Kesinlikle İzlenmesi Gereken 7 Komedi Animesi Önerisi!

Hey sen! Anime arayan kişi! İşte sana kesinlikle izlemen gereken 7 komedi animesini söylüyoruz! Anime önerisi arayanlar daha fazla aramasın çünkü sizlere ölmeden önce izlenmesi gereken 7 komedi animesini söylüyoruz!

1. Gintama

Gintama

Bu anime Edo'da yaşayan Gintogi, Kagura ve Sinpachi'nin yaşadığı olağanüstü ve bir o kadar da komik maceralarını ve (a)normal gündelik yaşantısını anlatmaktadır. Animede birçok karakter vardır ve genel olarak komedi türünde olsa da aslında birçok dramatik ve etkileyici hikâyede bulundurmaktadır. Kesinlikle izlenmesi gereken bir anime!

Bölüm sayısı: 353 

2. Saiki Kusuo no Psi-nan

Saiki Kusuo no Psi-nan

Animemiz her türlü psişik güce sahip liseli bir öğrenci olan Saiki Kusuo'nun gündelik yaşantısını anlatıyor. Asosyal bir kişiliğe sahip olan Saiki güçlerini genelde sorunlardan kaçmak için kullanır. Animenin başlarında her ne kadar yalnız takılsa da ileriki bölümlerde Riki ve Shun ile iyi anlaşmaya başlar...

Bölüm sayısı: 50

Önerilen: Komedi Animelerinin Aşırı Güçlü 10 Karakteri!

3. Danshi koukousei no nichijou

Danshi koukousei no nichijou

Animemiz genel olarak Hidenori, Tadakuni ve Yoshitake adında üç lise öğrencisinin (sözde) sıradan günlük yaşantısını anlatıyor. Gülme krizine gireceğinizi garanti ede bileceğim bu animeyi kesinlikle izlemenizi öneririm!

4. Nichijou

Nichijou

Nichijou animesi ile Danshi Koukousei no Nichijou animesi çok benziyor çünkü ikisi de 3 liseli öğrencinin (sözde) sıradan günlerini anlatıyor. Ama bana göre Nichijou animesi beyin yakma konusunda Danshi'den bir tık daha üstte. Animemiz genel olarak Yuko Aioi, Mio Naganohara ve Mai Minakami adında üç liseli arkadaşı ve Nana adında bir robot ve Nana'nın yapımcısı olan profesör ile onun konuşan kedisi Sakamoto'yu anlatıyor! Kesinlikle izlemenizi öneririm!

5. Barakamon

Barakamon

Barakamon! ne yazık ki az bilinen efsane komedi animelerden biri!  

Animemiz bir hat sanatçısı olan Handa Seishu'nun patronuna yumruğu geçirip işinden kovularak bir süreliğine kafa dinlemesi için küçük bir kasabaya taşınmasını ve orada başta Naru olmak üzere kasabadakilerle yaşadığı sıradan ama eğlenceli günleri konu alır... Kesinlikle izlemenizi öneririm!

6. Gekkan Shoujo Nozaki-kun

Gekkan Shoujo Nozaki-kun

Doğrusu bu anime çoğu animenin aksine sadece iki kişinin aşk hikâyesini anlatmıyor. Animede toplamda üç farklı ve birbirinden eğlenceli aşk hikâyesi mevcut. Ama animenin ana aşk hikayesi  tabiri caizse tam bir odun olan Umetarou Nozaki'ye âşık olan tatlı ve neşeli kızımız Chiyo Sakura'yı anlatıyor. Gerçekten eğlenceli ve komik bir anime izlemenizi öneririm!

7. Tonari no kaibutsu-kun

Tonari no kaibutsu-kun

Animemiz Shizuku adındaki ders dışında hiç ama hiçbir şeyi umursamayan liseli kızımızın başından geçenleri anlatıyor. Shizuku'nun hayatı okula neredeyse hiç gelmeyen ve Shizuku'nun tam aksine serseri ruhlu, kavgaya ÇOK meyilli ve çoğunlukla çoğu şeyi umursamayan Haru'nun hayatına girmesi ile büyük oranda değişiyor... Gerçekten çok eğlenceli bir anime izlemenizi öneririm!


OKUMAYA DEVAM ET

Animelerin Efsaneleşmiş 10 Yandere Karakteri!