Attack on Titan'ın Final Sezonunun tarihi belli oldu!

Attack on Titan'ın üçüncü sezonu bir süredir hayranları ateşe veriyor, ancak devasa bekleyiş yakında sona erecek. Evet, artık ünlü animenin dördüncü sezonunun çıkış tarihini resmi olarak biliyoruz.

Attack on Titan'ın Final Sezonunun tarihi belli oldu!

Attack on Titan Final Sezonu Tarihi Belli Oldu!

Attack on Titan'ın üçüncü sezonu bir süredir hayranları ateşe veriyor, ancak devasa bekleyiş yakında sona erecek. Evet, artık ünlü animenin dördüncü sezonunun çıkış tarihini resmi olarak biliyoruz.

Yakın zamana kadar son sezonun 2020'nin sonunda geleceğini biliyorduk. Şimdi animenin resmi hesabı yeni sezonun ilk bölümünün 7 Aralık'ta yayınlanacağını duyurdu . Yani artık her Pazartesi bir bölüm bekleyebiliriz.

Elbette bu tarih Japon halkı içindir. Batı'daki animenin hayranları, Crunchyroll gibi servislerde bölümler altyazılanana kadar kesinlikle biraz daha sabırlı olmak zorunda kalacaklar. Şu anda, örneğin üçüncü sezonda olduğu gibi bölümlerin alt yazı sürümlerinde önemli bir gecikme olup olmayacağına dair hiçbir bilgi yok.

Aşağıda çıkış tarihini açıklayan ilgili tweet'i bulacaksınız. Gönderinin aynı zamanda Survey Corps'un yenilenen görünümünü gösteren bir poster de içerdiğini belirtmemiz gerekiyor. 

Böylece Eren'in tuhaf bir şekilde olmadığı Levi, Mikasa ve Armin gibi tanıdık yüzler görüyoruz.

Son olarak, fragmanı aşşağıdan izleyebilirsiniz!

Kısaca Attack on Titan

Yüzyıllar önce, insanlık dev insansı mahlukatlar tarafından neredeyse yok olacak kadar katledilmiş ve insanları büyük bir yapı olan duvarların ardında korku içinde saklanmaya zorlamıştı. Bu devleri gerçekten korkutucu kılan şey, insan etini sevmelerinin nedeninin açlıktan doğmamasıdır. Tamamen zevkine ve öylesine yiyorlar! Yüzyıllar sonra bu düzen bozuldu ve dev bir titan duvarda bir delik açtı ve hikayemiz başladı!

Eren Yeager, işgalci mahlukların ellerinde korkunç bir kayba tanık olduktan sonra, duvarların koruması dışındaki dünyayla savaşan seçkin bir askeri birlik olan Survey Corps'a katılarak hayatını o mahlukların kökünü kazımak için adar. Evlatlık kız kardeşi Mikasa Ackerman ve çocukluk arkadaşı Armin Arlert de Eren'i takip eder