Tales of Demons and Gods benzeri Manga önerileri

Tales of Demons and Gods benzeri manga/manhua/webtoon/manhwa önerisi arıyor gibisiniz. Bu yazımızda sizlere Tales of Demons and Gods gibi veya ona benzer 11 manhua/webtoon/manhwa'yı kısaca tanıtıp önereceğiz!

Tales of Demons and Gods benzeri Manga önerileri

Tales of Demons and Gods benzeri Manga önerileri adlı bu makaleyi okuyorsanız, bu, Tales of Demons and Gods'ın harika hikayesine hayran kaldığınızı ve şimdi buna benzer daha fazla manga / manhwa keşfetmek istediğiniz anlamına gelir, ancak önerilere başlamadan önce , hikayenin hızlı bir özetini alalım.

 

Yetişkin ve genç Nie Li.

Önerilen: En İyi 21 Manga!

Özet:


Savaş dünyasının zirvesinde duran, geçmiş hayatının en güçlü İblis Ruhu kullanıcısı olan Nie Li, Bilge İmparator ile savaşı sırasında hayatını kaybetti ve ruhu 13 yaşındaki haline geri dönerek yeniden doğdu. Henüz 13 yaşındayken, sınıfının en zayıfı, yalnızca Kırmızı ruh âleminde en düşük yetenekte olmasına rağmen, önceki yaşamından edindiği engin bilgi birikiminin yardımıyla herkesten daha hızlı yükseldi ve güçlendi tabii bunu yaparken de herkesçe dikkat odağı oldu ve kendisiyle birlikte geçmişte koruyamadığı arkadaşlarını da güçlendirerek bir ekip kurmakla işe başladı!

Gelecekte canavar tarafından saldırıya uğrayacak ve yıkılacak olan Glory yani şuan yaşadığı şehri korumaya çalışacak, aynı zamanda canavar saldırısında ölen sevgilisini, arkadaşlarını ve ailesini de bu sefer korumaya çalışacaktı. Ve geçmiş hayatında sorumluluklarını bırakıp şehre ihanet eden Kutsal Aile'yi ise yok etmek onun ilk öncelikleri arasında olacaktır.

Bu kadar konuşma yeter gelelim önerilere :)

 1. Battle Through The Heavens
 2. Wu Dong Qian Kun
 3. Doulou Dalu (duldul)
 4. God of Martial Arts
 5. Star Martial God Technique
 6. Marchen: The Embodiment of Tales
 7. The Scholars Reincarnation
 8. Shen Yin Wang Zuo
 9. Mythical Realm
 10. Panlong
 11. Re: Monster

Aşağıda her serinin tanıtımını bulabilirsiniz!


Tales of Demons and Gods benzeri 11 Manga!


11. Re: Monster

Diğer isimler: Reincarnated: Monster

Türler: Aksiyon, Macera, Dram, Fantezi, Harem, Yetişkin, Gizem, Seinen,

Yazar: Kobayakawa Haruyoshi, Kanekiru Kogitsune

Özet: Tomokui Kanata maalesef öldü ve en zayıf ırk olan goblin olarak Rou adıyla yeniden reenkarne edildi. Ancak, insanken ki yani önceki hayatının anılarına sahip. Rou, yedikçe güç ve diğer yetenekler kazanmasına izin veren başka bir yeteneğe daha sahiptir.  Şimdi, Rou bu hayatı dolu dolu yaşayacağına dair kendine bir söz verdi. En güçlünün hayatta kaldığı bu alternatif dünyada olaylar da tahmin edeceğiniz gibi oldukça büyük :D

Önerilen: 4 Sürükleyici Webtoon Önerisi

10. Panlong

Diğer isimler: Coiling Dragon;盘龙

Türler: Aksiyon, Yetişkin, Macera, Fantezi, Shounen, Doğaüstü, Manhua

Yazar: Wo Chi Xihong Shi, Tong Yi Ming

Durum: Tamamlandı

Özet: Küçük bir kasabada büyüyen Linley, Baruch ailesinin soyundan geliyor. Ailesi bir zamanlar Ejderha Kanı Savaşçıları'nın güçlü bir klanıydı, ancak şimdi ise yıkılmanın eşiğinde. Linley çok hırslı ve ailesinin kayıp ihtişamını geri kazanmaya kararlı birisi. Yolculuğu bir gün kazara, oyulmuş bir yüzük keşfettiğinde başlar. Daha sonra, iki güçlü dövüşçünün savaşı arasında Linley yaralanır ve daha önce aldığı yüzüğün muazzam gücünü keşfeder. Bu yüzüğün yardımıyla ailesinin mahvolmuş onurunu yeniden kazanabilecek mi?

