Mutlaka İzlemeniz Gereken 6 Dizi!

Mutlaka izleyeceğinizi düşündüğüm güzel 6 dizi.

Mutlaka İzlemeniz Gereken 6 Dizi!

6-Élite

sZPSCo
Sezon Sayısı: 3 / 24 Bölüm

Çıkış Yılı: 2018

Gelecek Sezon: 2020 Sonları / 4 ve 5'inci sezon onayları alındı.

Konusu: Deprem yüzünden okulları yıkılan işçi sınıfı ailelerden gelen üç genç  Las Encinas’a kabul edilir. Gençler başlarda bu durumu büyük bir şans olarak görür. Ancak çok geçmeden yanıldıklarını anlarlar. işçi sınıfı üç genç ile her şeye sahip olan okulun zengin öğrencileri arasında büyük bir çatışma başlar.Zenginlerden birinin kardeşi ölü bulunur bu durumu daha da kötüye götürür.


5-Vagabond

vZBCmB

Sezon Sayısı: 1 / 16 Bölüm

Çıkış Yılı: 2019

Gelecek Sezon: Belli Değil

Konusu: Gizemli bir uçak kazası soruşturmasına karışan ve daha sonra ülkede yapılan yolsuzluklar hakkında bilgi toplayan Cha Dal-Gun

yeğeni içinde bu insanların peşini bırakmayacaktır.


4-Ragnarok

kInxJb
Sezon Sayısı: 1 / 6 Bölüm

Çıkış Yılı: 2020

Gelecek Sezon: 2.sezon onay aldı ancak resmi bir tarih yok.

Konusu: Ufak bir Norveç kasabasında yeni bir Ragnarök yaşanmak üzeredir.Eğer zamanında müdahale edilmezse kıyametin başlangıcı olacaktır.


3-The 100

9vJ6v0

Sezon Sayısı: 7 / 92+8 Bölüm

Çıkış Yılı: 2014

Gelecek Sezon: Son sezon. (?)

Konusu: 97 yıl önce Dünyada büyük bir nükleer patlama olmuştur.Dünyada sadece 400 kişi hariç herkes ölmüştür.Sağ kalan 400 kişi bir uzay istasyonu kurarak 97 yıl yaşamışlardır.daha sonrasında oksijen ve gıda kıtlığı yüzünden 100 suçluyu Dünya yaşanılabilir bir yermi diyerek gönderirler.


2-Lucifer 

Ua2QsT

Sezon Sayısı: 4 / 67 bölüm

Çıkış Yılı: 2016

Gelecek Sezon: Dizinin yeni sezonu 21 Ağustosta.

Konusu: Lucifer Morningstar cehennemdeki hayatından sıkılıp Los Angelos polis departmanında güzel dedektif ile suçluları özel yetenekleri yardımıyla yakalamaya başlarlar.Aynı zamanda LUX'un sahibidir.


1-La Casa De Papel 

xcCr8X

Sezon Sayısı: 4 / 38 bölüm

Çıkış Yılı: 2017

Gelecek Sezon: Belli değil.

Konusu: Bir suç dehası planını gerçekleştirmek üzere polisi ustalıkla yönlendirirken sekiz hırsızdan oluşturduğu takımı ile rehineler alarak kendilerini İspanya Kraliyet Darphanesine kilitlerler ve başlarlar para basmaya.