Mushoku Tensei'nin En Güzel 14 Kadın Karakteri!

Komedi, fantezi ve akla mantığa sığmayan şeylerle dolu Mushoku Tensei animesindeki en güzel 14 karakteri sizlere sıraladım. Unutmayın bu karakterler sadece karşımıza çıkan ve bildiklerimiz ve de bizce olanlar. Geçelim Mushoku Tensei'deki en güzel karakterler listemize!

14. Shizuka Nanahoshi

14. Shizuka Nanahoshi

Shizuka Nanahoshi, Mushoku Tensei animesinde Rudeus’un önceki hayatında kamyonun altında kalmaktan kurtardığı kişilerden biridir. Ancak, o anda Rudeus’tan bir süre sonra bu dünyaya ışınlanmış ve Işınlanma Olayı olarak bilinen bir felakete neden olmuştur. Daha sonra Orsted tarafından koruma altına alınmış ve evine dönmek için bir yol ararken başarılı bir girişimci olmuştur.

Fiziksel olarak, uzun siyah saçlı, siyah gözlü ve ortalamanın üzerinde güzel bir Japon kızıdır. Genellikle üzerinde özel bir özelliği olmayan beyaz bir maske takar.

Kişilik olarak, evine dönmek istemesi ve şu anki dünyaya bağlı olmaması nedeniyle yalnız kalmayı tercih eder. Çalışırken ciddi, eski dünyadan gelen şeylere ilgi duyduğunda ise çocuksudur. Rudeus’la tanışana kadar tüm zamanını kapalı mekanlarda geçirmiş ve kimseyle tanışmak istememiştir. Çünkü şu anki dünyadaki kimseye bağlanmak istememektedir. Ayrıca, bilinmeyen patojenlere yakalanma ihtimalini önlemek için teması az tutmaktadır ve bunu yalnızlığını haklı çıkarmak için kullanmaktadır.

Geçmişinde, Rudeus’un eski hayatının son anlarında onun tarafından kamyonun altında kalmaktan kurtarılmıştır. Ancak, bilinmeyen nedenlerle Rudeus’tan sonra Asura Krallığı’na ışınlanmıştır. Orsted ile tanışmış ve onun yardımıyla İnsan Tanrısı dilini öğrenmiş, Asura Krallığı hakkında bilgi edinmiş ve Perugius ile tanışmıştır. Orsted’in gücünü kullanarak ticaret yolları kurarak zengin olmuş, arkadaşlarını aramak ve evine dönmek için bir yol geliştirmek için yeterli etkiye sahip olmuştur.

Animede ilk olarak 9. bölümde görünmüştür. Rudeus, Roxy’nin köyüne gelmiş ve onun ailesiyle tanışmıştır. Rokari, Rudeus’u misafirperver bir şekilde karşılamış ve ona kızı hakkında sorular sormuştur. Rudeus, Roxy’nin kendisine çok şey öğrettiğini ve ona hayran olduğunu söylemiştir. Rokari, bunu duyunca gururlanmış ve mutlu olmuştur.

Yaşı bilinmemektedir, ancak Japon okul üniforması giydiği için 17 yaş civarında olduğu tahmin edilmektedir.

13. Therese Latreia

13. Therese Latreia

Zenith Greyrat’ın kız kardeşi ve Rudeus Greyrat ile Norn Greyrat’ın halası olan bir karakterdir. Claire Latreia ve Carlyte Latreia’nın dördüncü kızıdır.

Fiziksel olarak, Zenith’e çok benzeyen, kızıl saçlı, mavi gözlü ve güzel bir insan kızıdır. Rudeus onu ilk gördüğünde annesiyle karıştırmış ama Therese’nin saçının ve beninin yeri farklı olduğunu fark etmiştir.

