Solo Leveling benzeri Manga önerileri

Solo Leveling benzeri manga/manhua/webtoon/manhwa önerisi arıyor gibisiniz. Bu yazımızda sizlere Solo Leveling gibi veya ona benzer 11 manhua/webtoon/manhwa'yı kısaca tanıtıp önereceğiz!

Solo Leveling benzeri Manga önerileri

Solo Leveling benzeri Manga önerileri adlı bu makaleyi okuyorsanız, bu, Solo Leveling'in harika hikayesine hayran kaldığınızı ve şimdi buna benzer daha fazla manga keşfetmek istediğiniz anlamına gelir, ancak önerilere başlamadan önce , hikayenin hızlı bir özetini alalım.

Önerilen: Tales of Demons and Gods benzeri Manga önerileri!

Özet:


Solo Leveling,  en popüler Manhwa'lardan biri olarak kabul edilebilir. Solo Leveling'de Sung Jin-Woo ilk önce zayıf E dereceli bir avcı olarak bize servis edildi. Annesinin hastane masraflarını ödemek için avcı olarak çalışıyordu.

Sonra şansı nedeniyle bir baskın sırasında sıralama sistemi denen bir şey kazandı. Sonra her şey değişti, kendini Sıfırdan Kahraman'a yükseltti ve S Seviye bir Avcı oldu.

Bu kadar konuşma yeter gelelim önerilere :)

  1. Tomb Raider King
  2. Metropolitan System
  3. A Returner’s Magic Should Be Special
  4. D.I.C.E
  5. The Ranker Who Lives Twice
  6. FFF Class Trashero
  7. Dungeon Reset
  8. Versatile Mage
  9. Cultivation Chat Group
  10. Peerless Genius System
  11. Strongest Anti META
  12. Rich Player

Aşağıda her serinin tanıtımını bulabilirsiniz!


Solo Leveling benzeri 12 Manga!


1. Tomb Raider King

Bu manhwa, level kasma sistemi gibidir. Mc, daha güçlü olmasına yardımcı olan 'Solo'ya benzer bir sisteme sahiptir. 

Tanrı'nın Mezarları tüm dünyada görünmeye başladı. Bu mezarların içindeki kalıntılar nedeniyle, birçoğu bu efsanevi gücü kendileri için kullanabildi, diğerleri ise bu kullanıcılar karşısında köleleştirildi.

Ancak, bu kalıntıları soymak amacıyla bir Tomb Raider ortaya çıkar. Tomb Raider Kralı. "Allah kahretsin! Bu piç burayı da çoktan yağmaladı mı ?! " Sahip olduğun şey bana ait. Sahip olduğum şey kesinlikle bana ait. Bu, tüm mezarları ve kalıntıları kendisi için almak için elinden geleni yapacak olan yeniden canlanan bir Tomb Raider'ın hikayesi!

Manhwa'yı okumak istiyorsanız kesinlikle denemelisiniz. Hikaye, onun güçlenmesine yardımcı olan benzer bir sisteme sahiptir.

Önerilen: 4 Sürükleyici Webtoon Önerisi


2. Metropolitan System

Jiang Bai, büyük miktarda para kazandıktan sonra yüksek riskli bir kumarhaneden kaçmaya çalışırken bir kamyon kazasında öldü, ancak ölmek yerine ruhu Dünya'ya benzeyen paralel bir dünyaya taşındı.

Orada, ona bu yeni dünyada güçlü bir HATA yeteneği veren deli tanrı ile tanıştı. Jiang Bai şimdi, orijinalinden çok daha zayıf ve daha az etkili olan alternatif dünyasında sıkışıp kaldı. Yeni hile yetenekleriyle bu yeni paralel dünyada eski dünyasına bir geri dönüş yapabilir mi?

Hem manhwa'nın hem ana karaktere yardımcı olan bir sisteme sahip olması hem de hem solo gibi level atlama sistemi olması hem de metropolitan sistemde hem MC'nin başlangıçta zayıf olması hem de yavaş yavaş güçlenmesi ve en güçlü hale gelmesi, solo leveling'e benziyor.


