Nagatoro Mangası Tanıtımı

Son zamanlarda parlayan başarılı bir komedi serisi !

Nagatoro Mangası Tanıtımı

Son dönemlerde yıldızı parlayan Don't Toy With Me, Miss Nagatoro adlı manga 2015 de Nanashi tarafından pixivde yayımlanmaya başlanmıştı ve zamanla büyük ilgi görmeye başlayan internet mangası 2018 yılında bu ilginin karşılığında ilk cildi çıkmıştır. Bununla birlikte sadece Japonya'da değil globalde de büyük bir ilgi görmüştür.

Bir lisede kouhai ve Senpai arasında geçen karmaşık ve zorbalıkla geçen bir hayat!

Ana karakterimizi okul boyunca sürekli alt sınıfı olan nagatoro her gün senpai ye zorbalık yapmaktadır  ancak senpai buna karşı gelememektedir fakat bunu kendisi de bilmemektedir. Senpai yetenekli bir öğrencidir fakat cılız ve içe kapalı bir yapıya sahiptir bundan ötürü pek bir arkadaş çevresine sahip değildir. Senpai okulda tek aktivitesi olarak sadece üye olduğu resim kulübünde okulda günlerini geçirmektedir.

Senpai gün geçtikçe nagatoro ile daha fazla vakit geçirdiğini farketmektedir ve neden Nagatoro'nun zorbalıklarına katlandığının cevabını bulmuştur çünkü ona ''aşıktır'' . Günler geçtikçe daha fazla yakınlaşmaktadırlar, nagatoro'yu farklı şekiller ile hayal edip deftere dökmeye başlamıştır senpai.

Bunlar ile birlikte senpai ile nagatoronun arası daha da yakınlaşmaktadır nagatoronun zorbalığı tabii ki azalmamaktadır, bu saatten sonra nagatoro'nun zorbalıklarını görmezden gelmeye başlamakta ve büyük bir aşk'ın içine kapılmaktadır.

Yakın bir zamanda animesi onaylandığı duyuruldu ve tahminen yakın bir vakitte animesi gelecektir hepimiz dört gözle bekliyoruz.