Kişilik olarak, Milis Dinine bağlı ve Tapınak Şövalyeleri’nin orta rütbeli bir üyesidir. Kardinal Tarafı’na mensup olmasına rağmen, Büyü Irkı ve Şeytanlara karşı nefret beslememekte ve onlara karşı oldukça hoşgörülü davranmaktadır. Oldukça rahat ve neşeli biridir, genellikle Rudeus’a şefkatli bir halalık yapmaktadır. Milis’e olan sadakati sarsılmazdır, emir verildiği sürece kendi ailesine bile karşı çıkmaktan çekinmemektedir. Güçlü bir iradeye ve kendi inançlarına sahiptir, aksini söyleyenlere karşı çıkmaktan veya duruşunu göstermekten korkmamaktadır.

Geçmişinde, Zenith’in kaçtığı için çok hayal kırıklığına uğrayan Claire Latreia’nın katı yetiştirilmesi altında büyümüştür. Annesinin beklentilerini karşılamak için hem akademik hem de görgü kuralları konusunda başarılı olmuştur. Annesinin kadınların böyle roller için uygun olmadığını düşünmesine rağmen, Tapınak Şövalyesi olmayı seçmiştir.

Animede ilk olarak 9. bölümde görünmüştür. Eris, Hafıza Miko’sunu suikastçılardan korurken onunla tanışmış ve yardımına minnettar kalmıştır. Onlara ormandan çıkmalarına rehberlik etmeyi kabul etmiştir. Daha sonra Rudeus, Eris ve Ruijerd Batı Limanı’nda onunla tekrar karşılaşmıştır. Onlara Gümrük Müdürü’nü ikna ederek yardım etmiştir.

Yaşı bilinmemektedir, ancak Zenith ile aynı yaşta olduğu tahmin edilmektedir. Zenith 36 yaşındadır.

12. Rokari Migurdia

12. Rokari Migurdia

Roxy Migurdia’nın annesi ve Rowin Migurdia’nın eşi olan bir karakterdir. Mavi saçlı, mavi gözlü ve küçük bedenli bir Migurd kızıdır. Saçını örgü şeklinde toplamıştır. Roxy, pek çok özelliğini annesinden almıştır.

Rokari, kişilik olarak ciddi, dürüst ve korumacıdır. Kızı Roxy’yi çok sevmekte ve onun için endişelenmektedir. Roxy’nin telepati kullanamadığı için köyünden ayrıldığını öğrendiğinde çok üzülmüştür. Roxy’nin Rudeus Greyrat adında bir öğrencisi olduğunu duyduğunda ise şaşırmış ve merak etmiştir.

Rokari, animede ilk olarak 9. bölümde görünmüştür. Rudeus, Roxy’nin köyüne gelmiş ve onun ailesiyle tanışmıştır. Rokari, Rudeus’u misafirperver bir şekilde karşılamış ve ona kızı hakkında sorular sormuştur. Rudeus, Roxy’nin kendisine çok şey öğrettiğini ve ona hayran olduğunu söylemiştir. Rokari, bunu duyunca gururlanmış ve mutlu olmuştur.

Rokari’nin yaşı bilinmemektedir, ancak Migurd ırkının uzun yaşadığı bilinmektedir. Roxy, 44 yaşında olduğu halde 12 yaşında gibi görünmektedir. Bu nedenle, Rokari de genç görünmesine rağmen oldukça yaşlı olabilir.

11. Ghislaine Dedoldia

11. Ghislaine Dedoldia

Ghislaine Dedoldia, canavar ırkından yetenekli bir kılıç ustasıdır. Eski Doldia Köyü şefi Gustav’ın kızı, Eris’in öğretmeni ve Rudeus Greyrat’ın büyü ve diğer konularda öğrencisidir. Kılıç Tanrısı tarzında nadiren görülen bir Kılıç Kralı olmuştur.

Fiziksel olarak, koyu tenli, deri bir kıyafet giyen, kaslı ve vücudunun her yerinde yara izleri olan bir kadındır. Yüzü oyulmuş gibi görünen bir göz bandı takar ve haydut patronu havası verir. Ayrıca kaplan gibi kulakları ve kuyruğu olan bir canavar kızıdır. Tüyleri çok kalındır.

