Dragon Ball'un En Garip Alternatif Evren Karakteri Xeno Goku

Xeno Goku, Dragon Ball kahramanının en tuhaf versiyonlarından biridir. Bu zamanda yolculuk eden Fu savaşçısı kim?

Dragon Ball'un En Garip Alternatif Evren Karakteri Xeno Goku

Dragon Ball'un En Garip Alternatif Evren Karakteri: Xeno Goku

Xeno Goku, Dragon Ball kahramanının en tuhaf versiyonlarından biridir. Bu zamanda yolculuk eden Fu savaşçısı kim?
Goku, Dragon Ball destanına birkaç kez baktı, ancak çok azı Xeno Goku kadar tuhaf ve garip. Super Dragon Ball Heroes, Dragon Ball serisindeki benzersiz girişlerden biridir ve Dragon Ball serisinin kendi ayrı anime bağına sahip bir video oyununun yan ürünüdür. O, evreninin geri kalan kahramanları ile birlikte, ilk kez Dragon Ball Online ve Dragon Ball Xenoverse'de ortaya çıkan boyutlar arası emniyet teşkilatı Time Patrol ile uyum sağlayan Z-Fighters'ın alternatif versiyonlarıdır.

Dışarıda, Xeno Goku her şekilde Goku ile aynıdır, büyük bir fark hariç: ana hat Goku'dan farklı olarak, Xeno Goku, Dragon Ball GT'nin geri kalanıyla birlikte öldüğü düşünülen bir form olan Super Saiyan 4'e dönüşür. Bu, Xeno Goku'yu bir gizem haline getiriyor, onunla ana hat Goku arasında ne kadar fark olduğunu ve ilk etapta Time Patrol ile nasıl çalışmaya başladığını sorguluyor. 


Xeno Goku'nun Hayatı Ve Zamanları

hAAb6C

Goku'nun bu versiyonunun GT zaman çizelgesinde var olduğunu varsaymak kolay olsa da, aslında durum böyle değil. Xeno Goku'nun tarihi, birkaç temel olay dışında, hemen hemen her açıdan Dragon Ball Gt Goku'ya benzer. Birincisi, filmler Xenoverse kanonudur, ancak Beerus'un gelişi veya Süper Saiyan tanrısının müjdelemesi gibi Dragon Ball Super olayları Xeno evreninde gerçekleşmedi.

Bununla birlikte, Xeno Goku, ana meslektaşı aksine, füzyon olayları yeniden doğduğunda hayattaydı. Bu, Xenogoku'nun ya hayatını savaş hücresiyle feda etmediği ya da önceden yeniden canlandırıldığı anlamına gelir. Bu, Dragon Ball Online ve Dragon Ball Xenoverse şeytani bir kötü adam olan Xenogoku'nun karşı karşıya kalmasına ve onun tarafından öldürülmesine neden oldu. Ama elbette geri döndü.

XenoGoku, ana hat Goku ile aynı genel kişiliğe sahip olsa da, Xeno çok daha odaklanmış ve olgun. Ayrıca, Dragon Ball GT'DEKİ Goku'nun aksine, Shenron ile uçmadı ve bir yüzyıl boyunca ortadan kayboldu.


Zaman Devriyesinde Xeno Goku

yXmzbH

Xeno Goku'nun ana Maceraları hem Dragon Ball Heroes manga spin-off'larında hem de Super Dragon Ball Heroes anime'de gerçekleşir. İlk görevi süper Dragon Ball Heroes: Dark Demon Realm Mission mangasında yer alıyor! Karanlık İmparatorluk Destanında, Xeno Goku ve sandıklar, Karanlık Ejderha topları tarafından güçlendirilen, tarihin yolunu değiştiren birkaç süper güçlü kötü adamı durdurmak için zaman içinde geri dönüyor. Gerçekliği sollamak için karanlık Ejderha toplarını zaman içinde dağıtan Dabura'nın yeni bir yinelemesiyle karşılaşıyorlar. Xenogoku ve daha sonra Xeno Vegeta, Sandıklarla birlikte Karanlık İmparatorluğu yıkmak için cehenneme giderler.

Cehennem savaşı sona erdikten sonra, xenogoku gizemli bir hapishane gezegenini yöneten Fu adında bir kötü adamı öğrendikten sonra ana zaman çizelgesine gider. Bu, Xenogoku'nun süper Saiyan mavisi ile süper Saiyan 4 çatışmasıyla ana hat Goku ile savaşmasına neden olur. bunu takip eden çılgınlıklar, birçok hayranın XenoGoku ve zamanın geri kalanı hakkında ilk kez öğrendiği süper Dragon Ball Heroes animesi.!


SS9wQ3
Super Dragon Ball Heroes'un mevcut arkı, Universe Creation Saga, Xeno Goku'nun Fu'yla bir kez daha karşı karşıya gelmesini, hayranların Dragon Ball Evrenini kavrayışını hiç şüphesiz altüst edecek şekilde. Xeno Goku ile, zaman çizelgesinin Dragon Ball'daki kurallara uygun olan her şeye paralel olduğunu anlamak önemlidir. Hücrenin yaratılmasına yol açan alternatif zaman çizelgelerine çok benzer - Trunks'un alternatif geleceğinin alternatif bir sonucu, Hücrenin ana hat zaman çizelgesinde görünmesine yol açar - Xeno Goku, ana hat kahramanlarının deneyimleyeceği hiçbir gerçeklikte mevcut değildir, hayır zaman yolculuğu saçmalıkları ne kadar karışık olursa olsun. Ama yine de Xeno Goku, Dragon Ball GT'de ulaşmış olabileceği ideal Goku'ya güzel bir bakış.