Rick and Morty 4.Sezon Finali ve Eleştirisi

Bir bilim adamı var. Kendini Turşuya çevirmiş hehehehe.

Rick and Morty 4.Sezon Finali ve Eleştirisi

Merhaba sevgili okurlarımız. Sizleri çok güzel bir makale bekliyor. Direkt olarak aşağı geçin.

Bu makalenin konusu çok güzel bir çizgi dizi olan Rick and Morty. (Aslında pek de çizgi dizi sayılmaz 2 yılda 1 sezon çıkıyor ve o kadar çok izleyicisi var ki..)

Rick and Morty'i çoğumuz duymuşsunuzdur ve ben de bu makalede 4. sezonun son bölümü hakkında konuşacağım...

Çoğu insanın severek izlediği Rick and Morty, bu sene de 4. Sezonu çok güzel bir şekilde sonlandırdı ve yine çoğumuzun gözüne biraz toz kaçtı. 4.sezon güzeldi. (Şahsi fikrim.) Çok güzel aksiyon sahneleri de vardı.

Hatta asit içinde saklandıkları bölümde çok güldüm. Her neyse konumuzdan sapmayalım. Final bölümünün eleştirisi için aşağı kaydırabilirsiniz.

Final bölümünü kısa bir şekilde özetleyecek olursam, zamanı pek de belli olmayan bir günde Beth'in isteği üzerine Rick, Beth'i klonluyor. Bir Beth uzaylılar ile savaşırken, diğer Beth normal bir şekilde annelik rolünü oynuyor. (Beth'ler klonlarından habersiz) Ardından dünya dışındaki Beth dünyaya geri dönüyor ve babasının, klonu ile yakınlaştığını fark ediyor. (Hangi Beth'in klon olduğu belli değil) Bu sırada Beth, aranan bir "Kurtarıcı" olduğu için dünyayı basıyorlar.

Dünyaya saldıran kim? Summer'ın eski lise arkadaşı Tammy. Bu sırada Rick, gemideyken Birdperson (Alphaperson) ile karşılaşıyor ve kapışmada kazanan Rick oluyor.(F) Ardından bölümün sonundaki Kim Klon? Sorusunu merak eden Rick, kamera kayıtlarını izliyor... Cidden çok güzel bir sahneydi... Anlaşmalı kot pantolon esprisi de müthişti. 


Şimdi gelelim asıl eleştiriye.

  • Öncelikle çok şaşalı değildi. Diğer sezon finaller ile yarışamaz.

  • İkinci olarak, Beth ne zaman kendini klonladı bunu da bilmiyoruz. Nedense Jerry bana normal halinden daha salakmış gibi geldi.

  • Sonuç olarak; Diğer sezon finalleri ile yarışamaz. Bir puan vermemi istiyorsanız 10 üzerinden 6 verebilirim. Bu benim kendi düşüncem. Bu bize izletilen finalden çok çok daha iyi normal bölümler de var.
       

Okuduğunuz için teşekkürler! (Tuvalet bölümünü yeniden izleyin)