Kişilik olarak, iradeli ve et yiyici olarak tanımlanmıştır. Çoğu zaman ifadesiz bir yüzü vardır ki bu da onu korkutucu gösterebilir, ama bu yüzün arkasında daha duygusal ve aceleci bir kişi vardır. Eris’e karşı abla gibi davranır, ona bakar ve sorunlarını dinler. Ölümün eşiğindeyken onu kurtaran Sauros ve Eris’e derinden bağlıdır. Gençken çok şiddetli ve aptaldı, hiçbir şekilde akıl yürütemezdi. Sadece tüm sorunları şiddetle çözmeye çalışır, kabilesi için çok sorun yaratırdı.

Geçmişinde, büyük gücü nedeniyle çocukluğunu kardeşine zorbalık yaparak, sorun çıkararak ve bir noktada ailesinden kaçarak geçirmiştir. 10 yaşındayken dolaşan bir kılıç ustası olan Gal Farion ile tanışmış ve onun tarafından vahşi doğası ve kılıç ustası olarak potansiyeli nedeniyle yanına alınmıştır. Kılıç Azizi olunca Paul Greyrat’ın Siyah Kurt Dişleri partisine savaşçı olarak katılmış ve bir noktada onunla bakireliğini kaybetmiştir. Ama sonra partileri Zenith ve Paul’un evlenmesi nedeniyle dağılmıştır.

Animede ilk olarak 4. bölümde görünmüştür. Eris’in doğum gününde Rudeus ile tanışmış ve ona Eris’in öğretmeni olduğunu söylemiştir. Daha sonra Rudeus ile Eris’in büyü eğitimine yardım etmiş ve onlara diğer konularda da öğretmenlik yapmıştır. Mana yer değiştirme olayından sonra Eris ile birlikte Kılıçların Kutsal Toprağı’na gitmiş ve orada onunla beraber sert bir şekilde eğitim yapmıştır.

Yaşı bilinmemektedir, ancak oldukça genç olmasına rağmen Kılıç Kralı olduğu için çok yaşlı olabileceği de söylenmektedir.

10. Lilia Greyrat

10. Lilia Greyrat

Lilia Greyrat, Greyrat ailesinin bir hizmetçisidir. Paul’un kılıç ustalığı dersindeki sınıf arkadaşıdır. Bacağındaki bir yara nedeniyle prensesin koruması olarak görev yapamayacak hale gelmiş ve Paul ile Zenith’in hizmetçisi olmuştur. Ailesiyle birlikte durumu kabullenmiş ve Paul’un ikinci eşi olmuştur. Zenith ile yakın arkadaş olmuştur.

Fiziksel olarak, mor-kızıl saçlı, mor gözlü ve zarif bir insan kızıdır. Gözlük takar ve saçını bantla toplar. Göğüsleri çok büyüktür ve ince ve kıvrımlı bir vücuda sahiptir.

Kişilik olarak, çoğu zaman duygusuzdur, çünkü hizmetçi olarak eğitilmiştir. Ama Paul’un ikinci eşi olduktan sonra daha fazla ifade gösterir. Batıl inançlara inanır. Rudeus’a karşı sadık ve minnettardır. Ona bakmış ve onunla ilgilenmiştir. Kızı Aisha’yı onun kişisel bakıcısı olması için yetiştirmiştir.

