Black Widow Yeni Filminde Taskmaster ile Savaşıyor!

Black Widow Yeni Filminde Taskmaster ile Savaşıyor!

Black Widow Yeni Filminde Taskmaster ile Savaşıyor!


Film, Black Widow Natasha Romanoff'un arka planını, kız kardeşi Yelena Belova ve Rus ailesinin geri kalanıyla birlikte, kötü Taskmaster'ı yenmek için bir araya getirecek. Son yayınlanan görseller Scarlett Johansson'un Romanoff'un kötü adamla kafa kafaya savaştığını bize gösteriyor.

Tony Masters olarak da bilinen Taskmaster, ilk olarak 1980'lerde The Avengers #195'de David Michelinie ve George Perez tarafından ortaya çıkarıldı ve tarihi boyunca bir kötü adam, bir anti kahraman ve bir kahramanı oynadı.

V8tvPM

Karakterin, gözlemlediği herkesin, kahramanların ve kötülerin fiziksel hareketlerini taklit etmesine izin veren inanılmaz derecede benzersiz bir yeteneği var ve çocukken birçok süper kahramanın hareketlerini gözlemledi ve kendini azılı bir suçlu olmak için eğitti. Ancak, sonunda vites değiştirdi ve diğer yeni başlayan suçlular için bir eğitim merkezi oluşturmaya karar verdi. Taskmaster’ın en ünlü öğrencilerinden biri, Captain America: The Winter Soldier ve Captain America: Civil War'da yer alan bir Hydra operatörü olan Crossbones'du.


YatrRC

Black Widow için ilk fragman Aralık 2019'da yayınlandı ve hayranlarına Taskmaster olarak bilinen kötü adama dair ilk izlenimleri verdi. Bununla birlikte, kötülüğün vücüt bulmuş hali dışında, maskenin arkasındaki oyuncu da dahil olmak üzere kendisi hakkında çok az bilgi sızdırılmıştır.

Cate Shortland'ın yönettiği Black Widow'un başrollerinde Natasha Romanoff / Black Widow rolünde Scarlett Johansson, Yelena Belova rolünde Florence Pugh, Alexei Shostakov / Red Guardian rolünde David Harbour, Rick Mason ve Rachel Weisz rolünde O-T Fagbenle yer alıyor. Film, Sinemalara 6 Kasımda çıkıyor!