14 Harika İsekai Manhwa Webtoon Önerisi!

İsekai Manga/Manhwa/Webtoon/Manhua'mı arıyorsunuz? İşte sizleri farklı dünyalara götürecek 14 Harika İsekai Manga/Manhwa/Webtoon/Manhua Önerisi! Gelelim Manga/Manhwa/Webtoon/Manhua önerimize. Shoujo webtoon önerisi arayanlar buraya!

14 Harika İsekai Manhwa Webtoon Önerisi!

İsekai önerileri arayanlar için harika bir makale ile karşınızdayız Yeppuu okurları. Öncelikle belirtmeliyimki hepsi birbirinden harika manhwalar ve çoğunluk olarak kadın okurların tavsiye edeceğini düşündüğüm serilerdir. İşte sizlere 14 Harika isekai Manhwa/Webtoon/Manhua önerisi!

Önerilen: 5 Harika Yaoi Webtoon Önerisi

1.Empress Of Another World 

İsekailer genellikle lise öğrencilerinin başka bir dünyaya bir şekilde gitmesiyle başlar ve bu olay Empress of Another World'da bu şekilde. Sabina kendi dünyasında bir kaza sonocu öldükten sonra, imparatorun cariyesi olarak başka bir dünyada hayata gözlerini açar

Ancak, cariyesi olduğu imparator öldürüldüğünde taht yolu ona kalır ve tahtı ele geçirip imparatoriçe olması için tahta göz diken diğerlerini ezip geçmeli!


2.The Abandoned Empress

Aristia, Casino İmparatorluğunun tacının meşru varisi olmasına rağmen, İmparator ona sırtını döner ve onun hayatına son vermeye karar verir.

Ancak, öldükten sonra, bu olay meydana gelmeden 7 yıl öncesine geri döner. Şimdi Aristia, imparatorun onu neden öldürdüğünü ve onun yerine geçen kadının amacının ne olduğunu ve kim olduğunu araştırmaya başlar.

Önerilen: 4 Sürükleyici Webtoon Önerisi

3.Daughter Of The Emperor

Daughter of The Emperor, romantik-komedi tarzı bir ısekaidir, çünkü ana karakterimiz tüm anılarıyla bebek olarak tekrar reenkarne olan 27 yaşındaki bir kadındır. Bir novele dayanan hikaye, genç Ariadna Lereg Ilestri pre Agrigent'i, soğukkanlı bir baba olan İmparator ile olan ilişkilerini bizlere anlatıyor.


4.The Reason Why Raeliana Ended Up At The Duke's Mansion

Raeliana, nişanlısı tarafından zehirlenen fakir bir karakter gibisinden başlıyor hikaye. Tabii yakışıklı şovalye de eksik olur mu :D

Önerilen: Tales of Demons and Gods benzeri Manga Önerileri

5.Adelaide 

Adelaide hayatında biraz heyecan istiyor ve reenkarnasyonundan 7 yıl sonra bile istediği bu heyecanı yaşayamadı. Boyutsal bir yolcunun geleceğini duyduktan sonra, hayatını düzene sokmak için bir plan hazırlıyor. Boyutsal yolcunun sahte nişanlısı olacak ve bu sayede onu sadece parası için isteyen bir kadın tarafından rahatsız edilmekten kurtulacak. Ancak, yolcunun nişanlısı olmak yalandan olsa da oldukça zor olacaktır.


6.I Met The Male Lead In Prison

Ay Sihyun tarafından yazılan  I Met The Male Lead In Prison. Aynı adı taşıyan novelini tanıtmak için bir tanıtım olarak kaleme alındı. Hiç erotik bir oyunun kadın kahramanı olarak başka bir dünyada reenkarne olmak istediniz mi? İşte bu isteğinizi ilk elden deneyimlemek için bir şans.

Ana karakter, 19+ bir oyununda kötü adamın küçük kız kardeşi olarak rezil bir hapishanede uyandığında, bir sonraki sahnenin başka bir karakter olan Doran von Hel ile erotik bir sahne olduğunu fark eder. Ayrıca onu bir canavara dönüştüren bir lanetten muzdaripdir. Ama onun her hareketi oyunun hikayesini tamamen değiştireceği için ana karakterimizi neler bekliyor?

Önerilen: Apotheosis benzeri Manga Önerileri

7.The Gamer 

The Game, Sung Sang-Young tarafından yazılmış ve Sang-Ah tarafından çizilmiştir. Hikaye, Dungeons and Dragons ve bir çizgi roman serisi gibi olan rpg'lere dayanıyor. Ana karakterimiz Han Jihan, gerçek dünyada bir video oyunu karakteri haline geldiğini fark ettiğinde, hayatı tepetaklak olur.

İlk başta en iyi arkadaşı Shin Seon-II'eden başka hiç kimse bunu fark etmese de, bir video oyunundaki karakterlere benzer level atlama yeteneğini kazanır. Hikaye aynı zamanda diğer yetenek kullanıcılarını ve onların aralarındaki savaşları ve tabii ki kahramanların yenmesi gereken gizli ve kötü organizasyonlarda tabii ki var seride.


8.God Bless You 

Godbless You, MilaeJu tarafından yazılmış ve çizilmiştir. Karma dövüş sanatlarını bilen kızlardan hoşlanır mısınız? O zaman bu tam size göre bir manhwa. Dünyanın en güçlü kadını ve Karma Dövüş Sanatları Şampiyonu lakaplı Shin Eu Hye bir gün uykusundan uyandığında tüm kaslarının gittiğini ve güzel, taş gibi bir hatuna dönüştüğünü görünce hem kafası karışmış hem de sevinmiştir.

Çünkü önceki hayatı boyunca hiçbir erkek onunla çıkmak istememişti, çünkü güçlüydü, bir erkek arkadaş bulamadı - ama şimdi taş gibi görünüyor. Artık hem bir erkek arkadaş arayacak hem de neden reenkarne olduğunun nedenini aramaya başlayacaktır.

Önerilen: Solo Leveling benzeri Manga Önerileri

9.Survive As The Hero's Wife 

Survive As The Hero's Wife, Nikki tarafından yazıldı ve Abin tarafından çizilmekte. Hikaye, sevimsiz bir aşk romanının kötü adamı olarak reenkarne olan Canaria adında genç bir kadını anlatıyor.

Kocası tarafından idam edilmeye mahkum olduğunu öğrendiğinde şarteller atar. Amacı basittir: öldürülmeden önce boşanmak. Fakat kocasına aşık olduğu için amacı bir zamanlar düşündüğünden daha karmaşık hale gelir...


10.I Belong To House Castielo

Hikaye, annesi tarafından satılan 11 yaşındaki bir kız olan Estelle etrafında dönüyor.

Ama şok olaylar sonucu kendisi Castiel'in tek Dük'ü tarafından satın alındı ve bu kişinin de Estelle'nin babası olduğu ortaya çıkıyor...

Önerilen: God of Martial Arts benzeri Manga Önerileri

11.They Say I Was Born A King's Daughter