Geçmişinde, Asura’nın cariye sarayının bir koruma hizmetçisiydi. Hizmetçilik yaparken, başlarına bir şey gelirse efendilerini korumak için kılıç kullanırlardı. Lilia görevini sadakatle yerine getirdi. Hizmetçi olarak hiçbir şikayeti yoktu, ama kılıç ustası olarak ortalama bir yeteneğe sahipti. Bu yüzden, yeni doğan prensesi hedef alan bir suikastçıyla savaşırken, bir anlık dikkatsizlik sonucu bacağından yaralandı. Suikastçının kılıcına zehir sürülmüştü. Bu zehir kraliyet ailesini öldürmek için özel olarak yapılmıştı. Böyle zorlu bir zehri tedavi edebilecek bir panzehir veya iyileştirme büyüsü yoktu. Yara hemen tedavi edildi, doktorlar zehri tedavi etmek için çeşitli yöntemler denedikleri için hayatı kurtarıldı, ama zehrin yan etkileri kaldı. Günlük hayatında sorun yoktu, ama asla tam gücüyle koşamaz veya basamazdı. Krallık onu acımasızca işten çıkardı. Lilia da bunu kabul etti. Yeteneğini kaybedince işten çıkarılması doğaldı. Lilia başkentten ayrıldı. Suikast girişiminin arkasındaki kişi bulunamadı. Lilia cariye sarayındaki kuralları derinden biliyordu ve kendisinin de bir sonraki hedef olabileceğini düşündü. Ya da belki de krallık kasıtlı olarak Lilia’yı tuzağa düşürmek için gönderdi.

Animede ilk olarak 1. bölümde görünmüştür. Paul ve Zenith’in evine geldiğinde Rudeus ile tanışmıştır. Daha sonra Rudeus’un çocukluğunda ona bakmış ve onunla ilgilenmiştir. Paul ile ilişkisi ortaya çıkınca ailede krize neden olmuştur. Ama sonra Rudeus’un yardımıyla durumu kabullenmişler ve Lilia Paul’un ikinci eşi olmuştur.

Yaşı bilinmemektedir, ancak Paul ile aynı yaşta olduğu tahmin edilmektedir. Paul 36 yaşındadır.

9. Zenith Greyrat

9. Zenith Greyrat

Paul Greyrat’ın eşi ve Rudeus Greyrat ile Norn Greyrat’ın annesidir. Asil bir aileden kaçmış ve Paul’un partisine katılmış, daha sonra onunla bir aile kurmuştur. Ancak, Işınlanma Olayı’nda ışınlanarak Işınlanma Labirenti’ne düşmüş ve bir mana kristali içinde hapsolmuştur. Kurtarıldıktan sonra bir Miko olarak uyanmış, ancak sürekli rüya gibi bir halde kalmıştır.

Fiziksel olarak, sarı saçlı, mavi gözlü ve güzel bir insan kızıdır. Yaşıtlarından daha genç görünür, çünkü Işınlanma Olayı’ndan sonra mana kristali içinde kaldığı için yaşlanmamıştır. Dolgun bir vücuda ve büyük göğüslere sahiptir. Saçını genellikle topuz yapar.

Kişilik olarak, çok sıcak ve sevgi dolu biridir, bazen sert olabilen sevgi dolu bir annedir. Millis Dinine bağlıdır ve ahlaki olarak muhafazakardır. Paul’un kadın düşkünü olması nedeniyle ona kızar. Bahçesindeki bitkiler zarar gördüğünde de sinirlenir. Işınlanma Labirenti’nden kurtarıldıktan sonra duygularını aktif olarak göstermez, çünkü etrafındaki dünyayı sanki bir trans veya rüyadaymış gibi görür. Bazen duygularını gösteren hareketler yapar, örneğin Norn’a gülümsediği veya Rudeus’un Eris’i eşi olarak ailesine katmak istediğini söylediği için ona vurduğu zaman. Bu, kişiliğinin temelde değişmediğini ama Miko Gücü nedeniyle rüya halinde gizlendiğini ve bastırıldığını gösterir.

Geçmişinde, Millis Kutsal Ülkesi’nde bir Kontun ikinci kızı olarak doğmuştur. Millis Kilisesi dinine göre büyümüş, kuralları hiç bozmamış, okulda iyi notlar almış ve Millis genç hanım standartı lakabını almıştır. Ancak 15 yaşına geldiğinde ebeveynlerine karşı gelmiş ve evden kaçmıştır. Böylece Millis’teki başka bir Kontun ailesiyle düzenlenmiş evliliği reddetmiştir. Şifacı olarak iş ararken bir süre solo maceracı olmuştur. Paul’un partisine katılmadan önce onunla tanışmıştır. Daha sonra Paul ile evlenmiş ve Rudeus ile Norn’u doğurmuştur.

