Bir Teen Titans Akademi Öğrencisi DC'nin Red X'i Olacak

DC, yeni Teen Titans Academy çizgi romanındaki öğrencilerden birinin teen Titans animasyon serisinden Red x kostümünü giyeceğini açıkladı. Teen Titans'ın yeni üyeleri.

Bir Teen Titans Akademi Öğrencisi DC'nin Red X'i Olacak

DC animasyon karakteri Red X'in yazar Tim Sheridan ve sanatçı Rafa Sandoval tarafından yazılan Future State'in Teen Titans'ın bir parçası olacağını bilirken, DC, Red X'in Teen Titans Academy adlı yeni bir spin-off serisinin bir parçası olacağını resmen açıkladı.

Yayıncı, Brezilya'nın CCXP Worlds sanal kongresinde Teen Titans Academy'deki öğrencilerden birinin gizemli Red X olarak giyinebileceğini duyurdu. orijinal Titanlar olarak :Nightwing, Starfire, Cyborg, Raven, Beast Boy ve Donna Troy, Teen Titans Academyde öğretmen olarak yer alacaklarını ve yeni nesil genç suç savaşçılarını eğiteceklerini belirtti.


  • Sandoval Teen Titans Academy #1'nin kapağında okulun birinci sınıf öğrencileri yer alırken, Sheridan ise listenin "diğer yeni ve tanıdık yüzleri" içereceğini açıkladı. Kapakta gördüğünüz üzere Red X in ön masada oturduğunu ve her iki elinde x bıçağı olduğunu görüyoruz. Arka planda yeni öğrenciler ve duvarda fotoğrafları olan Teen Titans Academy nin öğretmenleri: Arsenal, Beast Boy, Starfire, Nightwing, Cyborg, Raven ve Donna Troy'u görüyoruz.

  • Teen Titans Academy # 1'de kağa baktığımızda, en sevilen  DC süper kahramanlarını görsek de, tamamen yeni karakterler gibi görünüyorlar. Red X'in hemen arkasındaki iki öğrenci, Batman ve The Flash için kalem tutuyor, diğer yeni öğrenciler ise kara şovalye t-şörtü giyen genç, Dedektif Şempanze'ye benzeyen bir şempanze ve kapüşonlu maskeli bir çocuk.

  • Robin, gizli görevde çalışırken Teen Titans'ın ilk sezonunda Red X rolünü üstlendi. Karakter, kostümü yeni birisinin giymesiyle Sezon 3'te ortaya çıkacaktı.

  • CCXP Worlds'teki diğer duyurular arasında Justice League Dark ve Suicide Squad için yeni lansmanlar ve Swamp Thing için yeni bir seri olacağı yer aldı.

  • DC Future State, Ocak 2021'de başlayan iki aylık, çizgi çapında bir etkinlik olacak. Etkinlik, aylık ve iki ayda bir büyük boy antolojilerin yanı sıra, hem yeni hem de tanıdık DC kahramanları'nın oynadığı aylık mini diziler ve tek çekimlerinin bir kombinasyonundan oluşacağı açıklandı.

Tim Sheridan ve Rafa Sandoval tarafından hazırlanan Teen Titans Academy # 1, DC tarafından 17 Mart 2021'de satışa çıkıyor.