Önerilen: Volcanic Age Tanıtım ve İnceleme

9. Mythical Realm

Diğer isimler: 仙侠世界; The Mythical Realm

Türler: Aksiyon, Macera, Fantezi, Manhua, Shounen

Yazar: Liao Jia Le, Wu Zui

Durum: Tamamlandı

Önerilen: Nagatoro Mangası Tanıtımı

8. Shen Yin Wang Zuo

Diğer isimler: 神 印 王座; Throne

Türler: Aksiyon, Macera, Fantezi, Manhua, Shounen, Supernatural

Yazar: Tang Jia San Sha, Sariel

Durum: Devam Ediyor

Özet: İblisler yükselirken, insanlık yok olmak üzereydi. Altı tapınak yükseldi ve insanlığı büyük kıyametten kurtardı. Genç bir çocuk, annesini kurtarmak için şövalye olarak tapınağa katılır. Tapınaklar ve iblisler dünyasında bu harika yolculuğunda, en güçlü şövalye olmak ve tahtı miras almak için yükselebilecek mi?

Önerilen: Oyasumi Punpun- Manga Tanıtımı

7.The Scholars Reincarnation

Diğer isimler: 학사 재생

Türler: Aksiyon, Manhwa, Dövüş sanatları

Yazar: Soo Yu Hyun

Durum: Devam Ediyor

Özet: Kendisinin "katil" olduğunu iddia eden bir dövüş sanatçısı, bir savaşta intihar saldırısına uğradı ve yerel bir lordun ilk çocuğu olarak yeniden doğdu. Yeni bir başlangıç, sıcak bir aile ve koruyacak küçük bir kız kardeşe sahip olmak - yeni hayatında daha iyi bir insan olmaya karar verir ama dünya tüm kötülüğüyle üstlerine gelecektir.

Önerilen: Annarasumanara Webtoonu Tanıtımı

6-Marchen: The Embodiment of Tales

Diğer isimler: 마루한 구현동화전; Märchen: The Embodiment of Tales

Türler: Aksiyon, Macera, Fantezi, Dövüş Sanatları, Shounen, Doğaüstü, Trajedi, Webtoon

Yazar: Park Sung Woo

Özet: Märchen, bir dövüş sanatları ustasının Ki'sini ona aşılayarak ölümün eşiğinden kurtardığı genç bir adamdır. Ancak, Märchen savaşmakla ilgilenmediğinde ve barışçıl bir hayat yaşamayı hedeflediğinde işler değişiyor. Onun "Efendisi" daha sonra sadece masalları okuyarak ve onlarda kullanılan teknikleri özümseyerek güçlenme yeteneğinin ona uygun olduğuna karar verir ve ona bunları öğretir. Farklı dövüş sanatları ve tekniklerini içinde barındıran her tür kitapla dolu geniş bir kütüphaneyi ona tanıtır. Märchen bir kitap alır ve okumaya başlar.

Önerilen: Sun Ken Rock Mangası Tanıtımı

5. Star Martial God Technique

Diğer isimler: 星 武神 诀

Türler: Aksiyon, Macera, Harem, Manhua, Dövüş Sanatları, Shounen

Yazar: Mad Snail

Durum: Devam Ediyor

Özet: Bu dünyada, Tanrı Kulesi'ne tırmanmak için on iki yol vardır ve destanlarda bu on iki yolun hepsi efsanevi ölümsüzlük yoluna çıkar. Ancak, Tanrı Kulesi'ndeki bu yollar bayağı bir uzundur ve uçsuz bucaksızdır.

Antik çağlarda bir zamanlar onlarca belki yüzlerce dövüş sanatı türü ve yeteneği vardı ancak dünya saçma sapan ve garip değişikliklere uğradı ve bunun sonucunda sadece üçü kaldı: Alev, Ejderha ve Yıldız Dövüş Sanatları. Geriye kalan Alev, Ejderha ve Yıldız Dövüş Sanatları'nın uzmanları nesiller boyunca ölümsüz olmanın peşinde koşmuşlardır.

Ana karakterimiz de Yıldız Dövüş Sanatları uygulayıcısı olarak ömür boyu süren yolculuğunda En Yüce Tanrı olmayı planlıyor.