Animede ilk olarak 1. bölümde görünmüştür. Rudeus’u doğurduktan sonra ona sevgi vermiştir. Daha sonra Rudeus’un çocukluğunda ona bakmış ve onunla ilgilenmiştir. Işınlanma Olayı’nda ışınlanarak kaybolmuştur.

Yaşı bilinmemektedir, ancak Işınlanma Olayı’ndan önce 36 yaşında olduğu tahmin edilmektedir.

8. Sylphiette

8. Sylphiette

 Rudeus Greyrat’ın aynı yaşta ilk arkadaşıdır. Rudeus, onu insan, elf ve canavar ırkının karışımı olduğu için zorbalara karşı kurtarmıştır. Işınlanma Olayı’ndan sonra saçı mana tükenmesinden dolayı beyaza dönmüş ve Fitts takma adıyla Prenses Ariel’in kişisel koruması olmuştur.

Fiziksel olarak, çocukken kısa yeşil saçlı ve elf kulaklıdır. Erkeksi görünümü nedeniyle Rudeus onu ilk başta erkek sanmıştır. Mana Felaketi’nden sonra saçı beyazlaşmıştır. Daha kadınsı bir vücuda sahip olmasına rağmen, ince görünümü ve giysisi onu daha erkeksi gösterir.

Kişilik olarak, sürekli zorbalığa uğradığı için çocukken çok utangaç ve çekingenmiştir. Rudeus’a çok bağımlıdır ve Rudeus onu terk ederse ağlamaya başlar. Rudeus, Eris’in ev öğretmeni olarak zorla gönderildikten sonra kendini geliştirmeye ve gelecekte Rudeus’a destek olmaya karar vermiştir. Fitts olarak rol yaparken, halka karşı soğuk bir şövalye gibi davranır, sessiz, ciddi ve korkutucu görünür. Rudeus’a yardımcı, güvenilir ve bilgili görünür, bu da onun ondan tavsiye istemesini kolaylaştırır. Ancak derinlerde hala çok güvensizdir, gerçek kimliğini Rudeus’a itiraf etmekten çok korkar. Evlendikten sonra Rudeus’a karşı uysal, destekleyici ve uyumlu davranır. Hikaye ilerledikçe giderek daha kendine güvenli ve iddialı olur. Arkadaşlarına karşı derinden sadıktır, ama en büyük sadakati Rudeus ve ailesinedir. Greyrat ailesinde ‘ev hanımı’ olarak bilinir. Rudeus’a karşı nazik ve uyumlu olmasına rağmen, ona yakın olan diğer kadınlara karşı çok kıskançtır, ancak bunun üzerine aktif olarak hareket etmez.

Geçmişinde, babası Laws tarafından ormana bırakılmıştır. Babası onu geri almak için geri döndüğünde ise onu bulamamıştır. Sylphiette ormanda yalnız yaşamaya başlamıştır. Bir gün ormanda Rudeus ile tanışmıştır. Rudeus ona büyü öğretmiş ve arkadaş olmuştur. Daha sonra Işınlanma Olayı’nda ışınlanarak kaybolmuştur. Ariel tarafından bulunmuş ve Fitts adını almıştır. Rudeus ile tekrar buluşmuş ve evlenmiştir.

Yaşı bilinmemektedir

7. Pursena Adorudia

7. Pursena Adorudia

Pursena Adorudia, canavar ırkından gelen ve Doldia Kabilesi’nin bir üyesi olan bir kızdır. Ranoa Büyü Akademisi’nde Linia Dedoldia ile birlikte okumuş ve okulda terör estirmişlerdir. Mezun olduktan sonra, kendi kabilesinde yiyecek çaldığı için hapse atılmıştır. Ancak, Rudeus tarafından kurtarıldıktan sonra onun hizmetçisi olmuştur.

