Reborn 80,000 Years Manhua Tanıtımı

Önceki hayatında yetişimin zirvelerinde gezen ana karakterimiz olan İmparator, 80 bin yıllık uykusundan uyanıyor ve yeniden en güçlü olma yolunda ilerliyor.

Reborn 80,000 Years Manhua Tanıtımı

Ana Karakter(MC):

Eski ismi: Yıldız İmparatoru.

Şu an ki ismi: Yang Chen


Döneminde yetişimin zirvesinde bulunan yıldız imparatoru hain bir saldırı sonucu farklı bir boyutta hapsedilir, 80.000 yıl sonra yıldız imparatoru hapisten kurtulur ve dünyaya geri döner.

Yıldız imparatoru dünyaya döndüğünde ilk şey birine zorbalık yapan birini görür, yıldız imparatoru intikamına başlamak için o zorbalık yapan adamın vücuduna girmek ister bunun sebebi ise o adamın ismi Li Ling'dir ve zengin bir aileden geliyor, bu sebeple intikamına onun vücudunda başlamanın iyi bir fikir olduğunu düşünür.

Yıldız imparatoru Li Ling'in vücudunu ele geçirmek için ona doğru ilerler ama Li Ling o sırada yönünü değiştirir ve yıldız imparatoru yanlışlıkla zorbalığa uğrayan adamın vücuduna girer.  

O vücuduna girdiği adamın ismi Yang Chen'dir ve Yang Chen Li ailesinin kölelerinden biridir.

Yıldız imparatoru Yang Chen in vücudunu yanlışlıkla ele geçirdiğinde sinirlenir ve Li Ling ile kavga eder ama o sırada başka biri araya girer ve kavgayı durdurur.

Bu olaylar bittikten sonra yıldız imparatoru Yang Chen'in çok güçsüz olduğunu fark eder ve yapacağı ilk şeyin güçlenmek olduğuna karar verir.


  • Bu seride yıldız imparatorunun Yang Chen gibi bir güçsüz köleden zirveye tırmanan bir konu işlenmiştir.  

  • Reborn 80.000 Years serisinin ana konusu yetişimdir ve seride yetişim konusu işlenirken buna ek olarak komedi de işlenmiştir ve bu da seriye ayrı bir zevk katmaktadır.

  • Novelden uyarlanan çoğu seri gibi bu manhua da onlara benzer ama çoğundan daha iyi diyebiliriz.

Ben bu tarz serileri sevdiğim için doğal olarak bu seriyi de beğendim tabii ki daha iyi olabilirdi ama noveller çok uzun olduğu için bence bu kadarı da iyi olarak kabul edilebilir.

Reborn 80.000 Years'ın şu an için novelini bulabilmiş değilim o yüzden novelini bulunca sizi bilgilendiririm.