3. A Returner’s Magic Should Be Special

"Artık geri döndüğüme göre, sevdiklerimin tekrar ölmesine izin vermeyeceğim!" Gölge Labirenti - insanlığın tarihte karşı karşıya kaldığı en feci olay. Desir Arman,  insanlığın hayatta kalan altı kişisinden biridir.

Altı kişi labirentin son seviyesini temizlemeye çalışır, ancak sonunda başarısız olur ve dünya sona erer. Ancak - Desir ölümüyle karşılaşacağını düşündüğünde, ondan önce ortaya çıkan dünya… on üç yıl önce mi ?! Desir, ülkenin en iyi sihir akademisi Havrion'a kaydolduğu zamana geri döner.


Değerli arkadaşlarıyla yeniden bir araya geldi ve dünyayı ve sevdiklerini kurtarmak için geçmişi değiştirmeye hazır ...! Gölge Dünya'nın ortaya çıkmasına üç yıl kaldı! Geçmişi değiştirin ve insanlığı kurtarmak için güçlü yoldaşlar toplayın!

Bu manhwa, hiç şüphesiz solo gibi seviye atlamalı. En çok tavsiye edilen manhwa'lardan biridir.

Önerilen: God Of Martial Arts benzeri Manga önerileri

>


4. D.I.C.E

Hikaye, utanamadığı ya da utanmak istemediği bir kız da dahil olmak üzere neredeyse her şeyle sorunları olan şanssız bir çocuk olan Dongtae'yi anlatıyor. Görünüşü, notları ve hatta zorbalığa uğraması... Hayatından nefret ediyor.

Ancak Dicer olan Taebin okula transfer olduğunda her şey değişir. Gizemli, yanardöner bir zar elde edince hayatı biraz daha ilginç hale gelir. Zar, SİZİN hakkındaki her şeyi değiştirebilecek olan sihirli bir küp! Dongtae için zar her şeyi değiştirir. Bir düşünün, neyi değiştirirdiniz?

Önerilen: 5 Harika İsekai Webtoon Önerisi


5. The Ranker Who Lives Twice

Yeon-woo'nun beş yıl önce ortadan kaybolan ikiz bir erkek kardeşi vardı. Bir gün kardeşinin bıraktığı cep saati eline geçti. İçinde, "Bunu duyduğunuzda, sanırım çoktan ölmüş olacağım ..." kaydedilmiş gizli bir günlük buldu.

Dikilitaş, Güneş Tanrısı Kulesi, birkaç evren ve boyutun kesiştiği bir dünya. Bu dünyada kardeşi kuleye çıkarken ihanete kurban gitmişti. Gerçeği öğrendikten sonra Yeon-woo, kardeşinin günlüğüyle birlikte kuleye tırmanmaya karar verdi.

"Şu andan itibaren, ben Jeong-woo Cha'yım."

Önerilen: 5 Harika Yaoi Webtoon Önerisi


6. FFF Class Trashero

Kahraman Kin Han Soo, fantezi dünyasında çağrıldıktan 10 yıl sonra iblis kralı öldürdü. Şimdi dünyaya geri gönderilme zamanı. Bu nedir? Fantezi dünyaları tanrısı, elinde karnesiyle birlikte görünür.

İblis kralı öldürmesini engelleyen tüm engelleri ortadan kaldırdığı için kişilik puanı F olarak ortaya çıktı. Bunu izleyen sonuç ise, başlangıca dönüp yeniden başlaması gerektiğidir. Kang Han Soo bu sonsuz döngüyü bitirebilir mi?

Önerilen: Martial Peak Benzeri 10 Manga/Manhua Önerisi!