Fiziksel olarak, uzun gri saçlı, kahverengi gözlü ve kaslı bir vücuda sahiptir. Üzerinde deriden yapılmış bir kıyafet giyer ve yüzü oyulmuş gibi görünen bir göz bandı takar. Ayrıca kaplan gibi kulakları ve kuyruğu olan bir canavar kızıdır. Tüyleri çok kalındır.

Kişilik olarak, sert ve kibirli biridir, sorun çıkardığında suçu başkalarına atma eğilimindedir. Linia ile birlikte Ranoa Büyü Akademisi’nin iki belalısıdır, ama köy şefi olma hayalini gerçekleştirmek için elinden geleni yapar. Et yemeyi çok sever, okul günlerinde sürekli et atıştırır.

Geçmişinde, Ranoa Büyü Akademisi’ne girmeden önce Paul Greyrat’ın Siyah Kurt Dişleri partisine katılmıştır. Partinin dağılmasından sonra köyüne dönmüştür. 10 gün önce Rudeus’un köye gelmesinden önce kurutulmuş et deposunu korumakla görevli bir muhafızı görevden alarak açlığına yenik düşmüş ve depodaki tüm yiyecekleri yemiştir. Bu da onun bir suç işlemesine neden olmuştur. Sonra hapse atılmıştır.

Animede ilk olarak 8. bölümde görünmüştür. Rudeus’un sınıf arkadaşı olarak tanıtılmıştır. Daha sonra Rudeus ile Linia’nın büyü eğitimine yardım etmiştir. Mezun olduktan sonra köyüne dönmüştür. Rudeus tarafından hapisten çıkarıldıktan sonra onun hizmetçisi olmuştur.

Yaşı bilinmemektedir, ancak Rudeus ile aynı yaşta olduğu tahmin edilmektedir. Rudeus 15 yaşındadır.

6. Roxy Migurdia

6. Roxy Migurdia

Roxy Migurdia, Migurd ırkından yetenekli bir büyücüdür. Telepati kullanamadığı için köyünden ayrılan ve maceracı olarak yaşayan Roxy, daha sonra Rudeus Greyrat’ın büyü öğretmeni ve arkadaşı olmuştur. Işınlanma Olayı’ndan sonra Paul Greyrat ile birlikte hayatta kalanları aramak için dünyayı dolaşmıştır.

Fiziksel olarak, küçük boylu, soluk tenli ve uzun mavi saçlı bir kızdır. Saçını iki örgü şeklinde bağlar ve aynı renkte gözleri vardır. Üzerinde genellikle bir büyücü şapkası ve cübbesi giyer. Migurd ırkının uzun yaşadığı bilinmektedir. Roxy, 40 civarı yaşında olduğu halde 12 yaşında gibi görünmektedir.

Kişilik olarak, sakin ve akıllı biridir, hayat hakkında bilge bir bakış açısına sahiptir, ancak kendini geliştirmeye her zaman heveslidir. Büyü konusunda uzman, meraklı ve maceracı bir kişiliğe sahiptir. Geçmişte oldukça inatçı ve başına buyruk biriydi, köyünden kaçarak dünyayı gezmeye başlamıştı. Ranoa Büyü Akademisi’ndeki öğretmenine en büyük büyüsünü öğrendikten sonra bile karşı çıkmıştır. Ancak daha sonra yaşadığı çeşitli olaylar ve Rudeus ile tanışması onu çok değiştirmiştir. Biraz sakar bir yanı da vardır, beklenmedik ve gergin durumlarda hata yapmaya meyillidir. Ayrıca küçük vücuduyla ilgili bir kompleksi de vardır, kendini çekici bulmaz ve birisi onu çocuk sanırsa kızar. Kompleksine rağmen romantizm konusunda idealist bir bakış açısına sahiptir, hayatının aşkıyla bir labirentte kaderin cilvesiyle karşılaşmayı hayal eder.

