İnstagram Geçici Dondurma

Instagram Hesap Dondurma Süresi Ne Kadar?, Instagram Dondurulup Tekrar Açılır Mı?, Instagram Dondurunca Takipçiler Gider Mi?, İnstagram Geçici Dondurma, Detaylar yazımızda…

İnstagram Geçici Dondurma

Instagram kullanıcıları bazı dönemlerde hesaplarını kullanmak istemedikleri için dondurma işlemi yapabilmektedir. Profilde yer alan ayarlar kısmından “hesabımı geçici olarak kapat” sekmesini tıklamanız geçici dondurma işlemi yapmanızı sağlar. İşlemleri tamamladıktan sonra ilk saat içerisinde hesabınıza girmeyi denerseniz Instagram size hata verecektir. Bu durum normaldir çünkü dondurma işleminin aktive edilmesi için tanınan süre de saattir.

Geçici dondurma işlemi istediğiniz zaman hesabınızı yeniden kullanmanıza olanak sağlar. Kullanıcı adı ve şifrenizi girmeniz halinde dondurulan hesap yeniden kullanıma açık hale gelecektir. Eğer hesabınızı kullanarak para kazanmak istiyorsanız takipçi sayınızı artırmanız oldukça önemlidir. Takipçi sayısı yüksek olan kullanıcılar firmalarla anlaşarak reklam yaptıkları ürünler üzerinden kazanç sağlayabilirler.

Takipçi sayınızın doğal yollarla artması için etkileşim oranınızın yani beğeni, yorum, izlenme sayınızın yüksek olması gereklidir. Instagram beğeni satın al seçeneğine ile Sosyalgram.com adresinden, 4,99 TL’den başlayan fiyatlarla sahip olabilirsiniz.

Instagram Hesap Dondurma Süresi Ne Kadar?

Dondurulan hesabı açmak için belirlenen bir süre yoktur. Yani hesabınızı istediğini kadar dondurulmuş olarak bırakabilirsiniz. Ancak donukluğu açılan hesabı tekrar dondurabilmek için 7 gün geçmesi gerekmektedir. Bu süre geçmeden tekrar dondurma işlemi yapılamaz.

Instagram’da dondurulan hesapların uzun süre kullanılmaması etkileşim oranını azaltacağı için hesabınızın görünürlüğünü oldukça düşürmüş olacaktır. Bu nedenle paylaşımlarınıza, beğeni, izlenme ve yorum sayılarınızın artmasına önem göstermelisiniz. Türk beğeni satın al paketleri ile gerçek hesaplardan oluşan beğenileri Sosyalgram internet adresinden temin edebilirsiniz.

Instagram Dondurulup Tekrar Açılır Mı?

Kullanıcı adı ve şifreniz ile hesabınıza giriş yaptığınızda donukluk kaldırılacak hesabınız aktifleşecektir. Donukluğu açma işlemini istediğiniz zaman yapabilirsiniz ancak tekrar hesabınızı dondurmak istiyorsanız en az 7 gün geçmesi gerekmektedir.

Instagram Dondurunca Takipçiler Gider Mi?

Dondurulan Instagram hesabındaki takipçi, beğeni, yorum dahil tüm etkileşimler olduğu gibi kalır silinmez. Hesabınızın donukluğunu açtığınızda hepsi aynen geri yüklenmektedir. Hesabınızı dondurmak için:

·       Profilinize girip “Profili Düzenle” alanına giriniz

·       Aşağıda yer alan “hesabımı geçici olarak dondur” butonuna basınız

·       “Neden donduruyorsun” sorusuna çıkan cevaplardan size uygun olanı seçiniz

·       Şifrenizi tekrar giriniz ve işleminizi tamamlayınız

Donukluğu açılan hesabınızın görünürlük oranını artırmak için izlenme, takipçi, beğeni satın al paketi satın alabilir Sosyalgram.com ile hesabınızın etkileşim oranını yeniden artırabilirsiniz.