The God of High School: Mori ve Mira 'ya Power Up Geldi!

Mori ve Mira, The God of High School'un son bölümünde sınırlarını zorlarlar. Ancak sınırlarında kalmak yerine power uplar alıyorlar!

The God of High School: Mori ve Mira 'ya Power Up Geldi!

The God of High School: Mori ve Mira 'ya Power Up Geldi!

Mori ve Mira, The God of High School'un son bölümünde sınırlarını zorlarlar. Ancak sınırlarında kalmak yerine power uplar alıyorlar!

UYARI: Aşağıdakiler, The God of High School'un 1.Sezon 9.Bölümü için spoiler içeriyor!!

God of High School ulusal turnuvasının çeyrek finalindeyiz ve Jin Mori ortalıkta yok! Nox tarafından kaçırılan büyükbabası Jin Taejin için son bölümün sonunda bir fidye notu aldıktan sonra, Mori, takım arkadaşları Mira ve Daewi'ye mesaj atmaya bile zamanı olmadı ve hazırlıksız bir kurtarma görevine çağrıldı. Daewi'nin 7. Bölümde askıya alınmasıyla, takımlarının bir sonraki tura ilerlemesinin baskısı Mira'ya kaldı.

Neyse ki, Mori ve Mira'nın şu anki durumları acı verici ama olumlu sonuçları da var. İkisi de dövüş güçlerinde power uplar gerçekleştiriyor: Mira için bu tanrısal gücün(charyeok) kazanılması ve Mori'nin de yepyeni hareketlerinin ortaya çıkışı.


Mira'nın Charyeok'unun Uyanışı:

SRmWUy
The God of High School'un en korkunç kılıç ustası, 4. Bölümden beri efsanevi kılıcına sahip değil. Mira'nın ailesinin nesilden nesile geçen bir kılıç olan Ay Işığı Kılıcı, Nox'un ajanlarından biri olan müstakbel kocası tarafından ondan çalındı. Ancak bu Mira'nın kıç tekmelemeye devam etmesini engellemedi; bunun yerine, silahsız olmanın, aynı zamanda kendisine uzun süredir ağırlık veren kısıtlayıcı miras yükünden de kurtulmak anlamına geldiğini hissetti. Kılıçsız stilinin de oldukça etkili olduğunu bize gösterdi.

Ancak Bölüm 9'da Mira, Mori ortaya çıkana kadar yağlanmış denizci Lee Marin'e karşı maçına devam etmeye zorlanırken, Marin, Ay Işığı Kılıcı'nın onun kılıcı olduğunu açıkladığında savaş açıklanamaz bir şekilde daha karmaşık hale gelir. Kılıcın "gerçek gücü" nü anlamamadaki aptallığı ve onun yetersizliği yüzünden onunla alay ediyor. 

Şaşkına dönen Mira düşüyor ama kendisi gibi, rüya gibi okyanus dünyasına gömülüyor. Dalgaların altında bir ses ona seslenir ve ona gücünün "eşsiz ve benzersiz" olacağına dair yemin eder. Geri kalktığında, bu yeminin tarihi bir Çinli savaşçı olan charyeok Fengxian ile bir sözleşme olduğu ortaya çıkıyor. Sadece charyeokunu uyandırmakla kalmaz, aynı zamanda Ay Işığı Kılıcını da geri kazanır.


Jin Mori Orijinalleri:

Uh6ntu
Mira, ailesinin Ulusal Hazinesini geri kazanmak için savaşırken, Mori de ailesini geri kazanmak için savaşır. Ne yazık ki, kurtarma görevi, Nox'un ajanlarından biri Doppelganger charyeok'unun Mori'nin büyükbabasının bedeni gibi şekil değiştirmesidir. Jin Mori bir klon ordusuyla başbaşadır.

Mori, yorgun düşmüş Mira'nın yerini devralmak için arenaya tam zamanında varır ve Marin'in takım arkadaşına doppelganger'a Fei Long'a karşı mücadelesinin nasıl sonuçlandığını gösterir. Mori'nin "Jin Mori Originals" adını verdiği yeni hareketleri, düşmanına doğru koşan ruhani mavi ejderhalar gönderir. Mujin de dahil olmak üzere Altı'dan üçü, Taejin'in neden olduğu eski yaraların sancılarını hissediyor ve "kaplanın başka bir kaplan büyüttüğünü" fark ediyor.