Eğlenirken Öğreten 10 Güzel Anime

Kim eğlenirken yeni bilgiler öğrenmeyi, hayatına küçük çaplı etkiler yapabilecek şeyleri eklemek istemezki? Size sunduğumuz bu animeler size keyifli dakikalar sunarken hemde size yeni güzel hayatın içinden bilgiler vermekte.

Eğlenirken Öğreten 10 Güzel Anime

Kim eğlenirken yeni bilgiler öğrenmeyi, hayatına küçük çaplı etkiler yapabilecek şeyleri eklemek istemezki? Size sunduğumuz bu animeler size keyifli dakikalar sunarken hemde size yeni güzel hayatın içinden bilgiler vermekte. Haydi herşeyi bırak ve bu animelere bir göz at!!


1-Dumbbell Nan Kilo Moteru?

Stüdyo: Doğa Kobo | Bölüm Sayısı: 12 | Konu: Vücut Geliştirme

ja44TJ

2019 yaz sezonunun en popüler animelerinden biridir. Aslında vücut geliştirme yapmasanız bile, hem komedi hem de ecchi ile sizi birden fazla şekilde eğlendiren renkli bir eğlenceli karakter topluluğu var. Bölümler boyunca ve bitiş temasından sonra size uzanımlar, anatomi, spor salonu ekipmanlarının nasıl kullanılacağı ve daha fazlası hakkında her şeyi öğreten eğitim bölümleri vardır. Ve 2020 yazında harika bir anime...


2-Sounan Desu ka?

Stüdyo: Ezla | Bölüm Sayısı: 12 | Konu: Hayatta Kalma Becerileri

nKu2TG

Sunduğumuz listenin başındaki anime kadar popüler olmasa da, Sounan Desu ka? hem eğitim hem de eğlence söz konusu olduğunda bizlere sunduğu ilginç bir şey var. Dört liseli kız ıssız bir adada mahsur kaldı, ancak şükür ki hayatta kalma uzmanı Homare vardı.Homare onlara ve seyircilere nasil tuzak kurulacağini, temiz suyun   kaynağını, yaraları tedavi etmeyi ve daha fazlasini öğretti. Bu anime izlemeye değer.


3-Hataraku Saibou

Stüdyo: David Production | Bölüm Sayısı: 13 | Konu: İnsan Vücudu

wvDjYb
Tıpkı Pixar'ın içten dışa sorusunu keşfetmeye çalıştığı gibi, " hiç birine bakıp kafalarının içinde neler olduğunu merak ediyor musunuz?"Hataraku Saibou onu bir sonraki seviyeye taşıyor ve tüm insan vücudunu antropomorfik hücreler aracılığıyla baştan ayağa araştırıyor"."Her bölüm, vücudunuzdaki çeşitli hücrelerin düzenli olarak uğraşmak zorunda olduğu yepyeni bir sorun veya tehdit sunuyor.
Yeni sezonlarıyla güzel bir öğretici anime...


4-Moyashimon

Stüdyo: Telekom Canlandırma Filmi, Shirogumi | Bölüm Sayısı: 11 | Konu: Mikroplar

xnWG65
Hayatınız boyunca, kimsenin göremediği küçük yaratıkları görebildiğinizi hayal edin. Mikropları her şekil ve biçimde görebilme yeteneğine sahip Tadayasu Sawaki'nin durumu budur. Moyashimon'da sindirilecek çok fazla büyük kelime var , ancak ürün fermantasyonuna odaklanarak mikroorganizmalar hakkında birçok yararlı gerçek sunuyor.
Bu anime ile hem macera hem derinlere iniceksiniz...


5-Hetalia: Mihver devletleri

Stüdyo: Studio Deen | Bölüm Sayısı: 52 | Konu: Küresel Tarih ve Politika

Hetalia franchise basit bir soru sorar: ya her ülke bir insan olsaydı?

