En İyi 10 Seme Karakter!

Daha önce favori ukelerimi açıklamıştım şimdi sıra geldi semelerimize umarım beğenirsiniz ben yorumlarken çok eğlendim sizin de eğlenmenizi isterim :D Geçelim en iyi seme karakterler listemize!

1. İlay Riegrow

İlay Riegrow
Passion

Güzel elleri ve bembeyaz teni ile insanı kendine hayran bırakan, uzun boylu kaslı aynı zamanda psikopat ruhlu acımadan öldürebilen ama herkesin katilim bu olursa gözüm açık gitmem dediği Semelerden :) <3 .

2. Seok Jeha

Seok Jeha
Assorted Wildness

Mafya gibi mafya olsada aslında bir o kadar şefkatli sert görünse de aslında iyi kalpli ve aynı zamanda duygusal bir karakter olan Jeha yaşadıklarına rağmen güçlü ve aşırı yakışıklı bir karakterimiz keşke bütün mafyalar bu sememiz gibi olsa :) .

3. Jeom BeomWoo (Ajusshi)

Jeom BeomWoo (Ajusshi)
Dangerous Convience Store

Jeom namı diğer Ajusshi gücünü sadece düşmanlarına karşı acımasızca kullanan,sevdiği kişiye karşı merhametli,sabırlı ve iyi bir dinleyiciyimiz olan bu karakterimiz bu webtoonu benim için okumaya değer kılıyor.Aynı zamanda Ajusshi olmasına rağmen iyi bir fiziğe sahip kim böyle bir seme istemez ki :) .

4. Daiki Ueyama

Daiki Ueyama
When the Yakuza Falls in Love

Yakuzaların en yakışılısı ve 1 çocuk babası olan bir karakterimiz,konu sevdikleri olunca bir an bile düşünmeden canından bile vazgeçen  dışarıya otoriter oğluna ve ukesine karşı aşırı yufka yürekli olan bu sememiz tanıdıkça seveceğiniz biri her kıyafetin ona yakışacağına inanıyorum sportif haliyle bile herkesi kendine hayran eder :) .

5. Dojin Park

Dojin Park
Love is an İllusion

Bir müzik grubunun lideri aynı zamanda omegalra antipati duyan bu alfamız bir çekinik omegaya aşık olunca tam bir romantik ve sadece kalbini o kişiye adayan ve çocuğu aynı omegası gibi olan romantik ve bir o kadar da sabırlı bir sememiz okuduğum ilk omegaverse webtoon keşke her alfa onun gibi olabilse :) .

6. Agia Frederick

Agia Frederick
Crush And Burn

Güçlü bir rahip ve vampirlere karşı iyi bir savaşçı olan bu karakterimiz ukesini korumak ve en güçlü vampiri durdurmak için elinden geleni yapan  aynı zamanda,esmer yakışıklı bir sememiz yüzündeki yara onu daha da cezbedici yapıyor bana göre :) 

7. Ueda Tomoharu

Ueda Tomoharu
Honto Yajuu

Sıradan bir polis olan bu karakterimiz birgün yakuzaya aşık olur, aşkı için hiç yapamayacağı şeyler yapan judo ustası ve aşk canavarı bir sememizdir kendisi. Cesur olan bir karakterimiz ukemizle de bir olay sırasında karşılaşır ve onunla tanıştığından beri başı beladan kurtulmaz :D okuduğum ilk yaoi mangadır.

8. Yosef

Yosef
(Highest Order) Love So Pure

Sert mizacına rağmen aşırı yakışıklı uzun boylu ve kaslı bu karakterimiz,dışarıda sert biri olsa da,aslında yaşadıkları yüzünden sert davranan asi birine dönüştü kardeşinin isteği üzerine ukemize kendini keşfetmesine yardım eden karakterimiz,zamanla ona ilgi duymaya ve onunla ilgili endişelenmeye başlar onu cazip yapan özelliği ise konu sevdikleri olunca onları üzmemek için elinden geleni yapan ve aşırı korumacı babacan bir sememiz :) .

9. Yohan

Yohan
Liveta

Yakışıklılığının yanı sıra sıcak kanlı saf altın kalpli merhametli fedakar konu sevdikleri olunca kendini tehlikeye atan güçlü ve bir o kadar da sevimli duygularını saklamayan her zaman onları savunan ve şefkatli  bir karakterimiz konu haksızlık olunca sonuna kadar hakkını savunan yakışıklı ve seksi seme :) .

Önerilen: Alfa mısın Beta mısın Yoksa Omega mısın? Omegaverse Kişilik Testi!

10. Wolfgang Goldenleonard

Wolfgang Goldenleonard
Kings Maker

Adaletli,şefkatli ve aynı zamanda halkın içinden gelen kötülüğü yapan babası bile olsa asla affetmeyen ;fakat kendisine ne kadar yanlış yapılırsa yapılsın mantıklı ve dürüst açıklama yapılırsa anlayışla karşılayan ve aşkını ispat etmek için elinden geleni yapan krallığı sonuna kadar hakeden sarı saç ve gözlere sahip aşırı güzel bakan bir karakterimiz :) .


OKUMAYA DEVAM ET!

En İyi 10 Uke Karakter!