Black Clover'in Asta'sı Hakkında 5 Garip Şey

Sihir kullanamayan Black Clover'ın Asta'sı, hedeflerine ulaşmasına yardımcı olacak yeni yetenekler ve güçler buldu ve bu da vücudunda bazı ilginç değişikliklerine neden oldu. İşte sizler için Astanın hakkındaki 5 garip şey'i hazırladık!

Black Clover'in Asta'sı Hakkında 5 Garip Şey

Black Clover dünyasında Asta, gürültülü mizacı ve Anti-Büyü kullanma yeteneği ile oralarda biraz garip kabul edilir. Sadece bu da değil, büyü yeteneğinden yoksun olmasına rağmen Büyü İmparatoru olmayı planlıyor. Yine de, bariz olanın üstesinden gelip amacına ulaşmaya yemin ediyor. Peki, bunu başarmak için gerekenlere sahip mi? Bu macerada şansı olup olmadığını belirlemek için Asta'nın benzersiz becerilerine, yeteneklerine ve zayıf yönlerine bir göz atalım.

Önerilen: Black Clover - Anime İncelemesi

Asta'nın Manası Yok

Asta'nın vücudu herhangi bir mana üretemez, bu da büyü yapamamasına neden olur. Büyü yapamasa da, bu onun için aslında bir sorun değil. Aslında, bu olay Anti-Büyü'yü kullanmasına izin veriyor. Mana eksikliği nedeniyle, herhangi bir Anti-Büyü silahı kullandığında manasının boşalması yan etkisine maruz kalmaz çünkü manası yok :D. Bu nedenle, kendisine yöneltilen herhangi bir sihirli saldırıyı etkisiz hale getirebilir. Bu aynı zamanda onun mana sensörleri tarafından tespit edilememesini sağlar. Yeni kombo saldırılar oluşturmak için Anti-Büyü özelliğini Gauche'nin Ayna Büyüsü ile birleştirebilir.


Asta Bunun Sonucunda Fiziksel Yetenekleri Geliştirdi

Anti-Büyü silahlarını kullanmanın yanı sıra, Asta gelişmiş güç, hız, dayanıklılık ve içgüdüye sahiptir. Tek elle binlerce şınav çekebilir, kayaları delebilir, çoğu insanı alt edecek çoklu saldırılara dayanabilir ve düşmanlarının hareketlerini kendini savunmak için yeterli hassasiyetle tespit edebilir. Gücünü Cadı Kraliçe'nin Kanlı Büyüsü ile daha da arttırdı. Bu, büyü kitabında yer alan çeşitli kılıçları kullanmasında ona çok yardımcı oldu.

Önerilen: Apotheosis benzeri Manga & Manhua önerileri

Asta Aynı Zamanda Bir Kılıç Ustası

Bir kılıca sahip olmanın ne anlamı var ki, onu nasıl kullanacağını bilmiyorsan? Başlangıçta Asta çok yetenekli değildi, ancak Fanzell Kruger'den eğitim alan Asta, zamanla kendini geliştirdi. Her biri Anti Büyü ile güçlendirilmiş farklı kılıç stilleri kullanıyor ve bu sihir kullanıcılarına karşı dövüşlerde ona ekstra bir avantaj sağlıyor. Orijinal kılıcının saçma sapan bi şekli vardı ve bu şekil onu kullanmasını zor bir hale getiriyordu.


Asta Ki Kullanabilir

Ki'de ustalaşmayı öğrenen Asta, algısını görünmeyen saldırıları tespit edip onlara karşı savunma yapabileceği bir noktaya kadar geliştirebilir. Yüzbaşı Yami'nin anavatanından gelen Ki, bir kişinin hareketi algılamak için "altıncı his"ini kullanmasına izin verir. Bu, özellikle mana kullanmayan şeyleri hissetmek için kullanışlıdır. Asta ayrıca Anti Büyü'nün vücudunda ne kadar dolaştığını belirlemek için Ki'sini kullanabilir. Ki, mana yerine doğal enerjiye güvenir, bu nedenle Anti Büyü, Asta'nın Ki kullanma yeteneğini etkilemez. Bu, Black Clover'da manası olmayan kullanıcılar için en yararlı yeteneklerden biri olduğunu defalarca kez kanıtladı.


Asta Bir Şeytan Tarafından Ele Geçirildi

Asta beş yapraklı yonca büyüsüne sahip olduğu için, Anti Büyü yeteneklerinin kaynağı olan bir şeytanla bağ kurmuştur. Anti Büyü yeteneklerini kullanmak için Asta, şeytanla yaptığı bir sözleşmenin parçası olarak kelimenin tam anlamıyla sağ ona kolunu verdi. Dezavantajı ise bu artırılmış gücü kullanmasına sadece 50 saniye izin vermesidir. Ne kadar çok güç kullanırsa, görünüşü o kadar şeytani bir hal alır. Sağ kolu siyaha döner, omzundan siyah bir kanat çıkarır, köpek dişi uzar ve sağ gözü bir kesik göz bebeği ile kırmızıya döner. Bu anlaşma aynı zamanda Asta'nın kılıçlarını Anti Büyü ile kaplamasına ve onları büyü kitabına bağlamasına izin veren şeydir.

Animeyi İzlemek İçin: Anizm.tv

Black Clover'ın hikayesi hala gelişmekte olduğundan, Asta'nın bu güçleri geliştirmesi ve hatta yenilerini öğrenmesi için daha bolca zaman var. Anti Büyü'yü farklı durumlarda nasıl kullandığını ve onu yepyeni yollarla değiştirmeyi öğrenip öğrenemeyeceğini görmek ilginç olacak. Yeni bir mermi saldırısı öğrenebilir veya Anti Büyüsünü Gauche ile yaptığı gibi başka bir kişinin büyü saldırılarıyla birleştirmeyi öğrenebilir. Asta'nın yeteneklerini geliştirmesinin o kadar çok yolu var ki saymakla bitmez. Asta'nın Mana eksikliğine rağmen hayalini gerçekleştirme şansı olabilir.


OKUMAYA DEVAM ET

İzlemeyenlere Spolier'siz Fullmetal Alchemist İncelemesi