7. Dungeon Reset

Başladıktan sonra, zindan "Geride Kalan Kullanıcıyı Sıfırla" adlı bir işlemden geçer. Bu sıfırlama işlemi neden benim için geçerli değil ?! Bu zindanın sonsuz sıfırlanmasından geriye kalan tek kişi benim. Basit beceriler ve ezici bir silahla Jung-down'un oyunu zindanın içinde başlar.


8. Versatile Mage

Uyandı ve dünya değişti. Ona tanıdık olan lisesi şimdi sihir öğretiyor ve öğrencileri olabilecekleri en büyük sihirbazlar olmaya teşvik ediyor. Şehir sınırlarının ötesinde, dolaşan büyülü hayvanlar da insanları avlıyor

Gelişmiş bir bilim dünyası, gelişmiş sihire sahip bir dünyaya dönüştü. Yine de değişmeyen şey, ona küçümseyerek bakan aynı öğretmenler, ona hor gören öğrenciler, toplumun en alt basamağında mücadele eden aynı baba ve aynı sakat masum üvey kız kardeşti.


Ancak Mo Fan, herkesin yalnızca bir ana elementi kullanabildiğini, ancak kendisinin de tüm sihir elementlerini kullanabildiğini keşfetti!

Önerilen: Magic Emperor Benzeri 9 Webtoon/Manga Önerisi!


9. Cultivation Chat Group

Bir gün Song Shuhang, chuuni hastalığından muzdarip birçok yaşlıyla bir sohbet grubuna aniden eklendi. Gruptaki insanlar birbirlerine "Taocu Kardeş" diyecekler ve her türden unvana sahip olacaklardı: Saray Ustası, Mağara Efendisi, Gerçek Hükümdar, Ölümsüz Üstat, vb.


Ve grubun kurucusunun evden kaçan evcil hayvanına bile "canavar köpek" deniyordu. Bütün gün hap arıtma, antik kalıntıları keşfetme hakkında konuşurlar veya teknikler konusundaki deneyimlerini paylaşırlar.
Ancak, MC bir süre grup içinde gizlendikten sonra, her şeyin göründüğü gibi olmadığını keşfetti ...


10. Peerless Genius System

Xiao Luo, beklenmedik bir şekilde güçlü bir sistem kazanan sıradan bir genç adamdır. Beceri ve bilgi edinmek için onlarca yıllık sıkı çalışmaya ihtiyacınız var ama bu benim için çok kolay! Puanları parmağımın ucuna getirmek için sadece kullanmam gerekiyor. Xiao Luo'ya ve onun eşsiz dahi sistemiyle bakalım.


11. Strongest Anti META

Farklı yollar seçmeye gelince en iyisiyim. Sadece bir elimi döndürerek, daha seyrek gidilen yolu seçeceğim. Sadece kendimi rakipsiz ve rakipsiz bulmak için geniş ve geniş bir alanı araştırıyorum. Öyleyse şimdi soruyorum, benim muhteşemliğimle başka kim yarışabilir?

Ben yalnız bir kurtum.

Yol uzun ve dolambaçlı ama sert davranabildiğim sürece kendimi yalnız hissetmeyeceğim!

Yaşam ve ölüm beni sıkıyor ve uygun gördüğüm her şeyi yapıyorum.

"Genç adam, ben sert davranmaya başladığımda çok eskiden, hala külotunu nasıl giyeceğini öğreniyordun!" Xu Que böylece sert davranma yolunu seçmeye karar verdi. Allah kahretsin her gün sert davranmaya karar verdi. Sert davranmıyorsa, o sırada da sert davranmanın en iyi yolunu bulmaya çalışıyordu!

Önerilen: Kadın Ana Karakterin Güçlü Olduğu 12 Webtoon/Manga Önerisi!


12. Rich Player

İddialı davranmak onun hobisidir! Nihai zengin oyuncu olarak, en abartılı ekipman ve zırha sahip olarak! Oyun dünyasında parayla çözülemeyecek hiçbir şey yoktur!


OKUMAYA DEVAM ET

Legend of the Northern Blade Benzeri 8 Webtoon/Manga Önerisi!