God Of Martial Arts benzeri Manga önerileri

God Of Martial Arts benzeri manga/manhua/webtoon/manhwa önerisi arıyor gibisiniz. Bu yazımızda sizlere God Of Martial Arts gibi veya ona benzer 10 manhua/webtoon/manhwa'yı kısaca tanıtıp önereceğiz!

God Of Martial Arts benzeri Manga önerileri

God of Martial Arts benzeri Manga önerileri adlı bu makaleyi okuyorsanız, bu, God of Martial Arts 'in harika hikayesine hayran kaldığınızı ve şimdi buna benzer daha fazla manga keşfetmek istediğiniz anlamına gelir, ancak önerilere başlamadan önce , hikayenin hızlı bir özetini alalım.

Önerilen: Tales of Demons and Gods benzeri Manga önerileri!

Özet:


Bu dünyada saygı, dövüş sanatlarındaki gücün ile eşdeğerdir. Zayıf dövüş sanatçılarının, kayaları kırabilecek on binlerce poundluk(4.5 ton civarı) gücü vardır. Güçlü olanlar nehirleri kesebilir ve dağları bölebilir. Her şeyi bilen ve evrende seyahat edebilen dövüş kralları bile var bu seride. Dövüş sanatı kaderinize olduğu kadar yaşamınıza ve ölümünüze de karar verir.

Güçlüler dünyaya tepeden bakarken zayıflar ise aşağılanır. Bu, güçlülerin zorbalık yaptığı bir dünya. İnsanların statüleri, dövüş sanatlarındaki seviyelerine göre belirlenir. Herkes, "En Güçlü" ünvanı için savaşır. Sadece güçlü olanların hayatta kalma hakkı vardır. Aynı klandan veya gruptan olsanız bile, zayıfsanız, o zaman 'ÇÖP' olursunuz ve merhamet gösterilmeden atılır veya harcanırsınız(ölürsünüz)

Bu kadar konuşma yeter gelelim önerilere :)


God of Martial Arts benzeri 10 Manga!


1-Yong Heng Zhi Zun

Li Fu Chen, "Yeteneğini" aniden kaybeden Li ailesinin bir Dövüş Sanatları dahisi idi. Bundan sonra Li Fu Chen bir çöplük hayatı yaşamaya başlıyor. Bir zamanlar onu kıskanan ve ondan aşağı olanlar tarafından dövüldü ve çokca zorbalığa uğradı. Ama yine de nüfuzlu bir aileden güçlü ve güzel bir kadınla nişanlıydı.

Ama nişanlısı Li Fu Chen'e pislik diyerek hakaret etti ve nişanı bozdu. Nişan iptal edildi ve bu utanç ailesinin adına yapıştı. Hayatı karanlığa gömüldü. Ama gökyüzünde bir umut ışığı onu bekliyordu. Li Fu Chen Yeteneğini dünyanın zirvesine ulaştıracak olan Altın Tılsım'ı elde etti!

Önerilen: 4 Sürükleyici Webtoon Önerisi

2. Battle Through The Heavens

Büyünün olmadığı bir dünyada yani dövüş sanatlarının olduğu bir dünyada. Güçlülerin kuralları koyduğu ve zayıfların ise bunlara itaat etmesi gereken bir dünya. Çekici hazineler ve güzelliklerle dolu, ancak aynı zamanda öngörülemeyen tehlikelerle dolu bir dünya. Üç yıl önce, on yıllardır insanların başkalarında göremediği dahi yetenekler sergileyen Xiao Yan, aniden her şeyini kaybetti. Güçleri, itibarı ve annesine verdiği söz. Hangi büyücülük onun tüm güçlerini kaybetmesine neden oldu? Ve nişanlısı neden aniden ortaya çıktı? O sırada mezar ziyaretinde mezarın başında bir yüzük bulur ve o yüzük onun hayatını kökten değiştirecektir!


3. Apotheosis

Apotheosis - Bir Tanrılaşma serüveni! Luo Zheng, zengin bir ailenin en büyük oğlu olarak dünyaya gelen mütevazı bir köleydi. Ailesinin çöküşü ve kız kardeşinin muazzam bir güç tarafından kaçırılması sonucu, o artık başkalarının ayaklarıyla çiğnediği bir çöptü. Ancak cennet hiçbir zaman tüm kapıları yüzünüze kapatmaz. Babasının bıraktığı eski püskü bir kitap saklı bir ilahi tekniği onu okuyan okuyucuya muazzam bir güç verir! Ama bu gücün arkasında ne var? Bu kadere karşı yapılan bir savaştır!


4.Tales Of Demons And Gods

Savaş dünyasının zirvesinde duran, geçmiş hayatının en güçlü İblis Ruhu kullanıcısı olan Nie Li, Bilge İmparator ile savaşı sırasında hayatını kaybetti ve ruhu 13 yaşındaki haline geri dönerek yeniden doğdu. Henüz 13 yaşındayken, sınıfının en zayıfı, yalnızca Kırmızı ruh âleminde en düşük yetenekte olmasına rağmen, önceki yaşamından edindiği engin bilgi birikiminin yardımıyla herkesten daha hızlı yükseldi ve güçlendi tabii bunu yaparken de herkesçe dikkat odağı oldu ve kendisiyle birlikte geçmişte koruyamadığı arkadaşlarını da güçlendirerek bir ekip kurmakla işe başladı!

Gelecekte canavar tarafından saldırıya uğrayacak ve yıkılacak olan Glory yani şuan yaşadığı şehri korumaya çalışacak, aynı zamanda canavar saldırısında ölen sevgilisini, arkadaşlarını ve ailesini de bu sefer korumaya çalışacaktı. Ve geçmiş hayatında sorumluluklarını bırakıp şehre ihanet eden Kutsal Aile'yi ise yok etmek onun ilk öncelikleri arasında olacaktır.

