How to Sell Drugs Online (Fast) Tanıtım ve İnceleme

Girişimci arkadaşlarımız için mükemmel bir diziyle karşınızdayız. Her bölümün sonunda bir bölüm daha diye diye ne zaman bitirdiğinizi bile anlayamayacaksınız. Bir Netflix dizisi.

How to Sell Drugs Online (Fast) Tanıtım ve İnceleme

KONU :


Düşünün, Almanya'nın küçük bir şehrinde yaşıyorsunuz, Okulunuzda pek de sevilmiyorsunuz bunun sebebi Yakışıklı değilsiniz ve Aşırı İneksiniz. Bunun aksine Güzel, Zeki bir sevgiliniz var. Kız arkadaşınız sizin hem çocukluk arkadaşınız hem de sevgiliniz, hayatınızın her evresini onunla yaşıyorsunuz. Ona tüm kalbinizle sadık ve bağlısınız. Bir gün o yurt dışına gidiyor ve geri geldiğinde onu tanıyamıyorsunuz. Bir mesajla ara vermek istediğini söylüyor ve yıkılıyorsunuz. Onu geri kazanmak için her şeyi yapmaya göze alıyorsunuz ama bir düşünün HER ŞEYİ yapabilir misiniz?

Yeni Nesil Süperkahramanlar : Nerdler (How To Sell Drugs Online) – Arsız  Sanat

İşte bu bizim ana karakterimizin hayatı. Sevgilisini geri kazanmak için gerçek anlamda her şeyi yapıyor en büyük örneğimiz de onun için uyuşturucu satmaya başlıyor. Her son bir başlangıçtır lafını çok duyduk, burada da uyuşturucu satmaya başlamasıyla olaylar sarpa sarıyor ana karakterimizin başına gelmeyen kalmıyor.


KARAKTERLER :


MORİTZ ( MAXİMİLİAN MUNDT)

Moritz Zimmermann, küçük yaşta annesi tarafından terk edilmiş olan ana karakterimiz kadınlara karşı güveni kalmamış durumda ve terk edilme korkusuna sahip. Kız arkadaşına gönülden bağlı ve onu çok seviyor, her şeyden çok. Bir de zeki olmasıyla biliniyor okul dersleri dışında yazılımla da uğraşıyor bu onun zevk aldığı şeylerden biri. Girişimci bir ruha sahip ve de lider ruhlu, insanları yönetmeyi seviyor. Profesyonel Yalancı da diyebiliriz. Tüm dizi boyunca yapmadığı şey başına gelmeyen bela kalmıyor bunların hepsine de biricik sevgilisini geri kazanmak için yapıyor. Aslında tanısanız seversiniz...


LENNY ( DANİLO KAMPERİDİS)

How to Sell Drugs Online (Fast)' Season 2 Preview: Who is Kira, Lenny's  DOTA competitor and love interest? | MEAWW

Lenny, Lenny, Lenny bizim biricik zavallıcık Lennymiz. Kendisi kanser hastası bu yüzden hayatı bir tekerlikli sandalyeden ibaret ama buna rağmen hayatını yaşamaya çalışıyor. Ebedi dostu Moritz yüzünden yaşamadığı aksiyon girmediği bela kalmıyor. Lenny tam bir oyun bağımlısı ve de şeker bağımlısı sudan çok İceTea içiyor. Rolünü mükemmel oynamış bir oyuncu izledikçe Lenny'i Moritzden daha çok seveceksiniz. Tabii Lenny'nin hayatında toz pembeler bulunmuyordu ta ki çok sevdiği oyunlardan birinde bir kızla tanışana kadar bir de o kız için yalanları izleyeceğiz kimin dostu olduğu çok belli. Lenny'nin en belirgin özelliği mükemmel kod yazabiliyor olması ve en nefret ettiği şeylerden biri gizli saklı iş yapmak diğeri de yapılan şeylerin kopyasını yapmak yani özentilik, çalmak siz ne demek isterseniz, bunları fark ettiği anda sinirden küplere biniyor. İşte bizim Lennymiz.


LİSA ( ANNA LENA KLENKE)

İşte uğruna her şer yapılan kızımız Lisa. Her dizide ailevi problemi olan karakterler vardır ya işte Lisa da onlardan biri bu yüzden yurt dışına gitmeye karar veriyordu. Lisa tam bir Kimya sever, bu yüzden ona Mutluluğu(serotonin) verecek her şeyi bulması onun için çocuk oyuncağı. Kendisi hem güzel hem zeki, dizide pek çok yerde var ama hâlâ onu tam anlamıyla tanıyamadık bir öyle bir böyle olduğu için sürekli kafamız karışıyor. Biraz sorgulama duyusundan yoksun biri olduğu için duyduğuma değil gördüğüme inanırım sözüyle hareket ediyor.


DANİEL (DAMİAN HARDUNG)

Daniel adeta antik yunan tanrıları gibi yakışıklı ve her dizide olduğu gibi de zengin, spora yatkın bir genç. Moritz aslında uyuşturucu satma fikrini Daniel'den çalıyor, çaldığına da pişman oluyor. Moritz' düştüğü bataklığa maalesef yanında kim varsa onları da düşürüyor onlardan biri de Daniel bu yüzden Moritz ne derse onu yapıyor. Bir aralar Lisa'dan hoşlanıyordu ama Moritz gereği duygularını bir köşeye attı. Daniel pek de zeki bir genç değil bu yüzden dersleri için ya Moritz'den ya da Lenny'den yardım alıyor. İzlerken en


KİRA (LENA URZENDOWSKİ)

0o0oUZ

Kira bizim biricik Lenny'imizin hoşlandığı oyuncu kızımız. Lenny'le adeta tencere kapak gibiler ikisi de Kod yazmakta uzmanlar ve oyun oynamaya bayılıyorlar. Tabii Kira biraz İllegal işlerle para kazanıyor ve hayatını Lenny'e anlatmıyor bu durumdan rahatsızlık duyan Moritz onu araştırmaya karar veriyor ve hiç memnun olmuyor, Lenny de Kira'ya sadık olduğu için hiçbir şeye burnunu sokmadan sadece onu sevmekle yetiniyor. Lenny için üzülmeyin aşkı karşılıksız değil ikisi de birbirini seviyorlar. Kira zeki bir kız olduğu için olayları çabucak kavrıyor ve ayak uyduruyor izlerken şaşıracağınız pek çok özelliği var.


TÜR:   KOMEDİ-DRAMA
BÖLÜMLER:   2 SEZON / 12 BÖLÜM / DEVAM EDİYOR
DİL:   ALMANCA