Animelerin Efsaneleşmiş 10 Yandere Karakteri!

Birçok animede kafası bozuk veya deli gibi görünen ama aşıklar aşığı yandere kadın karakterlerimizi görürüz. İşte sizlere en iyi 10 yandere anime kadın karakterini sıraladık! En yandere karakterler!

1. Gasai Yuno

Gasai Yuno

Anime: Mirai Nikki

Konu: Animemiz Amano Yukiteru adlı liseli bir çocuğun sıra dışı hayatını anlatmaktadır. Amano'ya âşık olan kız (Gasai Yuno) Amano'yu her şeyden çok sevmektedir ve bu yüzden Amano ile arasına gireceğini düşündüğü veya giren herkesi gözünü bile yummadan katletmektedir. Şahsen sırf Yuno için bile bu animeyi izlemenizi öneririm.

2. Shiro

Shiro

Anime: Deadman Wonderland

Konu: Öncelikle bu animeyi kesinlikle ve kesinlikle izlemenizi öneririm. Animemiz Ganta İgarashi adlı daha 14 yaşında olan sıradan bir lise öğrencisini anlatır. Ganta bir gün sınıftayken pencereden içeri kask takan ve üstünde kan bulunan bir adam dalar ve Ganta hariç sınıftaki herkesi öldürür. Sınıfta sadece Ganta hayatta kaldığı için bu büyük ölçüde şüphe çeker ve Ganta tutuklanıp DEADMAN WONDERLAND adlı bir hapishaneye yollanır. Ama bu hapishane diğerlerinden çok farklıdır, hapishaneyi suçlular yönetmektedir. Ganta'nın boynuna ona zehir enjekte eden bir tasma takılır ve Ganta birkaç gün içinde şeker adı verilen panzehirleri kullanmazsa ölecektir. Şeker adlı panzehirler ise yüksek miktarda para gerektirmektedir. "Hapishanede paranın işi ne?" Diye soracak olursanız hapishanede her şey parayla kazanılmaktadır yemek,kalacak yer, hatta hapishanede kalma süresi bile...   Verilen işler sonucu işin önemine göre para kazanılır... Ve ganta aynı zamanda sınıfını katleden o adamın peşine düşer bu yolculuk boyunca ise Shiro yanındadır...

Tüylerinizi diken diken edicek bu animeyi izlemenizi öneririm!

Önerilen: 2020'nin Beklentilerin Altında Kalan 5 Animesi

3. Ryoko Asakura

Ryoko Asakura

Anime: Haruhi

Konu: Bu animede her zamanki gibi liseye yeni başlayan Kyon adlı karakterimizi anlatmaktadır. Kyon kısa bir süre sonra Haruhi Suzumiya adlı uzaylılar, paranormal yaratıklara kısaca doğaüstü olaylara inanan bir kızla tanışır ve beraber bir kulüp kurarlar. Kyon da anime boyunca Haruhi'ye katlanmak zorunda kalır ve zamanla klüplerine yeni karakterler katılır.

Anime genel olarak yandere animesi değil ama Ryoka ablamız sağ olsun o yola doğru gidiyordu bir an :,)

4. Lucy

Lucy

Anime: Elfen Lied

Konu: Reenkarne olan insanlar olarak inanılan diğer bir deyişle Diclonius adı verilen iki boynuzlu olarak doğan çocuklar bilim insanları tarafından lanetli olarak anılırdı. Bu nedenle ya o çocuklar katledilir ya da laboratuvarlarda ölümden beter deneylere maruz kalırlardı. Bu çocuklar boynuz dışında da neredeyse 2 metre olan ve sırtlarından çıka bilen ellere sahipti. Lucy de bu çocuklardan biriydi. Bir gün Lucy kaçmayı başardı ama kafasına aldığı bir kurşun darbesi ile kişilik bölünmesi yaşadı (daha doğrusu hafızasını yitirdi). Onu Nyaa (böyleydi yanılmıyorsam) sesi dışında başka bir ses çıkaramayan bir halde bulan kota ve yuka kuzenler yanlarına aldı. Ama bu sevimli kızın içinde hâlâ o psikopat vardı ve Lucy hafızasını geri kazandıkça bu ortaya çıkacaktı..

Önerilen: En Sevilen 8 Sword Art Online Karakteri!

5. Toko Fukawa

Toko Fukawa

Anime: Danganronpa

Konu: Danganronpa bir oyundan esinlenerek yapılmış bir animedir. Anime bir sınıf öğrencinin bir okula kapatılmasıyla başlar. Öğrenciler o okuldan kurtulabilmek için birbirlerini öldürmeli her öldürülen kişi içinde öldüren kişiyi bulmak için bir konsey açılıp katil bulunup idam edilmelidir. Yanlış kişi idam olursa herkes ölecektir. Animede her bölüm bir kurban ve bir katil vardır. Şiddetle izlemenizi öneririm.