Önerilen: Volcanic Age Tanıtım ve İnceleme

5. Doulou Dalu (duldul)

Özet: Tang Tarikatı, en ünlü dövüş sanatları mezhebidir. Tang San, hayallerini gerçekleştirmek için tarikatın en gizli tekniklerini çalarak affedilemez bir suç işlemiştir. Tutkusuna ulaşıldığında ise mirasını tarikata aktarır ve kendisini korkunç "Cehennemin Zirvesi"nden aşağıya atarak intihar eder.

Ancak bunun kendisini sihir, dövüş sanatları veya düşmanları olmayan başka bir dünyaya götüreceğini asla hayal edemezdi. Savaşın sadece mistik ruhlarla yaşandığı bir yere.

Douro kıtası!

Tang San bu bilinmeyen ortamda nasıl hayatta kalacak? Bu şekilde yeni bir efsane başlar.


6. Wu Dong Qian Kun

Lin Dong adlı ana karakterin babasının bir karşılaşmada Lin Longtian tarafından mağlup edilip sakatlanması ile başlangıç yapılıyor. Ve bundan sonra ailesinin uzun yıllar acı çekmesi , Lin Dong'un bunu görüp güçlenmeye çalışması hikayemizin başlardaki ana konusu. İlerledikçe konu sürekli olarak değişiyor ama ana nokta her yetişim serisinde olduğu gibi evrenin en güçlü varlığı olmak.

Ayrıntılı Tanıtım: Wu Dong Qian Kun ayrıntılı tanıtım için Tıkla!


7. Star Martial God Technique

Diğer isimler: 星 武神 诀

Türler: Aksiyon, Macera, Harem, Manhua, Dövüş Sanatları, Shounen

Yazar: Mad Snail

Durum: Devam Ediyor

Özet: Bu dünyada, Tanrı Kulesi'ne tırmanmak için on iki yol vardır ve destanlarda bu on iki yolun hepsi efsanevi ölümsüzlük yoluna çıkar. Ancak, Tanrı Kulesi'ndeki bu yollar bayağı bir uzundur ve uçsuz bucaksızdır.

Antik çağlarda bir zamanlar onlarca belki yüzlerce dövüş sanatı türü ve yeteneği vardı ancak dünya saçma sapan ve garip değişikliklere uğradı ve bunun sonucunda sadece üçü kaldı: Alev, Ejderha ve Yıldız Dövüş Sanatları. Geriye kalan Alev, Ejderha ve Yıldız Dövüş Sanatları'nın uzmanları nesiller boyunca ölümsüz olmanın peşinde koşmuşlardır.

Ana karakterimiz de Yıldız Dövüş Sanatları uygulayıcısı olarak ömür boyu süren yolculuğunda En Yüce Tanrı olmayı planlıyor.

Önerilen: Reborn 80,000 Years Manhua Tanıtımı

8. The Great Ruler

Birçok klanın yaşadığı ve bir grup lordun toplandığı bir yer. Göksel Egemenler, Perde arkasından birer birer belirirler ve hepsi, bu sınırsız dünyada bir hükümdar olma yolunda ilerlerken diğerlerinin arzulayacağı bir efsaneyi bizlere gösterecekler

Alev İmparatorunun kontrol ettiği Sonsuz Ateş Bölgesi'nde, göklerde binlerce ateş parlıyor. Dövüş Alemi'nde, Dövüş Atası'nın gücü cenneti ve yeri korkutmakta!


9. Shen Yin Wang Zuo

Diğer isimler: 神 印 王座; Throne

Türler: Aksiyon, Macera, Fantezi, Manhua, Shounen, Supernatural

Yazar: Tang Jia San Sha, Sariel

Durum: Devam Ediyor

Özet: İblisler yükselirken, insanlık yok olmak üzereydi. Altı tapınak yükseldi ve insanlığı büyük kıyametten kurtardı. Genç bir çocuk, annesini kurtarmak için şövalye olarak tapınağa katılır. Tapınaklar ve iblisler dünyasında bu harika yolculuğunda, en güçlü şövalye olmak ve tahtı miras almak için yükselebilecek mi?

Önerilen: Oyasumi Punpun- Manga Tanıtımı

10. Panlong

Diğer isimler: Coiling Dragon;盘龙

Türler: Aksiyon, Yetişkin, Macera, Fantezi, Shounen, Doğaüstü, Manhua

Yazar: Wo Chi Xihong Shi, Tong Yi Ming

Durum: Tamamlandı

Özet: Küçük bir kasabada büyüyen Linley, Baruch ailesinin soyundan geliyor. Ailesi bir zamanlar Ejderha Kanı Savaşçıları'nın güçlü bir klanıydı, ancak şimdi ise yıkılmanın eşiğinde. Linley çok hırslı ve ailesinin kayıp ihtişamını geri kazanmaya kararlı birisi. Yolculuğu bir gün kazara, oyulmuş bir yüzük keşfettiğinde başlar. Daha sonra, iki güçlü dövüşçünün savaşı arasında Linley yaralanır ve daha önce aldığı yüzüğün muazzam gücünü keşfeder. Bu yüzüğün yardımıyla ailesinin mahvolmuş onurunu yeniden kazanabilecek mi?

Önerilen: Volcanic Age Tanıtım ve İnceleme

OKUMAYA DEVAM ET

Anime Arayanlar Buraya! 10 Enteresan Anime Önerisi