, gerçekliğin kendisini sadece bir hevesle değiştirme yeteneğine sahiptir, bu yetenek, hayalini kurduğunda istemeden dünyasına doğaüstü kaos getiren bir yetenek. Tipik, Slice-of-Life / lise animesi kılığındaki bu enteresan anime, Haruhi Suzumiya olan psişik tanrının giderek artan tuhaf ve tehlikeli taleplerini bastırmaya çalışırken olanları bize anlatıyor!

Animeleri İzlemek İçin: Anizm.tv

OKUMAYA DEVAM ET

Genshin Impact Benzeri 10 Anime Önerisi!