Önerilen: Reborn 80,000 Years Manhua Tanıtımı

4. God of Martial Arts

Diğer isimler: Peerless Martial God

Türler: Aksiyon, Macera, Manhua, Dövüş Sanatları, Seinen

Yazar: Yunduowudongman

Durum: Devam Ediyor

Özet: Bu dünyada saygı, dövüş sanatlarındaki gücün ile eşdeğerdir. Zayıf dövüş sanatçılarının, kayaları kırabilecek on binlerce poundluk(4.5 ton civarı) gücü vardır. Güçlü olanlar nehirleri kesebilir ve dağları bölebilir. Her şeyi bilen ve evrende seyahat edebilen dövüş kralları bile var bu seride. Dövüş sanatı kaderinize olduğu kadar yaşamınıza ve ölümünüze de karar verir. Güçlüler dünyaya tepeden bakarken zayıflar ise aşağılanır. Bu, güçlülerin zorbalık yaptığı bir dünya. İnsanların statüleri, dövüş sanatlarındaki seviyelerine göre belirlenir. Herkes, "En Güçlü" ünvanı için savaşır. Sadece güçlü olanların hayatta kalma hakkı vardır. Aynı klandan veya gruptan olsanız bile, zayıfsanız, o zaman 'ÇÖP' olursunuz ve merhamet gösterilmeden atılır veya harcanırsınız(ölürsünüz)

Önerilen: The God Of High School Webtoon Tanıtımı

3. Doulou Dalu (duldul)

Diğer isimler: 斗 罗 大陆; Combat Continent; Soul Land

Türler: Fantasy, Manhua

Yazar: Tang Jia San Shao, Mu Feng Chun

Özet: Tang Tarikatı, en ünlü dövüş sanatları mezhebidir. Tang San, hayallerini gerçekleştirmek için tarikatın en gizli tekniklerini çalarak affedilemez bir suç işlemiştir. Tutkusuna ulaşıldığında ise mirasını tarikata aktarır ve kendisini korkunç "Cehennemin Zirvesi"nden aşağıya atarak intihar eder.

Ancak bunun kendisini sihir, dövüş sanatları veya düşmanları olmayan başka bir dünyaya götüreceğini asla hayal edemezdi. Savaşın sadece mistik ruhlarla yaşandığı bir yere.

Douro kıtası!

Tang San bu bilinmeyen ortamda nasıl hayatta kalacak? Bu şekilde yeni bir efsane başlar.

Önerilen: Dr. Frost Webtoonu ve Dizisi

2.Wu Dong Qian Kun

Diğer isimler: * 武 动 乾坤 *; Martial Movement Upheaval

Türler: Aksiyon, Macera, Fantezi, Manhua, Dövüş Sanatları, Shounen

Yazar: Tian Can Tu Dou

Durum: Devam Ediyor

Özet: Lin Dong adlı ana karakterin babasının bir karşılaşmada Lin Longtian tarafından mağlup edilip sakatlanması ile başlangıç yapılıyor. Ve bundan sonra ailesinin uzun yıllar acı çekmesi , Lin Dong'un bunu görüp güçlenmeye çalışması hikayemizin başlardaki ana konusu. İlerledikçe konu sürekli olarak değişiyor ama ana nokta her yetişim serisinde olduğu gibi evrenin en güçlü varlığı olmak.

Ayrıntılı Tanıtım: Wu Dong Qian Kun ayrıntılı tanıtım için Tıkla!


1. Battle Through The Heavens

Diğer isimler: 斗破蒼穹; BTTH; Dou Po Cang Qiong; Doupo Cangqiong; Fights Break Sphere

Türler: Aksiyon, Macera, Komedi, Manhua, Romantik, Shounen, Doğaüstü

Yazar: Heavenly Silkworm Potato

Durum: Devam Ediyor

Özet: Büyünün olmadığı bir dünyada yani dövüş sanatlarının olduğu bir dünyada. Güçlülerin kuralları koyduğu ve zayıfların ise bunlara itaat etmesi gereken bir dünya. Çekici hazineler ve güzelliklerle dolu, ancak aynı zamanda öngörülemeyen tehlikelerle dolu bir dünya. Üç yıl önce, on yıllardır insanların başkalarında göremediği dahi yetenekler sergileyen Xiao Yan, aniden her şeyini kaybetti. Güçleri, itibarı ve annesine verdiği söz. Hangi büyücülük onun tüm güçlerini kaybetmesine neden oldu? Ve nişanlısı neden aniden ortaya çıktı? O sırada mezar ziyaretinde mezarın başında bir yüzük bulur ve o yüzük onun hayatını kökten değiştirecektir!


OKUMAYA DEVAM ET

Anime Arayanlar Buraya! 10 Enteresan Anime Önerisi