Toko da animedeki yandere karakterimiz başta utangaç ve sessiz kız olsa da aslında sevdiği çocuk için her şeyi yapa bilecek bir yanderedir.

6. Kurumi Tokisaki

Kurumi Tokisaki

Anime: Date A Live

Konu: Animemiz birçok insanın ölmesine neden olan tuhaf bir "uzaysal deprem" üzerine başlıyor. Normal bir lise öğrencisi olan Shido Itsuka bu uzaysal depremin sıfır noktasında bir kızla karşılaşır. Shido kızın Üvey kız kardeşi Kotori'den bu uzaysal depremlerin asıl nedeni olan farklı bir boyuttaki ruhlardan biri olduğunu öğrenir. İnsanları kurtarabilmek için ruhları mühürlemesi gerekmektedir. Bu ruhları durdurabilmek için bir organizasyona üye olur. Ama bir sorun vardır ruhları mühürlemek için onlara kendini âşık etmeli ve öpmelidir...

Kurumi de en güçlü ve tehlikeli ruh olarak bilinir ve şu ana kadar birçok insanı öldürdüğü söylenir. Kurumu Shidoya âşık olunca sonuçları siz düşünün artık nfsnf:D

Önerilen: En Sevilen 7 Tokyo Ghoul Karakteri!

7. Shion Sonozaki

Shion Sonozaki

Anime: Higurashi no Naku Koro ni

Konu: Animemiz rika adlı küçük bir kızın öldükten sonra paralel evrende kendi gibi rika olarak yaşayan kişilerin bedenine reenkarne yoluyla geçmesini anlatmaktadır. Rika her yaşadığı dünyada hep watanagashi festivalinde öldürülür. Bir süreden sonra rika bunun kaderi olduğunu düşünmeye başlar ve vaz geçer ama arkadaşlarının ona destek olması üzerine yine vaz geçmez ve öldüğü bir önceki dünyadan kalan bilgileri aklında toplayarak bu gizemli olayı çözmeye çalışır...

Shion ablamızda animedeki en manyak karakter neredeyse tüm karakterleri deşti psikopat.

8. Akuno Minoru

Akuno Minoru

Anime: Durarara

Konu: Öncelikle bu anime özetlenerek anlatılamaz, gizemlerle ve sırlarla dolu. Her karakterin kendine özgü bir sırrı ve hikâyesi var genel olarak mafyaları, doğaüstü güçleri ve daha birçok konuyu ele alıyor. Anime Mikado isimli baş karakterimizin tokyoya arkadaşının isteği üzerine taşınmasıyla başlıyor... Kesinlikle izlemenizi öneririm!

Akuno ablamız tam olarak "yandere" olarak tanımlanacak manyak bir karakter.

Önerilen: En iyi Bleach Bankaileri

9. Esdeath

Esdeath

Anime: Akame Ga Kill

Konu: Animemiz Tatsumi adlı karakterimizin yanında 2 arkadaşıyla şehre gelmesiyle başlıyor. Animede halk için kötüleri öldüren bir grup var ve Tatsumi onlara katılıyor. Ama katil katildir. Bu guruba karşı gelen ve kral için çalışan başında Esdeath ablamızın bulunduğu ve onlara karşı olan başka bir grup daha var. Animede savaşçıların onlara uygun özel silahları da bulunmaktadır. Çoğu konuyu çok güzel bir şekilde ele alan bu animeyi kesinlikle izlemenizi ve izlerken hüngür hüngür ağlıyacağınız için yanınıza peçetenizide almanızı öneririm XD

Esdeath da Tatsumiye aşıktır ve düşmanı bile olsa ona olan aşkından vaz geçmemektedir.

(Anime hakkında spoiler vermemek için üsten geçtim çünkü anime ilk bölümden büyük olaylara başlıyor.)

10. Grell Sutcliff

Grell Sutcliff

Anime: Kuroshitsuji

Konu: Bu animenin konusu Ciel adlı çocuğumuzun ölmemek için Sebastian adlı şeytanla anlaşma yapması ve Sebastianın lordu olmasıyla başlıyor. Animede birçok güzel hikâye ile ilgi çekici ve tüylerinizi ürpertecek olay var. Şiddetle izlemenizi öneririm.

Grell de Sebastiana âşık olan ve çoğu yandere gibi manyak olan başka bir karakterimiz dsnf:D


OKUMAYA DEVAM ET

EN ÖNEMLİ 10 AVATAR KARAKTERİ