Kore Draması: Kill Me, Heal Me Tanıtımı

Bugün size yapım yılı biraz eski ama konusu kendine özgün olan, bi kore draması tanıtacağım. İşte sizlere Kill me, Heal me kore dizisi tanıtımı!

Kore Draması: Kill Me, Heal Me Tanıtımı

Konusu:


Dizi kısaca Cha Do Hyun'un 7 yıl önce yaşadığı bir travma sonucu 7 kişiliğe birden sahip olmasını ve her bir kişiliğin esas kişiliğini ele geçirmeye çalışmasını anlatıyor. Bu 7 kişi farklı travmalar meydana geldiğinde kendilerini gösteriyorlar.

Hepsinin farkı farklı kişilikleri var, bu kişilikler ana karakterimizin hiç beklemediği anda bedeni ele geçiriyor, sonrasında olanları ise tahmin etmelisiniz spoiler vermicem :) Her neyse ana karakterimiz Cha Do Hyun  hastanede tanıştığı Oh Ri Jin'e abayı yakmasıyla olayların gelişmesini anlatıyor.

Önerilen: Kore Draması: Bel Ami


Karakterler


Ji Sung (Dizideki İsmi:Cha Do Hyun)

 Ana karakterimiz Cha Do Hyun dizide varlıklı bir ailede büyümüş ama 7yıl önce yaşadığı bir travma sonucuyla 7 farklı kişiliğiyle uğraşan aynı zamanda Oh Ri Jin'e abayı yakmış bir karakterdir.

Hwang Jung Eum (Dizideki ismi:Oh Ri Jin)

Ana karakterimizin âşık olduğu kadın olarak karşımızda, Oh Ri Jin dizide psikiyatri hastanesinde çalışıyor. Kendini özgüvenli, parlak ışık saçan biridir. Ama aynı zamanda kendisi manik depresiftir. Hastanede olan bir olayda Cha Do Hyun'un kişiliklerinden birinin hastanedeki hastayı iyileştirmesindeki katkısından dolayı o kişiliğine âşık olur.

Park Seo Joon (Dizideki ismi:Oh Ri On)

Dizide Oh Rİ Jin'in ikiz kardeşini canlandırıyor. Oh Ri On bir yazardır, yazdığı kitaplar en çok satılanlar listesine bile girmiştir. Yazar olarak kendi adı yerine Omega takma adını kullanır. Ayrıca ana karakterimizin komşusudur.

Kim Yoo Ri(Dizideki ismi:Han Chae Yeon)

Kim yoo ri dizide ana karakterimiz yani Cha Do Hyun'un ilk aşkı olan Han Chae Yeon'u canlandırıyor. Karakter genelde pek sıcak değildir.

Önerilen: Kore Draması: My ID Is Gangnam Beauty

Ayrıntılar


Tür: Komedi,Romantizm

Yönetmen: Kim Jin Man

İMDB Puanı: 8.3

Bölüm Sayısı: 20

Yapım Ve Yayım Yılları: 2014-2015

Dili: Korece

Ülke: Güney Kore


OKUMAYA DEVAM ET

Ergenlik Çağını En İyi Özetlemiş 4 Dizi/Film Önerisi