Animede ilk olarak 1. bölümde görünmüştür. Rudeus’un büyü öğretmeni olarak çağrılmış ve ona büyü öğretmiştir. Daha sonra Işınlanma Olayı’nda ışınlanarak kaybolmuştur. Paul ile birlikte hayatta kalanları aramak için dünyayı dolaşmıştır.

Yaşı bilinmemektedir, ancak Işınlanma Olayı’ndan önce 40-60 yaş arasında olduğu tahmin edilmektedir.

3. Rinia Dedoldia

3. Rinia Dedoldia

Rinia Dedoldia, Dorudia Kabilesi’nin savaşçı şefi Gyes’in büyük kızıdır. Dedesi Gustav, onun aptallığı yüzünden onu bilgi edinmesi için Ranoa Büyü Akademisi’ne göndermiştir. Ancak Rinia, Canavar Irkı’nın bir kraliyet üyesi olduğu için çok iyi muamele görmüş ve şımarıklaşmıştır. Rinia, Pursena ile birlikte kibirli ve haylaz davranmıştır. Okulda kaçak ders, zorbalık ve haraç gibi çeşitli suçlar işlemişlerdir. Birçok canavar ırkı haydutu onlara katılmış ve çeteleri okuldaki en büyük bela olmuştur.

İkinci yılında Ariel, Fitts ve Luke Ranoa Büyü Akademisi’ne kaydolmuş ve Rinia ve Pursena’dan daha fazla etki kazanmışlardır. Bu da onların yeni kanları yenmek için harekete geçmelerine neden olmuştur, ancak bu kötü sonuçlanmıştır. Çünkü Fitts tek başına Rinia, Pursena ve çetelerini yenmiştir.

Rinia, fiziksel olarak kısa, gri saçlı, aynı renkte kedi kulakları ve kuyruğu olan bir kadındır. Kabilesindeki birçok kadın gibi büyük göğüslere sahiptir. Gözleri mavi renklidir. Genellikle açık renkli ve dekolteli kıyafetler giyer.

Rinia’nın yaşı tam olarak bilinmemektedir. Ancak anime serisinde 20’li yaşlarda olduğu tahmin edilmektedir.

4. Elinalise Dragonroad

4. Elinalise Dragonroad

Elinalise, bir maceracı ve bir büyücüdür. Kendisi çok güçlü, cesur, neşeli ve arkadaş canlısı bir kişiliktir. Aynı zamanda çok çapkın, flörtöz ve cinsel açıdan aktif bir kadındır. Erkeklerle olan ilişkilerinde genellikle üstün olmayı sever. Ayrıca çok meraklı, maceraperest ve özgür ruhludur. Elinalise, Rudeus Greyrat’ın ilk büyü hocasıdır ve ona büyük bir ilgi duyar. Rudeus’un hayatını kurtardığı için ona minnettardır ve onunla evlenmek ister. Ancak Rudeus’un diğer kadınlarla olan ilişkilerini de kabul eder ve onunla paylaşmaya razı olur. Elinalise, aynı zamanda Roxy Migurdia’nın arkadaşıdır ve onunla da yakın bir ilişki kurar .

Elinalise her gece erkeklerle beraber olmazsa onu öldürebilecek bir lanete sahiptir.

5. Sara

5. Sara

Sara, Macera Loncasında B rütbesindedir ve Counter Arrow'un bir üyesidir. Başlarda Rudeus'a karşı aşırı gıcık bir tavır takınsada sonradan onu sevmeye başlamıştır hatta onu yatağa atmıştırki, Rudeus'un eleman çalışmayınca hayal kırıklığına uğrayıp onunla ilişkisini kesmiştir.