Özellikle, seri II.It İtalya, Almanya ve Japonya, Amerika, Birleşik Krallık, Rusya, Fransa ve Çin-Dünya Savaşı katılan büyük güçler üzerinde duruluyor. Onlar bir komedi güzelleşmek ile hayata tarihsel anları ve kurgusal senaryoları getirmek için diğer ülkelerden sık cameos katıldı ediyoruz. Dört mevsim ve izlemek için yaklaşık 150 toplam bölüm ile, öğrenmek ve zevk için bol var. Bölüm başına sadece 5 dakikada, rahatça çalışmak için harika bir dizi.

Bu, İngilizce dublajlı versiyonun orijinalden daha iyi olduğu birkaç animeden biridir, çünkü klişe tabanlı mizahın bu şekilde takdir edilmesi çok daha kolaydır.


6-Dagashi Kashi

Stüdyo: Hisset. | Bölüm Sayısı: 12 | Konu: Japon Şekerleme

PKXFq7

Anime hayranıysanız, Japon şekerlemelerinin en ikonik parçası olan Pocky'yi neredeyse kesinlikle bileceksiniz. Bununla birlikte, Dagashi Kashi'de keşfedilebilecek lezzetli (ama aynı zamanda garip) tatlıların başka bir dünyası var . Yine de adil bir uyarı — eğitici ve eğlenceli olsa da, Dagashi Kashi zaman zaman zevkle kirlenmekten korkmuyor.


7-Wakaru Shinryounaika Anime

Stüdyosu: Shin-Ei Animasyonu | Bölüm Sayısı: 20 | Konu: Akıl Hastalığı

VJq9kN

5 dakikadan oluşan 20 bölüm boyunca, Anime de Wakaru Shinryounaika, pedofili ve erektil disfonksiyon gibi komik bir şekilde bir dizi ciddi zihinsel sorunu kabaca ele alıyor. Bu listedeki diğer birçok animenin aksine, bu animede yer alan bir hikaye yok, ancak sizi eğlendirecek sürekli bir yan bölme şakası akışı var. Bu animenin en eğlenceli ve eşsiz parçalarından biri kendi farkındalığıdır: eğitici bir anime olduğu için kendini eğlendirir ve karakterler arasındaki şaka sert ve hızlı gider.


8-Anitore! EX

Stüdyo: Yükselen Güç | Bölüm Sayısı: 12 | Konu: Fitness

G9sfbe

Spor salonunu karşılayamayacağınızı düşünüyorsanız ya da ziyaret etmek için zamanınız yoksa, Anitore EX , Dumbbell Nan Kilo Moteru'nun gündelik, eğitimsel bir yerine geçmiyor mu? Birinci şahıs perspektifi ve müstehcen kamera açıları biraz rahatsız edici olabilir, ancak evden çıkmanıza gerek kalmadan minimum egzersiz kotanızı tamamlamanıza yardımcı olacak bazı temel rutinleri öğretir.


9-Neko Neko Nihonshi

Stüdyo: Joker Filmleri | Bölüm Sayısı: 32 | Konu: Japon Tarihi

CHZDlH

Neko Neko nishonshi, hem görsel hem de kavramsal olarak çok basit bir dizidir:her bölüm 9 dakikadan oluşmakta, Nobunaga ve Sakamoto Ryouma gibi önemli tarihi figürleri eğlenceli kedi karakterlerine dönüştürerek Japon tarihinin bir parçasını sergiliyor. Eğlenceli ve sabırlıysan, 100 bölümden oluşan bu animeyi mutlaka izlemelisin.


10-Osake wa Fuufu ni Natte kara

Stüdyo - Pack Yaratıcıları | Bölüm Sayısı: 13 | Konu: Kokteyller

uYewi8

Çoğu olmasa da, bu listedeki animelerin çoğu daha genç bir kitleye yöneliktir, ancak osake Wa Fuufu ni Natte kara ile bir yetişkin olarak kokteyl yapmak ve yeni şeyler öğrenmek için asla geç değildir, eğlence ve yemek tarifi konulu kısa bir animedir. Her bölümün eğitim kısmı, tarifin ekranda yanıp sönmesiyle sadece birkaç saniye sürer; bölümlerin geri kalanı, evli ana karakterler Chisato (bir ofiste çalışan) ve Sora (evde şeylerle ilgilenen) arasındaki sevimli anlarla doludur.