2. Eris Boreas Greyrat

2. Eris Boreas Greyrat

Kırmızı saçlı, kızgın ve kılıç ustası bir kızdır. Rudeus Greyrat’ın ikinci kuzeni ve aynı zamanda eşidir. Asura Krallığı’nın Fittoa Bölgesi’ni yöneten Boreas ailesinin bir üyesidir. Büyükbabası Sauros’un etkisiyle sert ve saldırgan bir kişiliğe sahiptir. Ancak Rudeus ile tanıştıktan sonra ona aşık olur ve daha yumuşak bir tavır sergiler.

Eris, fiziksel olarak orta boylu, beyaz tenli ve kırmızı gözlü bir kadındır. Saçları uzun, dalgalı ve kırmızı renklidir. Genellikle kılıçlarını beline takar ve açık renkli kıyafetler giyer. Vücudu çekici ve fittir. Yüzü güzel, ifadeleri canlı ve gülümsemesi tatlıdır.

Eris, animede ilk olarak beşinci bölümde görünür. O zaman yedi yaşındadır. Rudeus’un kendisine büyü öğretmesi için büyükbabası tarafından zorla gönderilir. Başta Rudeus’a küçümseyen ve saygısız davranan Eris, zamanla onun yeteneklerini ve kişiliğini takdir etmeye başlar. Onuncu doğum gününde Rudeus ile ilk öpüşmesini yaşar.

Işınlanma Olayı’ndan sonra Eris, Rudeus ve Ruijerd ile birlikte Asura’ya dönmek için yola çıkar. Bu yolculuk sırasında Eris, maceralar yaşar, yeni arkadaşlar edinir ve kılıç sanatında gelişir. Ayrıca Rudeus ile cinsel ilişkiye girer ve onunla evlenmeyi kabul eder. Lakin o gece onu terk eder.

1. Hilda Boreas Greyrat

1. Hilda Boreas Greyrat

Kişisel özellikleri: Hilda Boreas Greyrat, Eris Boreas Greyrat’ın annesi ve Philip Boreas Greyrat’ın eşidir. Boreas ailesinin bir üyesidir. Başta Rudeus Greyrat’a karşı çok soğuk davranmıştır, çünkü onun Paul Greyrat’ın akrabası olduğunu ve Paul’un ailesinin kendi iki oğlunu aldığını düşünmüştür. Ancak zamanla ona ısınmış ve ona çok annelik yapmış, onunla gurur duymuş ve hatta onu kendi oğlu olarak kabul etmiş ve kızını onunla evlendirmeyi teklif etmiştir. Hilda, kocasına ve kızına çok bağlıdır ve onları korumak için her şeyi yapar.

Fiziksel özellikleri: Hilda Boreas Greyrat, kıvrımlı bir vücuda sahiptir. Kızı gibi kırmızı gözlere ve kırmızı saçlara sahiptir. Genellikle resmi bir elbise ve küpeler giyer. Vücudu çekici ve fittir. Harika büyük göğüsleri vardır. Yüzü güzel, ifadeleri canlı ve gülümsemesi tatlıdır.

Animedeki yeri: Hilda Boreas Greyrat, Mushoku Tensei’nin altıncı bölümünde ilk kez görünür. O zaman 32 yaşındadır. Rudeus’un kendisine büyü öğretmesi için büyükbabası tarafından zorla gönderilen Eris’in annesi olarak tanıtılır. Rudeus ile tanıştığında ona soğuk davranır, ancak daha sonra onun yeteneklerini ve kişiliğini takdir eder. Onuncu doğum gününde Eris ile Rudeus’u öpüştürür.

Işınlanma Olayı’ndan sonra Hilda, kocasıyla birlikte tehlikeli bir yere ışınlanır ve orada öldürülürler. Ölüm haberini alan Rudeus, Eris ve Ghislaine çok üzülürler.

Yaşı: Hilda Boreas Greyrat’ın yaşı tam olarak bilinmemektedir. Ancak anime serisinde 32 yaşında olduğu söylenmektedir. 


OKUMAYA DEVAM ET

Mushoku Tensei Bilgi Testi